Iasule, mandra cetate! (30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Fetele, am plimbat ouale in Copou degeaba, nu m-am intalnit cu nimeni
Sunt din nou acasa, ne putem intalni la "dispecer" sa va dau ouale. Sunt singura cu fetele, sotiorul mi-e prin delegatii si ma misc mai greu, ca nu prea am cu cine sa le las, dar sper sa ne descurcam cumva. Astept propuneri

OU ORNAMENTAL


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71116#1518073" target="_blank">Doua fetite-surori au nevoie de noi!

Catia si Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Ralnied, am gasit eu ceva, dar n-am dat peste articolul care aparuse la vremea respectiva.
Multumesc oricum.

Adi69, foarte frumoase creatiile tale. Felicitari!

Carmen siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

LA MULTI ANI OTTO!
Sa cresti mare, sanatos, fericit si cuminte! Gabriela sa iti traiasca baietii si sa va bucurati de ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

La multi ani! si de la noi Octavian, sa cresti mare, sanatos si cu iubire ptr cei dragi.

Adi, mi-a placut tare tortul ou...cum l-ai facut de era si umplut? spune-mi, plizzzzz, ca incep sa fac scenarii ...ma intreb ce si cum....

aime si Vladimir in aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Gabriela, LA MULTI ANI! lui Otto si din partea noastra. V-ati sarbatorit la Magic Land weekendul asta, sau urmeaza? Daca da, cum a fost?

Fetele, vad ca nimeni nu zice nik de oua...Nu lasati pe ultimile zile, ca Dumnezeu stie ce-o mai fi si atunci...Va afundati in pasti si cozonaci si nu mai aveti timp...

Herra, inteleg ca ai pierdut "broscoiul" la licitatie?

OU ORNAMENTAL


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71116#1518073" target="_blank">Doua fetite-surori au nevoie de noi!

Catia si Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Buna buna!!

Adi,este super tortul ou.Si eu vreau sa stiu cum l-ai facut.Poate ma incumet si eu...

Dana,n-am mai ajuns ieri in Copou la vremea care a fost,am stat mai aproape de casa,sa nu ne prinda ploaia.Ce inseamna la "dispecer"? Adica in Tatarasi? Sau ai tu un dispecer?

Aime,uite un de la mine,ca n-am mai apucat sa te salut...

LA MULTI ANI pentru Octavian! Sa cresti mare,sanatos si fericit!

Va pup pe toate!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani Octavian!

Fetele, reteta tortului-ou este prezentata in Carticica de Pasti, am rasfoit-o si eu la socri.


Carmen siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Tort ou: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73202&whichpage=2

Carmen siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Mi-a luat-o Carmen inainte.
Reteta este in "carticica pentru paste" si s-a discutat la "bucatarie" la "dulciuri pt Paste" si este usor de facut,mai greu este de intins gelatina deasupra..:)


Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diaan spune:

la multi ani lui otto. l am vazut la kids expo in costumas de vacuta si tare simpatic mai era

gata eu am oute eu am oute

Mergi la inceput