Iasule, mandra cetate (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by tinatache

Va astept pe voi la Nemtzia





... eu vin prima!!!!!! Am cazare gratis??? Da' pentru anul viitor... Ca acum nici pasaport nu am...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

oana, sanatate multa si spor la treaba:)!
ralnied1, nimic nu-i gratis in ziua de azi:)) glumesc, desigur...

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Neatza fetele!

Nu ma mut inca,sunt in cautari de materiale si mai ales termopane.Stiti cumva o firma de termopane,mai ieftina si sa aiba geamuri bune,cu izolatie termica si fonica?

Oana...sanatate multa...de acum trebuie sa tzii regim,o perioada!

Darria...sa-ti traiasca prinztesa si sa fiti amandoua sanatoase si voioase!

Oana (ghinetz)...dulce care nu ingrasa s sa fie si delicios...nu se 'ezista'.daca afli asa minune,spune si mie In schimb,prajitura cu iaurt e un DELICIU...mi-am dat pe spate soacra cu ea si apoi s-a apucat sa faca si ea.

Gabriela....mult noroc la targ.Pacat ca vor fi ploi,asa au anuntat.

Carmen...bine ai revenit acasa!Bafta la firma!

Raluca...multa sanatate mamei tale si spor la pregatiri!Stiu ca vei avea o nunta minunata!

Eu va pup si sa aveti o zi superba!

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval


Noi doi
-------------------------

Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Stii Nora cum se spune? La omul sarac nici boii nu trag!
Cica imi trebuiau bani, nu?
Acum nu ca vai am ramas in aer, dar sincera sa fiu asa m-a lovit chestia de duminica de nu stiu ce sa spun... Nu sunt prea rea de paguba de obicei, insa acuma chiar ca ma doare capul! Adica nu mi-am luat nimic de la Viena doar copilului si mamei cate ceva de maxim 100 euro cu tot cu jucarii (!!!) si ma gandeam ce econoama am fost, iar barbatu-meu ma acuza chiar de avaritie si uite! Si cand te gandesti ca drumul initial nu trebuia sa depaseasca 254 de euro!
Am platit azi toata linia de credit ca dupa 48 de ore deja intri la dobanda si ma durea mana nu alta cand am semnat OP-ul, dar, pe de alta parte, bine ca am avut cartile de credit la noi, ca ramaneam pe acolo!
Nu ma intelegeti gresit, nu v-am povestit asta decat ca o atragere de atentie! Ramai pe acolo si te faci nu doar de tot sheet-ul dar nici nu ai cu ce veni acasa, si totul doar pt lipsa de atentie!

Mai tata, maine cred ca ma duc la Biserica, ca prea aiurea imi merge de o luna si ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Nora, am vorbit eu cu meteorologul de serviciu si cica va fi si o zi cu saore. In ziua aia va astept pe toate...sa vedeti ce oferta bazata o sa am...de puzzle mare ma intreba cineva si voi avea si plushuri de la disney...dar scumpisoare. Sper sa fie in WK-end ca sa fie toata lumea in parc la plimbare sau la "Vanatorul" la o bere.
In rest am un baiat mare profundpentru care fiecare zi este "o cursa cu obstacole". Ufff, sunt furioasa rau pe stilul acesta...oare cu cine seamana...ma recunosc cu multi ani in urma.
Va pup,
Gabriela

Oana multa sanatate, ia uite cum o sa faci tu o pauza de ness...
Carmen , bine ai revenit
Cristina, simpatica Andra, pai ce e ritmul asta: gradi, somn, gradi si iar somn...Patrick nazdravanul ce mai spune? Incepusem sa-ti scriu azi...dar cred ca am plecat in viteza, nici nu stiu daca am mai trimis mesajul sau nu.
Pupici si multa sanatate la toata lumea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

cristina, da` datele sa va trec in listuta

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Buna seara fetele!

Revenim si noi, dupa o pauza cauzata de cel mai mare necaz posibil intr-o familie, a murit socrul meu. Acum ne-am intors acasa si intram incet incet in tumultul vietii normale.
N-am citit din urma, dar sper sa recuperez si sa tin pasul cu voi.

aime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Aime... condoleante! Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace!


http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Nora: multumim frumos pt. urari.

Aime: Dumnezeu sa-l ierte, sa-l odihneasca si sa ajute familia sa treaca peste suferinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

condoleante!

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput