O alta Timisoara (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Am fost si noi in Botanic cu tati si la posta de am scos alocatia.

Albi, ok am inteles sefa. nu esti fufa, asa ca... no comment.
Diana, noi testam o sapt. sa vedem. Clau mi-a zis ca ...daca aveam ceva scurgeri atunci sareau sigurantele. nu stiu ce sa zic.Vom trimite si noi contorul la laborator, anul trecut se platea o taxa de 500.000 lei. daca era stricat iti returna banii si iti recalculau toate facturile, daca era ok, pierdeai cei 500.000 lei.
Deci il vinzi pe Demetrios. ce misto: la strand.
Duminica daca e fain si eu vreau la piscina la Mall sau la Heaven, sa vedem acum, unde e umbra mai mare. Cu toate ca eu numai nu arat de costum de baie .
Miro tin pumnii sa afli sexul lui Beg junior.
Am primit mail-ul, mersi mult.



Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns timi spune:

abia astept sa vad ce surpriza ofera Moni cu sexul bebelusului. Scrie imediat ce afli..Succes si santos sa fie, ca restul nu conteaza prea mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

ceau sectantelor, mamaaaaaaaaaaaa cat ati scris
Nu va mai iau pe rand ca am maine teza la mate & nu prea am timp si am si albume de scris.
Va tzuc pe toate, sa nu faceti prostii multe!




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Timi...aaa ...deci esti prietna cu Miro?
de la ce vine nick-ul asta? cumva de la Timisoara?
Ingerash, ce faci draguto?tipa aia bruneta din poze e colega cu tine?
am mai intrebat o data dar nu mi-a raspuns nimeni.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns timi spune:

Giova, intr-adevar de la Timisoara vine nick-ul.
Astept sa vad daca ghiceste Mona cine sunt..
Salutari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

ne-am intors de la medic pe la vre-o 7, dar a venit instalatoru ... si abia acum cateva minute a plecat.
A venit si cu copilul, neavand cu cine-l lasa ... deci m-a terminat psihic si fizic. DECRETEZ: nu vreau baiat.

Bebele nostru e ok, e in grafic, nu se vede daca e cofrag sau tanga, inca nu.
OK. Mai asteptam.
Fug la papa ... ca mi-e o foame de lup si mai revin pe urma.
Va pup.

P.S. timi draga nu te juca cu neuronu meu de gravida ... nu mai stiu pe ce etaj fu 16-pele? Ca in 20 am stat 2 ani ... deci am avut in total 19 colege ... ca doar erau apartamente ..
Mai da la baba ceva detalii.
oricum ma bucurez enorm de pe anum sa stiu ca ne stim ...
Astept.
revin


Miro16+
am o nepotica talentata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns timi spune:

Mona,
deci...in camera 16 stateai la parter si aveai 3 colege de camera :Alina, Geta si cu Nuti. Hai ca ti-am usurat munca ...Mai ai de ghicit din cele 3. Abia asteptam sa imi aflu ce vei avea. La ce doctor mergi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Miro degeaba nu vrei tu....caci acolo deja e hotarat.
pacat ca nu s-a vazut.
eu am terminat cu baita si papa lui bebe si acum vreau sa ma pun pe calcat.Oricum sunt singura fara husband.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
Botez Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

quote:
Originally posted by Mirona
Bebele nostru e ok, e in grafic, nu se vede daca e cofrag sau tanga, inca nu.
OK. Mai asteptam.


Miro, Tata Omidu ti-a spus de la capitolul 3 ca ai fetita – citat din memorie:
quote:

Autor: DARAEL
Raspuns la: 11/05/2006 23:13:06
Mesaj:


Inainte de a pleca ....
Miro – frumoasa poza cu ingerasul ! Sa va creasca mare, cuminte, desteapta si baftoasa fetita..... si sa ii pape lui tati urechile !

Pupici la burtici !

Adrian


Sa cresteti mari, cuminti si sanatoase !

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

scrisesem un mesaj cat china ... si m-am bagat pe alta pagina sa vad cum va fi vremea duminica ... si s-a blocat calcu ... sa-mi nu alta.

Asa dar reiau:
Geta - este timi, voiam din mesajul precedent s-o scriu. Tu esti mama? Dar pe Kinga ai uitat-o? Nu eram 5? Apropos de asta ... a mai intrat pe Dc si Dan blonda vecina nostra, o mai stii? Cat ne mai necajeau Danele de dincolo cu ceasul piuitor noapte dupa ora 12 ... mai stii?
Hai ca ne regasiram, da tu unde esti mama de esti la mii de km de casa? Si in profilul tau scrie ca esti din Ro ... deci numai temporar esti plecata? Hai te pup.

Darel zau ca nu mai conteaza ... numai sa scap odata de incertitudinea asta ... si sa stiu ce e. Mai e si problema ca stam cu camera asa ... intoarsa si nu stim ce culoare sa-i aplicam. Cred ca pana la urma o s-o fac un galben ca mere la ambii.
Auzi tu? Citii din urma. Tu fusasi la concert la angy? si nu ne/ai vazut?
io sprijineam pe colo un mertzan ... si daca ala nu ti-a atras ochii ... atunci poate Dejan pe ringul de dans ... si pe Simina care tot fugea dupa el. Ei? Ne vazu-si? alea eram noi.

fetelor - m-am uitat la vreme ... ploua si acum si saptamana viitoare. Singura zi cu soare si partial innorat este duminica ... 26 grade .. dar sambata ploua .. deci mamicile hotarasc daca scoatem sau nu cupiii.
Al meu e la caldurica si vine peste tot cu mine ... asa ca ... astept sugestii de la voi.

Am filmuletz cu bebe ... ta na na na na na na.


Miro16+
am o nepotica talentata

Mergi la inceput