in concediu cu masina?singura?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorinsonia spune:

Multumesc, Gabi.
Pana la anul e drum lung si uneori simt ca nu mai pot, dar....asta e.
Despre tine ...stiu ca treci printr-o perioada grea. Iti tin pumnii, stiu cat de greu e, pentru ca am divortat cand avea fi-miu 1 an si jumatate.
Sa-ti traiasca copiii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

mersi Sonia, incerc sa fiu puternica. Optimista sunt, m-am linistit, copiii sunt fericiti si asta conteaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geut spune:

Mult curaj celor care vor sa plece singure in concediu!
Eu am fost anul asta cu fetele o luna de zile, am colindat toata tara si-a fost MINUNAT!
Nu ne-a mai tocat nimeni la cap, nu ne-a grabit nimeni, nu ne-a mai "disciplinat" nimeni. Si copiii au simtit ca pot sa se manifeste asa cum vor si a fost super ok.

Ma gandesc ca de-acum sa repetam povestea asta si sa plecam macar o data pe luna undeva, bine-nteles daca ma tine buzunarul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinsonia spune:

Multumesc pentru incurajari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elemer spune:

quote:
Originally posted by sorinsonia

Gabi, esti draguta, dar am avut ghinion. A doua zi de concediu m-am operat de bila si nu am mai putut pleca.
Poate la anul am noroc. Acum am inceput serviciul, copilul scoala...eu sunt tot obosita...dar nu trebuie sa ma plang, nu?


Stimata Doaman Sonia

este foarte bine ca va spuneti problemele,va mai descarcati,poate sunt altii acare va pot da si un sfat,bineinteles ca nu trebuie sa-l accaeptati daca asa simtiti.
Oboseala mai persista,sunt metode de tratament naturiste care va pot ajuta,important este ca sa gasiti metoda de tratment care vi se potriveste;fitoterapie,masaj,homeopatie........
Sanatate.
Elemer

Mergi la inceput