Piticodromul festiv de sept-oct 2005 (138)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Hai sa vedeti cu ce ma ocup eu: http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=83538
Din cauza asta nici n-am observat ca suntem "festivi"

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

& Poze noi &

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

sofia, stiu ca ai gasit echipa de muncitori pe net...mi i-ai recomanda? imi poti da contactele lor? merci mult

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Ati vazut undeva www.happybaby.ro/okbaby.htm" target="_blank">CASCA DE PROTECTIE?. Este chiar ultima pe pagina. Ca vad ca merge de la 8 luni...

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

& Poze noi &

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Adevarul ca la noi e cam tarziu pentru asa ceva......dar i-as cumara pentru cand mergem prin zone accidentate

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

& Poze noi &

www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Bau !
Urare colectiva: La multi ani Mariilor, piticutilor care au facut luna sau anul, sanatate multa celor bolnaviori!
Eu sunt extenuata, Fabiano face ce vrea din mine. S-a-ntamplat ca s-a ridicat, in sfarsit, in pozitie bipeda si ma innebuneste, ar sta numai asa. De unde inainte dormea de 4 ori pe zi (pana mai saptamana trecuta), acum abia daca mai doarme o ora. Cum dispar un pic din peisaj, se aude o voce plangareata: ´Maaaamaaaa´. Am vrut sa merg cu el la un curs cu mame si copii mici si nu ne-au primit, ca el nu are inca un an. Of, of...
Cristina, o sa se obisnuiasca Ancuta la cresa, tinem pumnii.
Weekend placut, fetelor.

Carmi


Foto Fabiano (20.10.05) , www.dropshots.com/day.php?userid=98905&cdate=20060410&cimg=1" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Am avut si eu o noapte buna, nurofenul asta e fantastic pt dinti, pacat ca nu-l pot da decat cateva zile.

Sofia, cred ca Nuka ta are samanta de geniu, ma refer la faza cu "alo, alo". Sunt 3 faze de joc: in prima faza copilul se joaca aiurea, zangane cu obiecte, la baga in gura etc, urmeaza faza functionala a jocului, cam pe la 1-1,5 ani, cand foloseste obiectele conform scopului lor(ex. pune tel la ureche si zice'alo'), de-abia in faza a 3-a, dupa 2 ani, ei incep sa simuleze, de ex pun o banana la ureche si spun alo, Nuka e in faza a 3-a, wow!

cge, tin pumnii sa se adapteze Ancuta repede, de Victor nu ma indoiesc ca o sa-i placa. Dar ce cresa ai ales?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Neata la buburuze,

Am citit numai un pic din urma, dar ma grabesc sa raspund ca dupa aceea uit, varsta, deh...

Ioana, Simo, Locca, mersi frumos de urari, .

Simo, recomand calduros tortul Capsa de la coftaria Capsa, e cam scump dar fffff bun, e un diplomat cu un strat de ciucalata la baza si alte bunatati.

Ma duc sa mai citesc, pupici la fete,

Anto siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

La multi ani tuturor Anelor! Sa traiasca cu numele!

La multi ani si pentru piticotii care implinesc azi un anisor, Maya Georgiana si Matei Stefan, sa fie sanatosi si norocosi!


Antonia, Ancuta se va duce la Acorns. Si eu am vizitat Acorns inca din februarie, ca ma gindeam sa o dau pe Miruna din toamna.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

La multi ani tuturor Anelor!!!
Eu sunt ff suparata. Trebuia sa facem vaccinul si inainte il consulta. Verdictul: putin rosu in gat. Tin sa mentionez ca alte simptome nu avea: muci, tuse, nas infundat, febra... ceva. Tratamentul? Antibiotic bineinteles... M-am saturat de doctorii astia care imediat te baga pe antibiotic... Si eu sunt cam fricoasa si panicoasa si mi-e frica sa fac de capul meu...Cand a fost la control cik: e muuuult mai bine in conditiile in care zisese ca e putiiin rosu in gat, dar sa continuam pana luni cu antibioticul dupa ce i-am dat 3 zile. Nu mai inteleg nik si sunt ff suparata ca nu gasesc si eu un medic ca lumea. Ma gandesc ca ii distruge toata imunitatea care poate si-o formeaza. De schimbat pediatrul nu merge ca e cunostinta de familie. Ma simt ca intr-un cerc...
Luni cik dak e bine facem vaccinul. Eu inteleg ca sa nu ii facem vaccinul dak are rosu, dar imediat pe antibiotic? Alta cale nu exista?
Scuze dak nu prea are cap si coada mesajul meu, dar sunt f suparata.

Simonique si bb Mario (22 august 2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/simonique22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Aaa, si i-am zis ca vreau sa merg la homeopat sa ii dea ceva pt perioada asta de toamna cand o sa inceapa raceli, virusi... Cik "sa nu te prind ca ii dai toate prostiile copilului" Ma enerveazaaaaaaaaaa

Simonique si bb Mario (22 august 2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/simonique22/my_photos

Mergi la inceput