Clipe din trairile sufletelor noastre...(7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Ne vedem luni la cafea :)

week-end placut !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by brendamitran

Pai tocmai asta fuse,ril draga, ideea.......n-ai citit de sueta in pijamale?
Ce sa caute barbatii la suete in pijamale cu damele? Nu e decent si....pe urma.....cica voi,barbatii,nu prea stiti sa birfiti.....




Mai, mai, lasati barfa si mergeti pe munte. Sau va e frica de "urs" ?

In alta ordine de idei, Ioana poate sa mearga daca doreste.

http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Brenda, e zi cu sot, n-ai facut cafeaua????

Ril, draga, stai linistit ca mergem si pe munte, cum am mai mers, facem si suete in pijamale, cum am mai facut...si suntem capabile sa si barfim "ursul" in timpul asta

Si noua ne cam plac "ursii" frumusei, bine facuti, cu aroma de Hugo Boss sau Fahrenheit, nu-i asa Cati?

Dani, ia fa-ti niste socoteli, poate aterizezi odata cu She.

Alma o fi cu "ursul" pe munte la ora asta?

Sa avem un week-end !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Mey.....am facut io cafeaua si azi,da' n-am mai avut timp s-o anuntz...

Alma sigur nu-i cu ursu',mi-a zis mie,da' cine stie pe unde bantuie in loc sa stea cu noi la o sueta.....

Ril......ti-a zis Kuki tot ce era de zis....

Ioana,te bagi? Te induri?...

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Am intrat sa va pup de noapte buna

Rodica...nu ne bazam pe tine sa stingi lumina, ca azi esti in botezuri. Da' de data asta sa ne opresti cate o felie de tort la fiecare, sa nu ne mai batem intre noi. Data trecuta ne-a furat-o She

Somn usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neatza.....
Cafeaua e gata de la 7.......lapte este,zahar este,croissante calde este.....ce mai asteptati puturosilor?
E asa de frumoasa o dimineata senina de mai,cind pasarelel ciripesc,gugustiucii se alinta si simti natura cum se trezeste la viata,incit nu-mi pare rau ca n-am mai putut dormi.....
Va astept pe balcon,in natura...

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Buna dimineata

Cafea pentru intarziati mai este?
De fapt se pare ce nu s-a batut nimeni pe ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Ce tot vorbiti de ursi aici? Sunt acasa, n-a venit muntele la mine . S-a amanat plecarea, motive obiective, ce sa fac?
Ieri am fost harnicuta si azi lenevesc, astept gimnastica masculina [:P]. Daca am chef, poate ies din casa, ma duc la o prietena, la cateva blocuri departare.

Dar, vorba Brendei, cred ca sunt astenica sau... am imbatranit.


http://community.webshots.com/user/freediaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Am pus de cafea. Bea cineva dupa-amiaza?

Sunt tare mandra de mine, am gradinarit toata dimineata.
Am pus multe multe petunii si muscate curgatoare in balcon. O feerie ! Petuniile sunt inflorite, iar muscatele pline de boboci.

Sper sa infloreasca si muscatele pana pe 3 iunie, cand am musafiri de seama, sa-i servesc cu cafeluta in balcon, printre floricele.

Se simte cineva cu musca pe caciula?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Bonsoir...iar vorbesc singura pe-aici.

Citeam pe la "In unul sau doi..."...sunt multe fete care au probleme, care divorteaza si raman singure si care au nevoie de un suport asa cum am avut si eu cand am nimerit dintr-o intamplare fericita la subiectul asta. Si am gasit si sfaturi la nevoie, si intelegere si prieteni...

Doar ca ma gandeam ca desi titlul subiectului e sugestiv si mi-e tare drag, probabil ca trece asa...mai neobservat. Probabil ca cine are nevoie de un suport intra la "mamici/tatici singuri"...pe acolo cam bate vantul si se lasa fata pagubasa.
Uite, de exemplu nici Danim nu ne gasea daca nu o invitam eu de dincolo.

Asa ca ma gandeam...e doar o propunere...ar fi oare o idee buna sa schimbam titlul ? In ceva mai...abordabil, ca sa zic asa. Mi-e teama ca am devenit un grup cam exclusivist si nu indrazneste nimeni sa vina aici. Si poate multe fete au nevoie.
Sau poate un moderator ne ajuta si cumva cumulam subiectele...ca sunt vreo trei cu aceeasi idee de nu ami stie omul unde sa se uite.

Voi ce ziceti ?

Mergi la inceput