Clipe din trairile sufletelor noastre....(8)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Buna fetelor!
Brenda, ai dreptate, da' am vazut ca nu prea mai intra nimeni pe Spiru Haret, de-aia am intrebat, insa asa-i, aici discutam altele... uite ca de exemplu vad ca topicul de azi sunt marile schimbari, intru si eu in club, chiar am avut si inca mai am parte de schimbari, incepand cu 2 ianuarie cand s-a nascut bb si peste f putin timp merg si eu la vanatoare de job ca Iulia!
Alma, as atenta si eu la cappuccino da' cu mai mult lapte sau frisca pen' ca eu inca mai alaptez
O zi minunata va doresc!!!
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Buna,

Iaca si eu pe aici:) am cafea cu frishca pentru cine mai vrea o ceashca :)
Nu ma datzi disparuta, ca sunt prin zona. Mai am o saptamana si ceva ceva de haos, dar apoi sper sa se linishteasca lucrurile pe aici si se ne bem cafea mai des impreuna.
Miine ma duc cu fii-mea la first impresion interview la scoala unde o sa mearga la toamna (va spun joi ce inseamna asta ca habar nu am - e ceva pentru astia mici care incep gradinitza, dar nu stiu mai multe). Dupa masa o duc la dentist ca m-a tot batut la cap sa o duc si pe ea, ca de ce eu merg si ea nu merge, ca vrea si ea sa-si curete dintzii...asa ca mi-a promis ca o sa stea cuminte si o sa faca ce i se spune. vad miine daca se tine de cuvint :)

O zi buna la toata lumea !!!

Dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Chiar te dadusem disparuta, da' hai ca te iert. Pentru o cafea cu frisca, ce nu face omul?
Doamneee, corupta mai sunt, uite cum iau spaga pe fata

Dani, ai putea sa ma iei si pe mine la dentist ca tot aman de ceva vreme. Ba n-am timp, ba n-am bani si tot asa.

Mai am 20 de minute si plec acasa. Uffff, greu mai trec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns She spune:

care fumati pe aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

eu, ca nu merge cafeaua fara :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Vicioaselor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Noapte buna!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Pentru Brenda, cand se scoala, ii las o cafea tare sa poata citi ce am scris pre aici si sa se bucure de o noua zi minunata, cu mult Soare ........

Daca mai sunt doritori de cafea... este autoservire:


Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Buna dimineatza!


BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Mai, io-s mofturoasa tare, eu vreau cafea proaspata, nu facuta de aseara.

Darael, ori te trezesti la 5 sa faci cafeaua, ori o lasi pe Brenda.
Ca se raceste mai, de seara pana dimineata si nu mai are nici un gust. Ca sa nu mai zic ca nu tu lapte, nu tu frisca, nu tu croissante...tz,tz,tz...barbatii astia...

Si oricum cafea ca Brenda nu mai face nimeni. Mi-a fost mie rusine sa o pun sa faca cafeaua cand a venit la mine, da' ma batea un gand...

Alma, cred ca renunt la planurile pentru concediu pe anul asta. Mi-a venit o idee (inca o schimbare) si voi avea nevoie si de ultimul banut, asa ca ma sacrific vara asta. Cris oricum pleaca in cantonament si probabil intr-o tabara, asa ca, eu pot sa stau acasa ca n-o fi foc un an fara concediu. Tu ce faci, ai fost la agentie?

Mergi la inceput