Produsele Forever Living

Produsele Forever Living | Autor: Deanny

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor!
Spuneti-mi va rog daca ati consumat produse de la Forever Living - gelul de aloe vera sau alte produse naturiste si daca v-au ajutat in tratarea anumitor afectiuni?
Mercic

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Si da si nu...in sensul ca produsele pentru slabit nu m-au ajutat, in schimb Omega 3( ulei de peste) si Garlic ( capsule cu usturoi) au ajutat-o pe mama sa-si remedieze colesterolul/trigliceridele marite. Deci, in ansamblu, e bine.A, si am luat si balsamul ala de buze si mi-a fost de mare ajutor la herpes.

V

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Eu mi-am cumparat un spray pt arsuri, julituri...etc si s-a dovedit a fi foarte bun... l-am folosit si pt matreata si uimitor mi-a trecut ..sunt multumita de produse

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tweety_mem spune:

Eu le-am incercat pe marea majoritate si am fost multumita.Ideea e sa le folosesti cel putin 3 luni, ca sa le dai timp sa-si faca efectul in organism.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Merci pt. raspunsuri, fetelor.
Eu folosesc de vreo 10 zile...deci ar trebui sa mai astept ceva pana isi fac efectul - de altfel, e normal asa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


eu am spray-ul "minune" si este foarte bun; l-am folosit: de la arsuri, rani, taituri, la iritatii in git, afte, hemoroizi

http://community.webshots.com/user/pozemontreal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Cum pot afla ce produse sunt acestea si cum le pot achizitiona?



Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Si eu le folosesc, dagile mele, si sunt f. incantata de ele.Chiar fac ceea ce se spune, si chiar mai mult.Le-am folosit pe toate si, daca va intereseaza vreo informatie legata de un anume produs, va stau la dispozitie cu toata caldura.Am acasa si carti legate de produse si revistele companiei si chiar cunosc cativa medici care le recomanda si care au rezultate remarcabile in acest sens si pe care , daca aveti intrebari, ii pot intreba despre ceea ce recomanda intr-un anumit caz.
Cel mai mult imi place Aloe Berry Nectar care este un gel de aloe inbunatatit cu merisor si afine rosii si este f. bun pt. organele genitale, in special. Eu cu acest gel am scapat de problemele intirzierii CM.
Imi place in mod deosebit samponul, deo stick-ul, spray-ul de care vorbeati si voi(pe care il folosesc pentru par si pentru orice problema ale pielii si pe care vi-l recomand cu toata caldura cand mergeti la plaja sau pt. orice probleme legate de scurgeri, candida, etc.), pasta de dinti care este extraordinara si care a fost conceputa la cererea medicilor stomatologi, crema hidratanta de fata care chiar hidrateaza, un ulei de fata care este extraordinar si care acum am uitat cum se numeste, dar daca veti vrea am sa ma uit sa vad cum se numeste si, bineinteles, produsele cosmetice care sunt ceea ce am cautat eu(ma refer la fardurile de ochi si obraz si la pudra).Am o colectie impresionanta de cosmetice de la Forever Living.
Doar rimelul il folosesc de la Lancome si, uneori, fondul de ten.In rest, tot ce folosesc este de la Forever Living.Sunt indragostita de ele.Fetelor, cu multa placere va pun la dispozitie toata colectia mea de produse de la Forever Living sa le testati!
Dintre suplimentii nutritivi, folosesc mereu Aloe Berry Nectar, pastiluta cu verdeata pt. imunitate, mineralele(sunt intradevar eficiente),A Beta CareE- este un antioxidant ce contine vit. A si E in proportie ridicata, laptisorul de matca si energizantul.
Offf, cat vorbesc....
In orice caz, Deanny, foloseste-le cu toata increderea!
In ceea ce priveste regimul de slabit....nota maxima.
Sa ascultam si experientele altor fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Si, fetelor, incercati cu incredere cremele anticelulita de la Forever Living!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

buna nadyana.

eu tocmai mi-am luat toner-ul de la forever.asta pentru ca sunt foarte multumita de topate produsele lor.sunt putine cele pe care nu le-am incercat.daca am fost multumita mi se pare foarte normal sa mai consum si sa le recomand si prietenelor mele.

toner-ul l-am aplicat si m-am impachetat.am scazut conform masuratorii 2 cm in talie..nu pot face impachetari mereu insa la urmatoarea aplicare nu m-am mai impachetat.nu am scazut nimic dar la urmatoarea aplicare tot fara impachetare am scazut un cm in talie.nu-i minunat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deanny spune:

Nadyana, esti o scumpa! Merci mult de info!
Spune-mi, te rog, ce gust are gelul Aloe Berry Nectar? Eu iau in prezent gelul Aloe Vera simplu si mi se pare groaznic la gust, trebuie sa beau ceva dulce dupa, altfel...Si cum stiu ca au in principiu cam aceleasi proprietati, ba chiar Berry Nectar am inteles ca ar avea si cateva in plus, as cam vrea sa-l incerc pe acesta in locul celui simplu...


Mergi la inceput