gel pentru igiena intima

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elena_oona spune:


Folosesc Nivea cu musetel.Este super si are miros frumos si de durata.(e si ft consistent)

Elena & bebe Manuella 1 an si 8 luni (16.10.2004)

"Good parents give their children Roots &Wings. Roots 2 know where home is, wings 2 fly away & exercise what's been taught them. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Buna seara,

Eu folosesc Malizia pentru igiena intima si imi place foarte tare cum miroase. Dar tot il laudati voi pe Nivea cu musetel, il voi incerca!
Si de la Avon am folosit fara probleme.
Pupici
clau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

De la Avon fara probleme de cativa ani..am folosit o perioada si Malizia..e super si el

POZE
Cristina S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Eu l-am folosit pe cel de la Nivea cu musetele de care spun si fetele si mi s-a parut destul de bun. Si mirosul este persistent si dragut chiar..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucasimarius spune:

Lactacyd.Mie imi pace cel mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica spune:

Acum folosesc Nivea si imi place mult. Am mai folosit si de la Avon (mi-a placut..n-am avut probleme), Oriflame (de asta n-am fost multumita) si Carefree (a fost bun si asta).


Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac ,viata o demonstreaza zilnic !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Offfff...numai aici nu se gseste asa ceva!
In tara foloseam si eu Avon,de care am fost f. multumita.

http://photos.yahoo.com/frezia_2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinax spune:

si eu asm incercat mai multe feliri dar nici unul nu e atat de bun ca Nivea cu musetel...si miroase si asa frumos...de se spala si sotul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mumyca spune:

Fetelor,dar de spreiuri ptr. zona intima a auzit cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babisa spune:

Eu malizia dar acum ma tenteaza sa incerc nivea daca il tot lauda fetele.De sprei as fi si eu interesata ,dar nu am vazut decat la o prietena care il avea din italia ...ce-i drept ca nici nu m-am strofocat sa sa intreb peste tot...mi-ar placea o marca ccc care sa mi-o recomande cineva (adica deja testata).

Mergi la inceput