Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (59)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisi-si-boscu spune:

Mai, cine a zis ca s-a desfiintat intalneala?!

Pisi mamica lui Boscu' mic de 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela27oana spune:

buna fetele,

in sfarsit imi merge si mie dc ca nu stiu ce a avut de nu amers ieri si nici azi

noi suntem bine,dariuta papa mai putin legumele,dar azi i-am dat legume de la hipp si a mancat

desre ,mami numai vesti bune a slabit 5 kg in 2 sapt

Ela si Oana-Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Mai feteloooooor!!!!!!!!Cum adica s-a suspendat intalnirea???????????? Eu una vin in mod sigur de dimineatza de cand se trezeste piticul si mai plec seara ca si azi!!! Azi am ajuns la 13.00 in parc si am stat pana la 16.30 cand am luat-o spre casa. Stefan a stat in pampers si intr-un tricou si s-a simtzit suuuper. Am stat numai la umbra si pe banca pe malul lacului, am admirat ratzustele si ne-am plimbat pe la umbra copacilor si a fost superb. Abia astept maine sa repetam experientza.
Vorba lui Mada probabil ca in conditziile astea la iarna vom mai organiza o intalnire ca....acu' cateva sapt ziceatzi ca sa vina zilele insorite iar acu' cand venira....e prea cald. Eu sunt de parere ca o zi nu moare nimeni dar....depinde cat de tare iti doresti acest lucru.

Eu una vin sigur ! Astept sa vad cine mai vine!



Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-si-boscu spune:

Mai Dordia, uite, ca vin si eu... Tot ne doream noi sa ne vedem. La ce ora sa fiu acolo? Eu ma gandeam asa, pe la 10-11...

Pisi mamica lui Boscu' mic de 5 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Ela felicitari!!! Si la mai multe daca ai nevoie!!!

Pisi pai...si eu vin tot asa in jur de 10.00.

Atunci hai sa stabilim pt toata lumea:::

INTALNIRE: pt cine vrea maine la ora 10.00 in parcul IOR la intrarea de la biserica de lemn in parcare ca sa ne putem vedea sau...la locul de joaca de langa!!!

Eu vin sigur, vad ca vine si Pisi si...cine se mai inscrie????

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutagraviduta spune:

mai fetelor, am ratat eu mesajul si autoarea care a desfiintat intalneala ?
nu se poate asa ceva, rushinica ...
dordia draga, noi mancam la 11, dupa care venim si noi, abea asteptam sa ne prezinti gastele alea de pe lac, sau rate, ce-or fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Fetelor nu mai vine nimeni in afara de noi??? Adica eu, Pisi si Dienutza??? Mada tu ziceai ca vii!!! Sper ca nu te-ai razgandit!!!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Dienutza o sa ti le prezint ca tare sunt frumoase. sunt ratze salbatice!!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Seara buna fetelor !

La multi ani sarbatoritilor de astazi, sa cresteti mari,sanatosi si frumosi !

Eu vin maine la intanlire, cam pe la 10,30-11 ajung, o sa ne aduca Mihai ca el de azi a inceput fizioterapia la policlinica Titan si trebuie sa mearga 2 saptamani, o zi dimineata, o zi dupamiaza, asa ca o sa fim in parc in fiecare zi , apoi vine si sta cu noi in parc si el( sper sa nu va deranjeze).


Dordia , hainute am luat din piata Delfinului, din cercul magic, sunt foarte multe standuri acolo cu hainute, toate modelele si la toate preturile.

Catutza si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Dordia cum adica sa nu vin? Am zis ca dupa intalneala programul meu va fi cel cu doua iesiri in parc, dar ptr maine fac sacrificiul si vin la pranz. Numai ca tre sa ajung inainte la Registrul Comertului ca am niste dosare restante de depus si apoi vin. Deci pe la 12 sunt acolo.
Se mai incumeta cineva?
Pupici

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
POZICI, POZICI LA 5 LUNI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">ASA S-A NASCUT MIRUNA
VARSTA MIRUNA

Mergi la inceput