Pastile de slabit

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Eu fac in fiecare primava o cura de o luna cu spirulina. Slabesc cca 2 kg si ma simt in forma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

quote:
Originally posted by daniella4

Eu fac in fiecare primava o cura de o luna cu spirulina. Slabesc cca 2 kg si ma simt in forma.

Daniella si Alexis 18 nov 2004

"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"



Esti tare! Dar eu ce sa fac, am de dat jos 20 de kile?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

quote:
Originally posted by akella

quote:
Originally posted by daniella4

Eu fac in fiecare primava o cura de o luna cu spirulina. Slabesc cca 2 kg si ma simt in forma.


Esti tare! Dar eu ce sa fac, am de dat jos 20 de kile?...

Cu rabdare si perseverenta, slabesti cantitatea dorita in 10 ani


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

quote:
Originally posted by MadalinaM

Anky esti draguta!
si nu vreau sa pozez in omul "fara vointa" insa fara "ceva uscat", cum zic eu, adica piine neagra sau orez(1data /sapt) stomacul meu ajunge un fel de oala sub presiune!
Oricum nu ma ating de chips-uri, alune, nici de produsele de patiserie.
Si daca ai amintit de stepper, cum e cel lateral? Ce criterii trebuie sa indeplineasca un stepper ca sa fie eficient?




Uite aici despre stepper

http://www.erlebnisladen.de/cgi-bin/internationalshop/iboshop.cgi?showd590!0,43255694312856,9901524

Cit despre piine,te vei obisnui si fara,la inceput este mai greu,pe urma merge de la sine.Daca chiar vrei alune poti minca intr-o cantitate mica,alunele in coaja lor groasa care nu contin sare,astfel alunele nu sint daunatoare, contin grasimi vegetale,trebuie sa ai grija doar la cantitate.Alunele prajite fara coaja in sare sint cele daunatoare.
Si inca ceva,daca vrei ca slabitul sa mearga mai repede,iti recomand un ceai diuretic plus 2 litrii de apa.Kg. tale vor zbura, nu alta..

Sper sa iti fie de folos


Anca,Bianca 02.02.03si Cris 12.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miris_ spune:

madalina, eu mananc dimineata inainte sa plae la serv. ceea ce ar trebui sa mananc la pranz, adica fel 2 cu salata. paine nu mananc de vreo 10 ani ca.... nu stiu de ce, cred ca e din subconstient impresia ca nu imi place. peste zi iaurturi si fructe, pana la ora 18:00 maxim. apa 2-3 litri pe zi. nu am nevoie de mai mult, asa simt. chestia e ca asa mancam si inainte de a lua pastilele si nu am dat jos nici un gram, poate datorita faptului ca sunt ani de cand mananc asa. acum, cu e-lite, am mancat la fel, am baut apa, dar de dulciuri nu m-am mai atins. si nu pt ca nu as fi vrut, nu am simtit nevoia. copilul meu mananca langa mine dulcinele dar pe mine nu ma inspira. inainte mancam cot la cot cu el. asta e efectul cromului din pastile, zic eu. uite ca am aproape 2 sapt de cand nu le-am mai luat si nu s-a schimbat nimic, la fel mananc, la fel beau apa, nu m-am mai ingrasat un gram. e posibil sa fie de vina mancarea de la ora 20:00. nu stiu.... eu am inceput sa le iau dupa ce am vazut efectele la colegele mele. m asteptat sa si termine cutia sa vad daca pun la loc. nu au pus, dar oricum nu s-au aruncat nici ele pe mancare sau pe dulciuri. am vorbit si cu doamna de la magazin, cand le-am cumparat, despre ce se intampla dupa ce ne lasam de ele si la fel mi-a zis, ca efectele se vad in 2 saptamani, dar dupa ce ne oprim, nu trebuie sa mancam mai mult sau mai "prost" ca... "si-asa am slabit si nu se vede". nu spun ca sunt cele mai bune, nici nu le recomand, doar povestesc din experienta mea legata de aceste pastile de slabit.
bafta tuturor la slabit!

Cristina si Mihnea Stefan

In lucruri simple ma regasesc si cand zambesc si cand traiesc si doar o clipa imi e de-ajuns sa visez...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Stie cineva daca pot comanda pe net Heritage?
Pe aici m-am interesat,dar nu am gasit.

Bianca
http://community.webshots.com/user/ayumi118


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela79 spune:

Ayumi, incearca aici
http://www.naturaplant.ro/produse/1604/Heritage_Elite,
poate iti dau un raspuns, eu le-am folosit si mi-a mers super, acum vreau sa incerc din nou, mie imi provocau sete(ma refer la heritage e-lite),lucru bun pt mine care nu beau decat fortat apa.S-a diminuat si celulita, si ma simteam ok.Insa trebuie luate treptat,cate 5 zile cate o jumatate de pastila, apoi 5 zile cate o pastila dar lauta in jumatati, o jumatate dimineata, o jumatate pana in ora 15.eu m-am oprit la o pastila pe zi, mai mult nu aveam nevoie si a fost ok

Mary, mamita lui Iaris(18.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Multumesc,Marinela.
Dar se pare ca nu se ocupa si de comenzi externe...

Bianca
http://community.webshots.com/user/ayumi118


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miris_ spune:

nu s-or ocupa de comenzi externe, dar e imposibil sa nu gasesti, deoarece in romania firma "arhitectural" e importator unic, le aduce din sua.

Cristina si Mihnea Stefan

In lucruri simple ma regasesc si cand zambesc si cand traiesc si doar o clipa imi e de-ajuns sa visez...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Mai fetelor eu tot nu m-am hotarat ce sa iau, mai ales ca si cu caldura nu-mi mai arde nici sa mananc, da sa mai iau pastile...sa mai treaca caldura asta si cu venirea toamnei sa incep...
O prietena de-a mea a luat Heritage si a slabit cam 20 kg, dar a suplinit si cu masaj, impachetari...si cura de mancare

Bufi

Mergi la inceput