Totul despre jocuri/jucarii/cum ne jucam cu copii

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Originally posted by Sheannamp

Initial creeata de oanab

Salutare tuturor!

Stiti cumva de unde pot cumpara jocuri Lego in Bucuresti? Exista vreun magazin sau vreo firma care sa importe Lego?

Multumesc




la metro am vazut cand am fost in tara...

Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

sunt jucarii Lego si in carrefour, in cora, plus selgros si metro. cred ca majoritatea magazinelor mari au.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Super interesant subiect!

Daca tot veni vorba de lego ( chiar vroiam sa deschid un subiect) aveti modele de animale, vapoare, etc pt facut din lego?Nu ma refer la pus unul peste altul cuburi ci la a face un elefant, o camila, asa cum sunt ilustrate pe cutia noastra de lego.Imi pare rau ca nu imi merge foto ca as fi pus o poza exemplificativa.

Eu i-am luat lui Vic quatro lego pt 1-3 ani.

Ile 21 si Victor ( 22 dec 2005)
www.onetruemedia.com/shared?p=249f1383b4fbe02ba8eea5&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Noutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Initial creeata de simona_filipas


Ce fel de lego ati luat pentru copiii vostri?Baietelul meu are lego din acelea cu care poate construi(si de lemn si de plastic).Prin magazine tot ceea ce am vazut erau pentru varste mult mai mari.Poate imi dati si mie ceva idei,sugestii.
Multumim mult de tot


Nimic nu este imposibil pentru o persoana perseverenta

Simona si Dragos Octavian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greieras spune:

Noi i-am cumparat fetitei noastre de 2 ani lego de plastic din acela mai mare. Ii place mult de tot, dar nu se joaca asa bine cand e singura, ii place compania cuiva. De obicei sotul construieste tot felul de chestii impreuna cu ea.

Gloria si Eva (22 dec. 2004)



Pasti 2006

Craciun 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

tablita magnetica Tomy

Autor: ayla
Subiect: tablita magnetica Tomy
Trimis la: 03/04/2007 02:00:51
Mesaj:


Stie cineva de la ce magazin din Bucuresti pot cumpara o tablita din aceasta? Ati vazut-o pe undeva? Multumesc.
--------------------------------------------------------------------------------


Autor: Ela2001
Raspuns la: 03/04/2007 10:49:39
Mesaj:

La Diverta am vazut tablita magnetica Tomy.

Ela2001 - bebitzei Diana Andreea (22.10.2004)


-------------------------------------------------------------------------------


Autor: elisor
Raspuns la: 03/04/2007 11:00:21
Mesaj:

Noi am luat de Craciun tablita magnetica de la Tomy din Carrefour cu 65 lei, acum am vazut-o dar a crescut pretul, undeva pe la 100 lei

Eli cu Andreas (17.08.1998) Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

bun subiect! am si eu o intrebare: mai demult existau un fel puzzle care aveau o foaie cu imaginea care trebuia construita,pe acestea se potriveau piesele. era mai usor pt. copiii cu virsta mai mica de trei ani.am cautat asa ceva dar nu am gasit.aveti idee unde as putea gasi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kita spune:

Noi am cumparat tablita Tomy de la Kidex cu 65 RON; in doua saptamani urmeaza kidexul de primavara si sunt mari sanse sa o aiba la o promotie;
In rest de tablita sunt multumita ca se joaca cu ea copilul meu, si vad ca inca nu s-a plictisit si nici nu s-a stricat sau macar spart, asa cum am patit cu unele cu muuult mai ieftine, chinezesti;

Kita(Alina) si bebe Andrei (nascut pe 10 februarie 2005)
album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina78 spune:

nota 10 pentru subiect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela1973 spune:

Eu am luat una ieftina din magazinul Titan cu vreo 20 lei. A fost foarte buna... cat timp a fost in cutie. Mare greseala am facut. Invatare de minte ca sa nu mai cumpar lucruri ieftine si proaste.

Mergi la inceput