Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru-13

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_id spune:

buna fetelor
ma uitam pe forum so am constatat cu stupoare ca sunt foarte multe diane pe aici....printre cunostintele mele nu am mai gasit asa ca ma bucur din plin aici......
in rest toate bune si frumoase...m-am tuns, m-am vopsit si ma simt excelent.as vrea sa impartcu voi bucuria mea .
va pup dulce
diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salomea spune:

Amely, saru'mana de explicatii. Stiu ca trasai tu acolo la discutii o harta cu sandu aldea, dar eu tocmai imi gasisem sa discut altceva atunci. Ce-i drept nici nu-mi propusesem la ora aia sa dau buzna in cabinet la domnul Tutu mai devreme de next week. Da uite ca se mai schimba planurile, n-am cu cine sta de vorba si mi-am zis sa dau o fuga pana la doctorul nostru iubit... Ar trebui sa ajung si cu ochii inchisi dupa indicatiile tale
Diddy, iti tinem pumnii sa stii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diddy spune:

salomea, kitty_nic si marinar, sar'mana mult de tot pentu ganduri bune. Numararea asta inversa e asa de grea...Mai sunt 3 zile pana la z28...

Felicia, bafta multa pt. laparo!
Amely, sper ca ti-au trecut gandurile negre!
Si bineinteles, dulce toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Fetelor, sunteti niste dragute ca va ganditi la mine! Maine dimieneata stiu ca imi veti tine pumnii! Problema e ca trebuie sa va treziti devreme, ca sa nu ratati momentul, ca la ora 7 ar trebui sa fiu pe masa!


Poze1Poze2
Sa o ajutam pe Barbye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Io tin pumnii sigur felicia, ca ma scol la 6 maine! sa nu-ti fie frica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Felicia bafta mare sa stii ca iti tinem pumni si ne gandim la tine.Sa dea Dumnezeu sa fie bine, tu sa fii calma si lasa totul in seama lu DD si lu dr T.
Didy poate chiar e ceva ia sa faci tu un test sa ne colorozi viata cu mai multe liniute.
Amely sper ca nu mai ai dureri si ca te ai linistit un pic.
va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Miruna,
Lachi, e ora 17, deci tin pumnii!

Poze1Poze2
Sa o ajutam pe Barbye

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilvanaPopovici spune:

Liana: multumesc.

Lachi, iti tin si eu pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Fetelor, stie cineva cum te simti dupa Pregnyl? Asa cum v-am scris mai'nainte, l-am facut ieri dimineata. Am auzit ca te doare burta ca la ciclu, dar eu nu simt nimic, doar nishte intepaturi in ovarul drept cu care urma sa ovulez dupa Pregnyl.

Ce-o fi?

Zenobia
-------------------
Tanasestii trasi in poza
---------------------------
Bucuriile mari stau in spatele satisfactiilor marunte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Felicia pe la 7 si eu ma trezesc pt ca pleaca sotul la treaba, dar numai ca sa-l pup. bebe doarme pana mai tarziu putin... si eu asemenea, dar stii ca sunt cu sufletul alaturi de tine. pupici si asteptam vesti din cele mai bune.

Marina 22+

burtika

Mergi la inceput