am inceput tratament cu regenon

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

quote:
Originally posted by kjmami

regenonul e foarte puternic intradevar si aare niste efecte urate dar..luate in exces...cautand aseara pe google despre regenon, am gasit un site ..un forum in care un tip spunea ceva de genul :

'eu iar regenon de un an si ma simt foarte bineI, iau cam 20 pe zi si ma simt HIGH, luati si voi ca e misto de tot, si eu pot sa ma las cand vreau, deci nu e adevarat ca ar creea vreo dependenta, incercati si voi ca sunt marfa'

iti dai seama ca m-am ingrozit...nu ma asteptam sa dau peste asa ceva, si in continuarea acelui post, alti pusti dadeau sfaturi cum sa devi HIGH , cu tusin, codeina plus alcool si multe altele.

totusi cred ca dak il iei in cantitati normale...cele mentionate pe prospect, si esti sanatos fizic..e ok...eu il iau deoarece 35 de kg in plus inseamna obezitate..nu vreau sa slabesc asa...de fitze..chiar trebuie

valeria
http://community.webshots.com/user/kjmami



Asta e forumul ala de dependenti de care povesteam eu.

Andreea mamica lui Filip Stefan
Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

da, groaznic sa ajungi asa...sa te droghezi cu pastile..nici nu vreau sa imi inchipui cum sunt oamenii aia...cum stau cu sanatatea...noi ne facem griji pt 3 pastile pe zi ca ne distrugem si ei iau..peste 20 pe zi..de un an de zile...vai de ei..distrusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

kjmami un sfat offtopic: nu te cantari in fiecare zi, ajunge doar o singura data pe saptamana.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

gabi j: sa stii ca asa m-am gandit si eu. sa nu ma cantaresc...dar nu rezist:D..mai incerc. mersi frumos pt mesaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

azi nu m-am mai cantarit...ma cantaresc abia duminica..dar stau k pe ghimpi:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

quote:
Originally posted by kjmami

azi nu m-am mai cantarit...ma cantaresc abia duminica..dar stau k pe ghimpi:D

valeria
http://community.webshots.com/user/kjmami



Pfuuuuuuuuuuu, si eu care asteptam cu interes
Succes in continuare!

Anka si Ubitu (26.06.2004)
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

mda...io m-ash cantarii non stop dak ar fi dupa mine , dar ii dau seama ca nu imi face bine la creier....asa ca mai stau o saptamana si vad ce o iesi
adevaru e ca sa fiu mult mai incurajata dak ma cantaresc si vad cateva kg in minus decat sa ma cantaresc in fiecare zi si sa vad cate 500 g, u kg...minus....asa ca...ma abtin...ca tot sunt in perioada de abtineri...:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazzel spune:

valeria iti urez sa slabesti cat mai repede si cat vrei tu, dar vad ca esti hotarata tare sa slabesti prin orice metode, atentie la sanatate, eu stiu ca e greu cu servici, si tu ai si copii, si casa de tinut , dar cel mai bine e sa incerci sa mananci multe legume si fructe, sa faci miscare, sa-ti cumperi un aparat care masoara cat pasi faci pe zi, si eventual sa urmezi sfaturile unui nutritionist care sa-ti faca toate analizele si sa-ti spune exact ce poti manca si ce nu.
eu am slabit in cam 3 luni in jur de 6 kg tot asa, deci iti vb din experienta nu ca sa tin morala, bine ca eu nici nu aveam de dat jos cate ai tu de dat jos.
sanatatea este mai importanta decat toate, iti doresc mult succes in lupta impotriva kilogramelor si sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

mazzel iti multumesc pentru mesaj. am noroc totusi ca sunt sprijinita in decizia de a slabi, servici nu am...adica lucrez de acasa , copilul este un inger si oricum isi petrece cea mai mare parte din zi la gradi iar casa...nu am de tinut ca locuim mai multi in casa si avem sarcini impartite...plus ca am fost scutita zilele astea de stres...ca asta era mare mea problema..dak eram nervoasa sau stresata, mai bagam un pic in mine...sper sa fie bine de data asta...mi-au luat 3 ani jumate sa ma hotarasc pe bune sa slabesc si sper sa ma tina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mazzel spune:

kjmami atunci trebuie sa te mobilizezi si sa iesi de cateva ori pe zi la plimbare, nu trebuie sa alergi sau sa te obosesti, doar sa mergi, de 3 ori pe zi cate 40 minute plimbarete si iti garantez eu ca ajuta enorm.
mai greu este daca nu ai timp de plimbat, sau daca nu ai timp suficient.

Mergi la inceput