Fetelor am nevoie de o opinie

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pork spune:

era mult mai util sa-mi fi spus cat te-a tinut pe tine intr-o situatie asemanatoare..Atat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazzel spune:

quote:
Originally posted by pork

era mult mai util sa-mi fi spus cat te-a tinut pe tine intr-o situatie asemanatoare..Atat



ceea ce trebuie tu sa intelegi este ca nu e important cat m-a tinut pe mine, sau pe X, ci cat o sa o tina pe ea si pe tine, experientele tale sunt UNICE si realitatea ta e UNICA, nu se intersecteaza in nici un punct cu a altora.
ceea ce se intampla in capul si sufletul tau aia conteaza, nu ce iti spun eu sau altul ca am patit si am trait.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

Normal ca experientele individuale sunt unice...uneori insa o opinie in plus poate sa ajute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazzel spune:

quote:
Originally posted by pork

Normal ca experientele individuale sunt unice...uneori insa o opinie in plus poate sa ajute



ok, deci pork sa nu mai bat apa in piua degeaba, de la bun inceput trebuia sa stau in banca mea, opinia mea ti-am dat-o ce faci mai departe numai tu stii, eu iti dorec mult noroc si inca o data imi pare rau ca te-am deranjat, neplacut e si pt mine nu numai pt tine sa vad ca la o intentie buna primesc bulina neagra.
eu gandesc altcumva decat tine,am incercat sa-ti explic in ce termeni gandesc eu, asta e.
multa sanatate si noroc ce sa-ti zic mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

am inteles in ce termeni gandesti...oricum nu stiu pentru ce iti trebuie mai multa tarie...sa tai totul de la radacina...sa abandonezi...sau sa continui lupta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazzel spune:

quote:
Originally posted by pork

am inteles in ce termeni gandesti...oricum nu stiu pentru ce iti trebuie mai multa tarie...sa tai totul de la radacina...sa abandonezi...sau sa continui lupta



pork, mi se pare ca te invarti in cerc.acela al intrebarilor.
unora le trebuie putere sa taie de la radacina, altora sa continue lupta.
este f gresit sa astepti de la altii raspunsul la intrebarea ta astfel incat sa stii ce trebuie sa faci, nimeni nu traieste in locul tau, deci experienta iti apartine intru totul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

..interesant...chiar foarte...pacat ca nu citesc toti frerii de masculi forumurile astea ia o pauzaresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazzel spune:

pork nu toti masculii cum le zici tu sunt fraieri.

baby frumos ar fii sa-i redai "libertatea" lui alex, zic si eu.daca e asa baiat bun cum zici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pork spune:

By the way BabyBlue...macar te-ai culcat cu Alex, desi spui ca ti-e greata de el?...m-ai facut curios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazzel spune:

acum fie vb intre noi stii f bine ca nu va fii nimic intre tine si alex si ii dai sperante desarte.vezi tu, e si el indragostit de tine, speranta moare ultima.
spune-i verde in fatza cum sta situatia si sunt sigura ca va intelege.cat timp mai are o speranta baiatul se agata de ea.
daca esti destul de transanta ii poti convinge ca nu-l iubesti si nici nu o sa-l iubesti vreodata.e pacat sa folosesti asa pe cineva doar ca sa te vindeci tu de altii.
eu merg pe principiul lingeti ranile de unul singur si apoi mergi mai departe cu inima curata.

Mergi la inceput