Mamici de sept-oct 2006 (60)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danip spune:

Inni, dar vad ca celelate colege ale tale de "pahar",(de vorba ), au dezertat.
Eu ma uitam pe lista lui Pufy pt mamici si bebei, fffffffffff lungaaa, pana la ce varsta o fi?
Lullabay, multumesc pt urare!!
Pe mine cred ca ma pandesc niste carcei la gambe si-mi mai trag un masaj, am si luat un plic de magneziu adineauri, ca tare nasoale sunt durerile provocate de carcei si nu mai vreauuuu!!!!

Dani29+Ovidiu
Burtica
Nasi de cununie si de botez

Ovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danip spune:

Pana una alta, ma duc sa pap niste cioco, pana acum am bagat porumb, struguri, iar porumb, suc si acum ma infig intr-o cioco, sper sa nu ma apuce ceva

Dani29+Ovidiu
Burtica
Nasi de cununie si de botez

Ovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Ileana parca a zis ca pleaca la soacra, iar Amarantina...nu stiu ce face...poate smotruieste in urma muncitorilor.

Eu m-am apucat sa citesc despre tehnici de respiratie in travaliu.
Ma pregatesc..si parca vad ca mai am de gustat din placerile sarcinii.


Poze

Inni 36+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danip spune:

Si exersezi in timp ce citesti?

Dani29+Ovidiu
Burtica
Nasi de cununie si de botez

Ovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Nu

Poze

Inni 36+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susa spune:

salutare..m-am intors si eu acum acasa...fericita cu cadita cumparata si cu Cartea sotilor Capraru...numai timp sa am sa le citesc pe amandou...si Dr Spook si a Caprarilor... nu prea am stare in casa...tot pe plimbareala sunt pusa...stiu ca dupa ce vine BB trebuie sa ma opresc dar parca si cu el daca ar fi vreme buna m-asi duce cand s-o putea....mai vedem. pupici

Silvia34+ cu Lukas-Daniel
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Buna dimineata.

CamiSolMagazinul este mare si gasesti de la carucioare, patuturi, saltelute pina la hainute si materiale (perdele si asternuturi)la preturi cit de cit acesibile. Daca vrei poti sa iesi din magazin si mai este un complex(fostele tarabe amenajate)linga primaria sect 2 - adica in lateralul magazinului unde gasesti si acolo hainute si paturici.Bafta la cumparaturi.


POZE

Monica 36 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ieri cand am mers dupa Tudor la gradi, n avea nici o treaba. Nu m-a bagat in seama din prima. S-a mai jucat un pic pe acolo si dupa ce i-a dat doamna suplimentul mi-a zis "hai sa mergem", dar a mai trebuit sa zabovim un pic in curtea gradinitei la hinta. Aseara la culcare m-a innebunit de cate mi-a povestit. Mi-a zis ca a fsot rau de dimineata ca a plans pentru ca mami si tati l-au lasat acolo. Mi-a spus ca un copil a varsat si l-a dus doamna la WC, dupa care a venit taticul lui dupa el sa il duca la dr. sa-l impunga. Mi-a mai povesti ogramada..iar cand nu a mai avut chef a zis" mai povestim miine"Si-a uitat jucaria preferata la gradi...sper sa o mai gaseasca...e Gufy, un personaj din desene animate, nu pleaca niciunde fara el si e partenerul lui de nani. Deja din prima zi vine cu expresii noi, de genul "scuze", foarte bine utilizata in context
Astazi problema cea mare a fost imbracatul. Am intarziat jumate de ora din cauza asta. la gradi nu a mai plans> tati nu a mai intrat a ramas la masina, am mers numai eu cu el inauntru. A stat cuminte la schimbat papucii, dar ruccsacelul nu a vrut sa il lase in dulapior ci sa il ia cu le in clasa. L-am condus pana la usa, nu am mai intrat, educatoarea mi-a facut semn sa plec...dar nu a plans dupa mine, nu l-am auzut nici de afara. Sper sa fie ok in continuare.

Gabi 34+ si Tudor 22.10.2003


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

BRAVO TUDOR!

34+RADU ANDREI

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dori_ch/album?.dir=62d5re2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

'neatza!

Ha, ce liniste a fost aici azi noapte. Eu am dormit la soacra-mea, as fi putut sa deschid calculatorul, dar am zis ca mai bine incerc sa dorm. Nu prea am reusit cum trebuie, dar macar am stat intinsa in pat. Am niste picioare umflate taaaare, mainile la fel, dar trece si asta.

Naty, tu parca intrebai de antitetanos. Si mie imi face dr de familie 2 doze, una am facut la incepututl lunii a opta si alta am s-o fac la inceputul lunii a noua.

Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca

Mergi la inceput