Fetelor am nevoie de o opinie

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mazzel spune:

pai da asta ar trebui sa faci baby.
si sa petreci mai mult timp cu ai tai care am inteles ca te iubesc f mult, la parinti ma refer, lasa-i pe barbatii astia sa mai ia o pauza, ashea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazzel spune:

quote:
Originally posted by babyblue

mazzel, am petrecut cu ai mei la timp de ne-am saturat reciproc unii de altii....glumesc.

da sunt total de acord, pauza la barbati ca am luat-o rau pe arie....

legat de alex, ce bine ca e in state...ca Nu am chef deloc de explicatii cu el. sper sa se combine cu alta si sa-mi usureze munca.:))))

una peste alta, sper k l-am lamurit pe pork, cum sta treaba cu femeile.:)))) si oricum nu imi fac griji, atat timp cat pork mananca si socializeaza ca orice barbat....merg pe ideea ca Nu sufera in nici un caz ca amarata aia de il plange pe ala.

_

Babyblue va pupa pe toti!!

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea."



baby lasa-l pe pork sa manance si sa socializeze ca vei vedea tu mai incolo asa in viatza ca de fapt daca nu e vb de chestii cu adevarat grave , de viatza si moarte, nu e de fapt nimic rau in a manca si socializa, este de fapt chiar bine.
mie imi place de tine ca ti-am citit povestea mai demult si te-am si vazut in poze, sfatul meu ar fii sa mananci si tu si sa socializezi, acu pana poti, esti disponibila , tanara si frumoasa, si sa nu mai suferi pt cine nu merita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

off topic, insa ma crucesc cand citesc ce scrie Babyblue! aveam impresia ca esti matura, bine spus aveam, caci observ cu sila...scuze cuvantul, ca-l plangi pe cel care te-a lovit, jicnit in toate felurile si luat peste picior...Ma intreb asa in sinea mea s-au terminat barbatii din lume? Sa nu-mi spui ca iubesti un asa mitocan!


pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

off topic.....si eu
delphin dragostea e oarba!.....iar tu, babyblue pune mana si mananca ca te imbolnavesti!

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

No 1 ...nu am burta...al inaltimea mea chiar imi lipsesc niste kg.
In rest imi dau seama ca povestea lui Baby nu prea e relevanta pentru mine...difera si varsta si conditiile. In general difera binisor modul de a gandi al cuiva de 30 de ani fata de cineva de 20, o stiu pentru ca am mai avut cu vre-o 8-9 ani in urma o relatie cu fata asta...si atunci nu stiam ce vroiam, am neglijat-o, nu stiu cum ar fi evoluat lucrurile daca am fi continuat atunci...in fine.
Stiu si eu foarte bine ca dincolo de romanitisme fiecare cauta sa-i fie bine e dreptul fiecaruia sa fie fericit sau sa-si faca viata cat mai comoda...ce-mi spune Baby referitor la Alex nu ma surprinde (atata doar ca s-ar putea ca peste ani sa regreti...). Asta i-am spus si eu fetei mele...sa-si caute formula ideala care sa o faca fericita...cu mine sau cu altcineva...pot sa trec peste or relatie esuata...dar sa o stiu langa mine nefericita asta nu as accepta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Si yo cind eram mai tinar nu suportam sa vad atita nefericire in jurul meu.
iti zic sa pleci in Au si sa te mai gindesti de acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

...poate ca anul trecut as fi facut asta...anul acesta lucrurile s-au mai schimbat...pentru ca sunt si alte aspecte in ecuatie. Oricum ...la antipozi in general nu e bine sa te duci singur...oricine a fost, nu ca turist ci ca emigrant...stie exact la ce ma refer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

quote:
Originally posted by pork

...poate ca anul trecut as fi facut asta...anul acesta lucrurile s-au mai schimbat...pentru ca sunt si alte aspecte in ecuatie. Oricum ...la antipozi in general nu e bine sa te duci singur...oricine a fost, nu ca turist ci ca emigrant...stie exact la ce ma refer.




Vai domnu pork lasi dumneata braziliencele alea singure la cules de kiwi? pai e frumos?
Acu sincer te cam contrazici....parca era bine la antipozi de unu singur......iti infigeai dintii in cine iti poftea inima.....numa fraierii veneau in cuplu. Acu o dai intoarsa? Ti-a sucit matracuca mintile bag seama:)

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

...nu imi amintesc sa te fi intrebat ceva Ina...altminteri...stim noi ce stim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

pork....adevarat ca sint brazilience la cules de kiwi?

Mergi la inceput