Clipe din trairile sufletelor noastre...(10)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Oooooooooopsss.....asa e may.....nici una nu ne-am gindit ca dormi....fir-ar sa fie! Bine ca nu e cu alarma sa te fi trezit din somn....
Las' ca gasim noi si o zi cind nu dormi si poti sa vb cu noi....
Fetele,eu am pus Picarella,o reteta de iarna postata de o fata aici pe forum(scarmanus)....ardei gras,ceapa,ardei iuti si otet cu apa si bla bla....tot tacamul....sper sa nu fie gresita cantitatea de ceapa(mi s-a parut multa),dar am plins in seara asta cum n-am mai plins demult(ca deh....ceapa aia trebuia tocata)
Am pus si sacul de gogosari....si mai astept o tura....
Pai noapte buna,copii! Ca-i taaaaare tarziu!

BRENDA

Cu dedicatie:
"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Mai, mi se pare ca vorbiti prea mult despre mancare pe aici...
Nu ca n-ar fi importanta, dar... nici chiar atat de.

Regret ca nu sunt in B si eu, sa pot veni la intalnire! Trebuie sa ma multumesc doar cu virtualul... Am ramas cam singura prin oras.


Va pup si va doresc un weekend linistit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Neatza
e cam liniste... SCULAREAAA! si haideti la cafea!
Eu vreau sa ies sa bintui un pic prin magazine dupa niste incaltari comode si mai pt frigul asta care a venit...k dehhhh...acum vechii pantofi/cizme/ghete etc nu ma mai incap. Am niste picioare...cit ala elefantului. Dar...sa nu disperam...face parte din "farmecul" gravidiei...ce bine k nu sint elefant totusi! K au durata de 2 ani pt gravidie...nu as fi rezistat nervos...hehehe...
Acum ma duc la si ma vorbim !

puuuuup pe toata lumea si de-abia astept duminica!
19+

Marce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Buna dimineata !!



Ma primiti si pe mine ??

Sunt o mamica aproape singura....adica inca in divort, dar separati de cateva luni....!

Am nimerit bine ?????

Briana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Am promis degeaba, ca nu m-am tinut de cuvant, dar n-a fost vina mea... n-am avut net.
Nu vin la intalnire, chiar nu se poate. Sa va distrati si sa faceti poze!
Brenda, n-ai inteles... cartofi prajiti nu! Nu vrea sa-i vada, poate face o exceptie o data, de doua ori pe luna, cand i se face pofta. Cu spaghetele nu sunt de acord eu, ca prea multe fainoase strica, nici aici nu exagerez, de vreo doua ori pe saptamana ii dau, mai si ingrasa...

Marcela, nu sunt bat, mai! O sa-mi spui cand ma vezi, nu-s chiar asa slaba... Daca te uiti mai atent la pozele de la Casoca, o sa vezi ca am rotunjimi pe ici, pe colo .
Vad ca esti sportiva... mi-ar placea si mie niscaiva sporturi extreme, eu sunt doar pe tenis, volei (rar) si gym la sala, o data, de doua ori pe saptamana).

Vad ca azi e o zi frumoasa, va tin pumnii ca si duminica sa fie la fel!

Casoca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Briana, bine ai venit!
Oricine vrea sa vina e binevenit, o sa te acomodezi la noi si cred ca o sa-ti placa .

Casoca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Buna,gagici.....
Am picat de la serv. si tre sa plec s-o iau pe diana de la antrenament,poate mai vin pe seara....
Dap,o sa fie frumos in we,deci ne-am intepat cu mall-ul,trebuia sa mergem in parc,da' nu-i bai,poate ne hotaram acolo...
Alma,facem si pozne......
Pup pe toata lumea!

BRENDA

Cu dedicatie:
"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Pupici pt fete,

Briana bine ai venit! Scrie-ne mai multe despre tine si puiul/puii tai. Unde stai? Cum iti petreci timpul liber? Ce iti place?O sa vezi k sintem kiar simpatice...dupa ce ne cunosti mai bine. Aici simte-te k acasa ...k intre prieteni.
Noi ne mai si intilnim...de ex. duminica asta mergem in Mall Vitan. Dak iti face placere, poti veni si tu. Bem un suc, iar dak vii cu puiul/puii, se pot juca la bile, la demisol, cit timp stam noi la o birfa mica.

Alma, rotunjimile astea nu se pun ==>


De abia astept sa ne vedem in we!

PS: dak ma dumiresc cum, o sa pun si poze cu mine si cu iubirea mea "Suzi" (Suzi e motocicleta...asta k sa nu fie confuzie).

Marce 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

buna fetelor, am aparut si eu:)
Brianamica, bine ai venit!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Marce,daca nu te dumiresti,mi le dai mie si ti le pun eu....
Ce zici,mergem maine la un film? Ca fata mea e mare si "sta" la filme.........

Alma,e clar.....nunta aia o sa fie cit de curind....lasa-ma sa mai dau si eu ceva kg jos,fie-ti mila.....

Gabi....am inteles,esti "ingrijorata" ca a disparut iepuroiul....stai cuminte,ca apare el.....vino cu vesti.
Oricum,pt.joi tre sa tinem pumnii toata lumea.

Danim,week-end placut,ca presupun ca nu mai poti intra pina luni.O sa ne gindim la tine duminica.Si la tine si la Gabi....pe Alma n-o mai iertam data viitoare!

Briana....te-am lasat la urma,dar nu ultima la propriu.
Pai bine ai venit! Sper sa-ti fie bine printre noi si sa putem sa-ti fim alaturi.Asteptam sa ne povestesti despre tine!

BRENDA

Cu dedicatie:
"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput