Iasule, mandra cetate! (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Neata! Si eu tot la cafea! cu intarziere ca avem musafiri...va doresc un weekend de vis! Sper sa se faca din nou frumos si cald!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

ce cafele, pacatele mele?! www.babiesonline.com/journal/journal_view.asp?be=v/vladu" target="_blank">iata cum imi petrec eu diminetile de sambata.

credeti ca pot visa la cuconiade?!

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vlad
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">poveste,www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=70977" target="_blank">caietel,www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=70976" target="_blank">jurnal,www.babiesonline.com/babies/v/vladu" target="_blank">paginuta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Fetelor, m-am ouaaaaaat!
M-am ouat insa un pic diferit decat cum trambitasem la inceput, ouale mari pe care le promisesem albastre, sunt...verzi...sper sa nu va suparati...Si am facut 22 de oua mici in plus, deci cine mai doreste sa pofteasca!

Maine, Duminica, sunt de gasit in Copou, la soacra-mea, care locuieste in spatele parcului, caci sotul si soacra mi-s floricele si ne sarbatorim acolo...Vom iesi si in parc (cel de la Super Copou, nu altu')...
Deci, cine are drum prin zona, ori are chef sa isi faca, sa sune la 0726.312704 si ne intalnim sa va dau outele. La soacra-mea nu am net, abia luni revin pe forum. Sper sa fie vreme frumoasa maine si sa va faceti drum in Copou cat mai multe Daca nu, mai vedem de luni incolo, cum si pe unde ne putem intalni...


Herra, frumos la tine sambata, dar e timpul sa mai variezi un pic, deci: hai la cuconiada, pe tine te primim cu pui cu tot (si desigur pe oricine care chiar nu are alta solutie!)

Editez pentru ca scrisesem gresit numarul de telefon! Scuze, da' nu prea ma sun singura

OU ORNAMENTAL


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71116#1518073" target="_blank">Doua fetite-surori au nevoie de noi!

Catia si Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

BUNA DIMINEATA!!
LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE PURTATI NUME DE FLORI,SA AVETI O ZI MINUNATA,SURPRIZE (PLACUTE)..O GRAMADA ...SI SA VA BUCURATI DE TOATA DRAGOSTEA CELOR DE LINGA VOI!!!
PUPICEI!!
GABI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

quote:
Originally posted by Danna_36

Fetelor, m-am ouaaaaaat!


....hai ca ai fost de milioane....esti a adevarata comoara la casa omului, abia astept sa le vad .... dulce

aime si Vladimir in aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Buna buna!!

Mey,dar azi nu da nimeni nici o cafea? Sau la ora asta e prea tarziu?

Dana,daca nu se strica vremea pana dupa amiaza cand se trezeste Robert,cred ca o sa facem o plimbare in Copou...

Va pup pe toate!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

He, he, am cules subiectul de pe pagina a patra.
Toata lumea e ocupata?

O saptamana usoara!

Carmen siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Carmen, am primit PM-ul tau. Eu nu mai am articolul. Aveam ziarul cu totul (ca tipa respectiva e vecina cu bunica lui iubi, ma rog, adica bunicii sau parintii ei, nu stiu exact). Si socru-meu avea ziarul, dar nu stiu daca mai este in casa momentan.
Cauta in arhiva de la Ziarul de Iasi... Sau in urma, aici, pe forum... desi nu cred ca acum te mai duce lunk-ul direct la articol...
Daca am timp, voi cauta si eu... Dar azi nu cred ca reusesc... Imi pare rau...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

'neata!

fetele, pe unde sunteti?
am facut cafea, eu am si baut-o....immmmm ce frumos miroase
va pup si o saptamana buna...la capatul ei ne asteapta Pastele

aime si Vladimir in aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Salutare..

La multi ani Octavian! Sa cresti mare,sanatos si sa asculti de mamica ta!


Eu am trecut de un Paste(a lui)...serbat impreuna cu Floriile( mele) si acum ma odihnesc..in asteptarea celuilalt...
Daca vreti sa vedeti ce am pregatit(o parte din bunatati ca s-a stricat aparatul tocmai acum..)bagati un oki aici
N-am apucat sa salvez(poate le recuperez totusi) ouale pictate manual de Catalina :) ,cosuletele cu pascute si oute facute cadou socrului si cumnatului..tortul ou nr doi..

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput