Produsele Forever Living

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oliv spune:

Am inceput si eu sa iau produse FLP de mai bine de o luna. Am o stare generala f buna (daca nu ar fi bebele sa ma streseze ar fi minunat!). Iau o data pe zi dimineata gelul de aloe Forever Freedom pentru dureri articulare; durerile de mijloc pe care le am de 12 - 13 ani mi s-au ameliorat simtitor, nu mai am senzatia de nod in gat pe care o aveam la cea mai mica si nesemnificativa emotie; racelile, la fel ca si herpesul bucal, chiar daca au aparut, nu au mai evoluat. Am mai luat Forever Kids, Absorbent C, Fields of green, Lycium, Echinaceea.

I-am dat si copilului (5 ani aproape) Forever Berry nectar, Kids si Absorbent C. Pentru prima data, de cand ia acestea, copilul meu cere de mancare. In plus nu mai tuseste, nu a mai racit. Incepuse sa tuseasca putin in septembrie, ne-am dus cu el la doctor si mare mi-a fost mirarea ca nu am mai avut nevoie sa ii dau tratamentul prescris de dr. Tusea s-a oprit. Precizez ca a tusit mai mult de 1 an de zile cu pauze f f scurte cu pneumonie si bronsite repetate.

Va rog mult, daca stiti unprogram pentru ingrasare, spuneti-mi si mie.

Celui mic (6 luni) ii pun picaturi in nas cu aloe first.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alegriacasa spune:

buna seara!!

readuc subiectul in discutie

m ar interesa si pe mine ce as putea sa iau pentru :
- copil 7 ani - operat de polipi, raceli adica enteroviroza, viroza facuta acum , suntem pe trecute, auz puitn diminuat - otite multe,este plinut are 33 kg,?
- copil 2 ani, cu viroze mai multe, ceva pentru imunitate ?

- parinti in virsta - tata- cu picioare extrem de umflate si fff tari de la genunchi in jos, deci ceva pentru circulatie si mama cu operatie de cancer de col uterin de 1 an de zile acum este binisor , dar oboseste ff repede, mama sotului cu infectie urinara puternica , poate sa faca chiar blocaj renal... --al meu sot cu un ficat usor marit!!!!

va multumesc !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Alegria, trimite-mi un mesaj privat daca mai urmaresti subiectul.

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicel spune:

Buna fetelor, ce rezultate mai aveti cu produsele Forever Living? Am comandat si eu Aloe Berry nectar(ca sa pot da si fetitelor mele), Garcinia Plus, si acel ceai Blossom Tea.Le-am comandat pe astea mai mult pt detoxifiere, dar normal ca as fi f incantata daca as reusi sa si slabesc.De aceea intrebarea mea pt fetele care au mai folosit aceste produse, ce credeti, cu aceasta combinatie voi reusi sa slabesc cat de cat?Pt ca stiu ca exista acel pachet de slabit de la forever living, dar cum nu-s asa diperata de kg mele, am zis ca poate reusesc un pic sa slabesc si asa.Si, ce parere aveti de aceste pastile, Garcinia Plus, chiar iti taie pofta de mancare? Astept sa-mi soseasca si mie produsele si o sa va tin la curent cu rezultatele.

Monicel,de doua printese: Beatrice-Iulia(8.05.2003)si Sandra Luiza(11.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vero2222 spune:

buna ziua,

am candidoza vaginala de 3 ani. tratamentele care le-am incercat nu au dat rezultate. stiti ceva tratament eficient cu aloe vera ?
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biancaiordan spune:

Vero, eu acum am inceput un tratament homeopat pentru aceeasi problema - dar o sa dureze cateva luni bune, iar primul pas este sa-mi intaresc imunitatea si sa ma ingras cateva kilograme. Abia dupa aceea se trateaza efectiv ciuperca. Ai incercat si cu homeopate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vero2222 spune:

nu am incercat nimic homeopatic
am inceput sa fiu cam disperata, printre ultimele tratamente sunt klionul, nizoralul, spalaturi cu ceai de pelin, apoi cu galbenele, produse apicole (proposept, ovule cu prololis), etc
de ce dureaza tratamentul homeopatic cateva luni ? de fapt cate ?multumesc de raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

buna fetelor

Am cumparat produsese la la "F" doar pt baietelul meu si i-au facut bine , acum m-am decis sa iau si pt mine ca sa ma ajute in greutate.Am vazut ca au garcinia plus pe site dar tipa care imi face comanda mi-a zis ca nu mai exista si ca inlocuitor este Linul , a incercat cineva de aici produsul?
ms de raspuns.

http://community.webshots.com/photo/2261592570103302750zREysg



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

ce produs de ingrasat au

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

m-am exprimat ....linul il iau pt scaderea in greutate.Doresc sa stiu daca a fost testat de voi



http://community.webshots.com/photo/2261592570103302750zREysg



Mergi la inceput