REGIMUL SCARSDALE 2 saptamani -7Kg (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Raportez, azi a 7 a zi -1kg, asta deoarece ieri a fost ziua nepoatei mele si am mancat o felie de tort, iar azi 1 inghetata. Promit ca luni o iau de la capat fara probleme. Rusinica pt mine , dar asta e . Voi persevera sapt viitoare sa vedem cu ce rezultate.
si spor la slabit cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ja spune:

Si eu ma scot din competitie...dupa prima sapt,am facut o criza urata de gastrita(despre care stiam ca o am ,dar am ignorat-o)..si normal ca a tb sa pap altele (paine cu unt de ex),plus de asta cred ca trecerea de la daneza (pe care am tinut-o 11 zile,dar destul de strict)la scarsdale fara pauza cerutade lege,mi-a slabit organismul ca mi se exfoliaza pilea de pee langa unghii.
Astept sa imi revin putin si reincep dar cu vitamine supliment.
ana
PS:Dupa 2 sapt una cura alta regim gastrita am aceleasi kg ca la inceput...macar nu am mai pus in plus(alea date jos cu daneza nu s-au pus...cel putin nu inca)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Si eu sunt putin dezamagita. Stagnez de la ultima cantarire desi nu am calcat stramb dar...nu ma las. Merg inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

quote:
Originally posted by delia grozav

Eu sunt putin suparata ca au venit rusii si cantarul arata prostii.
Dar nu ma las pana nu termin regimul.
Briana tu care ai facut de mai multe ori regimul scadeai tot atata cat trebuia daca se interveneau rusii in timpul curei?

Poze
www.dropshots.com/day.php?userid=96354&cdate=20060623&ctime=114856" target="_blank"> filmulete


dede, Adi 5ani si Medeea 27.07.2005



Eu am slabit mai bine in prima saptamana cand eram vizitata de rushi. Desi e posibil sa aiba legatura cu faptul ca nu prea beam apa in saptamana a doua.

Spune-mi, te rog, tu ce vitamine iei?

Va mai citesc si eu pentru ca de maine vreau sa ma apuc iar de cura. Sper sa am vointa. In 2 saptamani plec la mare si mi-ar prinde bine cateva kg in minus.



Andreea, mami de Tudor (zis Dudau) - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

quote:
Originally posted by georgiana.david

Si eu sunt putin dezamagita. Stagnez de la ultima cantarire desi nu am calcat stramb dar...nu ma las. Merg inainte!

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)


http://community.webshots.com/user/giorgios72


http://community.webshots.com/user/cristidavid70





Apaaaaa! Multa apa!



Andreea, mami de Tudor (zis Dudau) - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Dupa prima saptamana am tot 66.5 kg, dar... spre rusinea mea am calcat stramb la sfarsit de saptamana, sambata am papat o pizzasi ieri am fost cu pustiul meu la strand si am papat inghetata. Adevarul e ca sambata dimineata m-am cantarit si am fost dezamagita ca in cinci zile n-am dat jos decat 1.5 kg. De azi continui, sper sa slabesc saptamana asta macar 2 kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

feteleeeee !!!!


BETI APA MULTA !!!!!

Doar asa aveti succes deplin la cura asta . De fapt chiar scrie ca trebuie sa bem 2 litri de lichide pe zi ! Stiu ca e greu, mie una mi-e cam sila de apa (mai ales ca tb doar apa plata ) daar trag de mine ca merita !

Cu rushii..si mie mi-a aratat cantarul aiurea vreo 2 zile dar dupa a fost OK>\!



Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


POZE FETE CUCUIETE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:



Sa va spun de mine....

Duminica am dat cu bata in balta....

Am fost la munte iar duminica aveam zi de fructe..va imaginati ca numa zi de fructe nu a fost ieri

Dimineata m-am cantarit si nu m-am ingrasat dar evident nici nu am slabit ca nu aveam cum cu o portie de papanasi cu smantana !

Dar am 56.6 Kg dupa primele 6 zile !

Tot e bine ! Mai am vreo 2 maxim 3 kile si gata cu chinul ultimelor luni.

O sa incerc sa o iau mai usor mai ales ca am dat foarte mult intr-un timp foarte scurt !



Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


POZE FETE CUCUIETE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia grozav spune:

Ziua a 8-a: 56,5 kg, deci 3,5 kg mai putin.




Poze
www.dropshots.com/deliameda" target="_blank"> filmulete


dede, Adi 5ani si Medeea 27.07.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Felicitari Delia. Vad ca la tine merge grozav.
La mine mai greu dar merg inainte. Am doua luni la dispozitie sa devin o sirena.

Mergi la inceput