Bebelusi de ianuarie-februarie 2006(44)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Ana, imi pare rau.
Sanatate multa tatalui tau si sper din tot sufletul sa primiti vesti bune.

Crede-ma ca stiu prin ce treci... parca m-am revazut pe mine... tatal meu a avut mai multe operatii... complicatiii.

Numai bine !


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
ALBUM OANA MARIA si ALBUM ROXANA ELENA
SURIOARELE

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">MAMICI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_m spune:

Anasebe, hai fii tare pt Tibi, va fii bine cu tatal tau. Mult amulta sanatate

Ana si bb Clara Francesca
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_m2005/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Referitor la creme cu protectie UV. Eu i-am luat lui Tiberiu o crema hidratanta si cu protectie UV de la Vichy speciala pt. copii. A costat o avere (600.000), dar cica e superbuna. Il dau pe fata, pe maini si pe picioruse.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Multumesc fetelor. Am incredere ca totul o sa fie bine.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

ANA S, off, tin pumnii sa fie tatal tau bine, sa ii ajute Dumnezeu sa se refaca repede si sa fie totul bine. Gandeste pozitiv si va fi bine.
Te inteleg perfect prin ce treci, si eu am niste amintiri super nasoale de asteptat pe hol, langa blocul operator si nu ma baga nimeni in seama. Pe vremea aia eram o copila de 23 de ani, off, nici nu vreau sa imi amintesc.
Sanatate multa taticului tau si sa treaca cu bine peste operatia asta!
DANA, e bine sa stiu ca nu sunt singura, ca imi faceam procese de constiinta. Da' imi doresc si io sa nu mai am examene, sa stau fara griji, sa nu mai trebuiasca sa invat, offf
GIO, pai mie mi-au zis cretinii ca nu pot vota pe faza ca nu am destule post-uri, asa ca am facut post-uri, acum sunt pregatita de vot! Sunt pe faza.
Vezi si tu ce raspunde administratoru' ala
Imi vine sa ma impusc, sunt rupta de oboseala si trebe sa termin inca 30 de pagini. Somebody shoot me, pleaseeeeee!


Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici cu gradina mea zoologica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Andaaaaa ! Mai lasa naibului traducerea si fugi la nanica . Continui tu maine.

DANA- bafta cu pregatirile pt botez!Te inteleg cu emotiile dar sunt frumoase.

ANA - tin pumnii pt biopsie! Doamne Ajuta si Pazeste. Eu sunt ingrozita de tumori... anul trecut au descoperit medicii tumori...una la soacra mea si una la taica-miu. Nu mai continui ca nu are rost... inca odata Dumnezeu sa ne apere sa nu intram pe mana doctorilor si sa ne dea SANATATE!Ai grija de tine si de Tibi.

Acum chiar ca fug la nani dar intai sa fac un ceai preventiv, pt puradel in caz ca se trezeste la noapte.
Somn usor si Dumnezeu sa ne aibe in grija!

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Asa e, Liliana, Dumnezeu sa ne aiba in grija, sa ne dea sanatate ca asta conteaza cel mai mult. Adevar ai grait.
Ai dreptate, ma duc la somn si mai continui si maine, ca deja vad dublu. Somn usor si o noapte linistita si tie si papanasului.
Noapte buna, fetele

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici cu gradina mea zoologica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabordea spune:

Uff Ana, multa sanatate tatalui tau...asa i-as lua si eu pe astia la bataie cu sistemul lor sanitar de kko. Bunicul meu sta de 3 zile jumate pe o targa, ca cica n-au paturi. A amortit de tot pe aia.

Ana, mamica de Diana Alexia (28.02.2004) si Daria Oana (6.01.2006)
Album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Eu mi-s inca treaza. Nu am reusit sa adorm. Mai stau putin si mai incerc odata.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)
poze Tiberiu

poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Ana Sebe sanatate taticului tau!
Noi nu am trecut inca cu bine peste efectele vaccinului...azi la 7 dim. a vomat in jet toata masa de la 5:30...plus ca are 38.2...dat Panadol..ea e vesela si birraie, dar cam arde gagica...
Mare realizare..a facut kk singurica si se poate ca din cauza asta + febra sa fi vomat toata masa...noroc ca eram linga ea cind s-a produs, ca Domne fereste sa nu se fi inecat!
Las ca trecem noi si peste asta!

poze noi - simbata 13 mai
mamicuta de ciresica - BOTEZ BIA MARGICA
Ciresica Bianca

Mergi la inceput