Toaletele de la hoteluri

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gaby spune:

ramane valabila sticluta cu dezinfectant!?

omu' cu... banca la cap!www.bankingnews.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

mai,sa nu da-ti foc la hotelul oamenilor!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

quote:
Originally posted by Gaby
Apropo de modul de dezinfectare: la spital medicul mi-a dat exemplu - torni spirt pe wc si dai foc; numai asa dispar microbii...

Adik daca dau cu dezinfectant nu e bine ? Ca io am renuntat la aprinsul WC-ului, ca aproape am topit un colac de WC int-un hotel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

quote:
Originally posted by Karina

quote:
Originally posted by Gaby
Apropo de modul de dezinfectare: la spital medicul mi-a dat exemplu - torni spirt pe wc si dai foc; numai asa dispar microbii...

Adik daca dau cu dezinfectant nu e bine ? Ca io am renuntat la aprinsul WC-ului, ca aproape am topit un colac de WC int-un hotel



Intreb si eu...sotul te lasa sa faci ce vrei tu mereu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaby spune:

ba da... e ok! el imi dadea un alt exemplu...dar wc... fara capac!!!!

omu' cu... banca la cap!www.bankingnews.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canuta-om-sucit spune:

quote:
Originally posted by Gaby



Apropo de modul de dezinfectare: la spital medicul mi-a dat exemplu - torni spirt pe wc si dai foc; numai asa dispar microbii...

vacanta linistita!

omu' cu... banca la cap!www.bankingnews.ro


Da eu asa fac. Pun clor si detergent las sa se fac o reactie, clatesc si apoi cu spirt si dau foc. Acelasi lucru il fac si in concedii. Ce ma dispera pe mine sunt cazile de dus. Acolo frec de innebunesc si apoi cu detergent, clor si se lasa cu foc. Cazile de dus nu prea sunt frecate cum trebuie de femeile de servici. Acolo sunt o gramada de ciuperci.
Asternuturile sunt ale mele, nu am folosit niciodata prosoapele lor, desi sunt curate si frumoase, nu jerpelituri.
Un loc unde uita orice femeie de servici sa dezinfecteze este telefonul. Acolo spal cu apa si detergent si apoi cu spirt, nu mai dau foc acolo. La birou dezinfectez dupa fiecare angajat.



Aura si samburelu' Dimitrie
Don't argue with an idiot. They'll drag you down to their level and beat you with experience.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Pai nu sint aparate ce anunta incendiu....cum reusiti sa puneti cada..WC..chiuveta... in flacari?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Cele mai frumoase amintiri din vacanta, focurile de tabara....


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

quote:
Originally posted by Guestus
Intreb si eu...sotul te lasa sa faci ce vrei tu mereu?

DA Chiar el a topit kolacu' de WC !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

My God!

Da la ce hoteluri va duceti maica?In Albania? Mai alegeti si voi hoteluri de calitate,ce dracu,ca odata aveti concediu!

Mergi la inceput