Nunta in Constanta (9)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada_buc spune:

scuze...mai sus era concentra, nu contra...
evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Salutare fetelor!!!!
Magdala nu ne spui si noua ora la care avetzi programata biserica???????? Ca doar nu credeai ca scapi de noi .Eu una abia ashtept sa te vad miresica .


nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

quote:
Originally posted by roxy79ro

Salutare fetelor!!!!
Magdala nu ne spui si noua ora la care avetzi programata biserica???????? Ca doar nu credeai ca scapi de noi .Eu una abia ashtept sa te vad miresica .


nunta noastra




Buna fetelor!
Roxy, , este la 8.30, nici nu ma asteptam sa mai vreti sa veniti, mai ales ca nu prea va mai vedem pe forum - suntem ultimii., dar numai asa am mai gasit. Sper sa nu dureze numai 10 min si gata.
Roxy, te rog mult, da-mi si mie nr. de tel de la o coafeza si machioza , daca poti, si daca mai e valabila recomandarea ta, am citit pe forum pe undeva ca-i spuneai lui angelique de ele, dar nu mai gasesc nr. de tel nici sa ma impusti. , pleaaaaaaaaaase.
Angelique, mama, tu esti suparata pe noi? Nu mai scrii nimic, nu mai dai nici un semn de viata, ce mai faci, cum o mai duci? Uite ce frumos e afara, e soare,apare la fel dupa fiecare ploaie.



Mami Magda si scumpa Rafaela
noi
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by magdala


Roxy, te rog mult, da-mi si mie nr. de tel de la o coafeza si machioza , daca poti, si daca mai e valabila recomandarea ta, am citit pe forum pe undeva ca-i spuneai lui angelique de ele, dar nu mai gasesc nr. de tel nici sa ma impusti. , pleaaaaaaaaaase.

[/green][/font=Tahoma]

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!



Magdala o sa caut numarul de telefon al tipei cu machiajul.Ca pe al coafezei nu l-am avut niciodata ... pentru ca era la doi pasi de mine.Problema e ca, coaforul nu mai exista shi i-am pierdut urma inainte de a-i cere nr. de tel.
Daca gasesc nr. o sa-tzi trimit PM.
[/font=Times New Roman]

nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna dimineata
auzi la ea,la magdala,ce credeai ca daca nu mai scriem la miresici nu vrem sa te vedem miresica???
eu abia astept sa o vad pe rafaela printesica si pe tine bineinteles
cum stai cu pregatirile,mai aveti?biserica e sf mina?

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

quote:
Originally posted by cornelianeli

buna dimineata
auzi la ea,la magdala,ce credeai ca daca nu mai scriem la miresici nu vrem sa te vedem miresica???
eu abia astept sa o vad pe rafaela printesica si pe tine bineinteles
cum stai cu pregatirile,mai aveti?biserica e sf mina?

pupici



Buna din nou.
Da, biserica este Sf. Mina. Pai nu prea mai dati nici un semn de viata, asa ca ....
Mai am o groaza, si parca niciodata nu voi termina la timp. Bauturi, tort, fursecuri, decor..... Parca nu se mai termina odata.
Spune-mi si mie cornelianeli, cum ai facut cu balonul jumbo? De unde l-ai luat si cum ai facut cu transportul?

Multumesc,

fetele dragutzele.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

quote:
Originally posted by ada_buc

salutare viitoare mirescici....
ce ziceati voi acolo de tull, unde vreti sa puneti???

hmmm....mai e putin... pupici


ada



Eu am sa pun tulle pe masina miresei si pe masa mirilor, apoi putin deasupra ringului de dans. Sper sa-mi iasa ce vreau.
Felicitari pentru rochita.
fata.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi
Avem si site
Magda & Claudiu
Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina-Bogdana spune:


Felicitari pt licenta,Livia!
Vad ca sunteti harnicute!!Asa am fost si eu,am luat verighetele,am facut florile de pus in piept,acum fac aranjamentele pt masini,urmeaza cosuletele si aranjamentele pt scara blocului,o sa pun poze dupa ce termin sa-mi spuneti cum vi se par.Timpul trece asa de repede!!!Nu-mi vine sa cred!!
Eu ma coafez la Rebeca,e in tomis 3,nu stiu daca stiti salonul.
Pantofii m-am hotarat sa-i fac pe comanda,imi trebuie numarul 34 si am gasit intr-un singur loc in oras,erau frumosi,dar nu de nunta.Si,in plus,nu-i vreau nici foarte inalti,asa ca...zic eu ca-i cel mai bine.
Cred ca aveti niste emotii...ca eu una am ...si pana la nunta mea mai este o luna si cateva zile!Nu stiu cum o sa fiu cu o saptamana inainte...
Voi ce cadou le luati nasilor?Ca ai nostri au zis sa le luam ce vrem...si nu prea stiu ce.Era mai simplu daca ziceau ce.
Va pup!Spor la treaba!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina-Bogdana spune:


Mi-am adus aminte!Multumesc frumos pt informatie Magdalei,chiar daca nu-mi era adresata,m-a ajutat f mult,eu cumparasem deja 6 m de tull cu 95 000.Imi mai trebuiau 15 m,asa ca..a picat la fix informatia ta.Am fost la Macul Rosu,am gasit,am luat!Mersi frumos!O mie de pupici!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_adela spune:

Fetelor dar ce emotii m-a apucat si ce disperare.
Vorba Magdalei parca nu se mai termina pregatirile.
Mai fetelor am si eu o dilema. Pana acum eram hotarata sa nu imi mai pun nimic la gat pt ca daca v-ati uitat la pozele mele corsetul are broderie si ma gandeam sa nu fiu prea incarcata daca pun la gat ceva. Mi-am cumparat bratarica, ace de par cercei si acum m-au apucat pandaliile ca parca as pune si la gat ceva sa nu fiu prea goala la gat.Dar nu gasesc ceva care sa imi placa si sa se si potriveasca cu restul accesoriilor.
Voi ce ziceti trebuie sa imi mai pun la gat ceva sau emotiile sunt de vina.

Va pup

Mergi la inceput