Clipe din trairile sufletelor noastre....(6)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Si sa nu uit.......

S-aveti o zi!


BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns She spune:

quote:
Originally posted by brendamitran

Uliuuuuuuuu......ce-i cu starea asta de lesin puturos pe aici?
Care mai de care se vaita si se plinge.....pai in loc sa va tarati si sa va scurgeti de pe scaune si sa stati sa va lamentati de oboseli,munci si astenii,puneti mana si bucurati-va de ce aveti linga voi si de natura care va inconjoara.
Nu-ti trebuie timp pt asta....dimineatza in drum spre serviciu....doar sa asculti un pic sporovaiala pasarelelor si sa incerci sa inspiri aerul ala de dimineata......atit si nimic mai mult....
Parca ati fi niste babe din alea resemnate si lamentabile care-si pling zilele care le mai au de trait....zau asa.....aveam pretentii la voi....
A! Si daca chiar va cad muschiifaceti o cura cu polen,fetelor,doua lingurite pe zi(sau linguri,daca vreti efect mai rapid),o luna intreaga.....veti fi ca noi.....
Ha! Auzi la ele......si se mai vaita ca tin doar ele subiectul.
....
BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran



La colt cu mine!!!
m-am pus.
:)Neata! Pasarele mai putin pe aici dar soare ar fi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Vesti bune !!!!

Am vazut luminita de la capatul tunelului. Si anume aici:

http://www.9am.ro/revistapresei/Incredibil!/32540/La-33-de-ani-s-a-insurat-cu-o-batranica-de-104

Deci...rabdare, gagici...nu se stie niciodata de unde sare iepurele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by KUKI
Deci...rabdare, gagici...nu se stie niciodata de unde sare iepurele



Poate vrei sa zici "nu se stie niciodata candsare iepurele"

http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Da, si eu am vazut povestea in ziar azi dimineata si am ris asa in sinea mea...uite dom'le ca mai este speranta si pentru mine :))
Acum, serios, femeia aia are pe "vino n'coace" ca este la a 21 casatorie si el la prima saracutul, l-a ametit de cap babuta cu experienta.

Si ceva si mai serios... ma retrag de pe DC o perioada ca a a juns sa ma afecteze personal unele chestii, unele povesti. Am nevoie de o pauza si sper sa ma intorc cu vesti bune!...E soare si frumos afara, voi petrece mai mult timp la aer, nu in fata computerului. Ca sa nu ma tenteze, am desconectat internetul acasa :))

Va doresc tuturor o vara minunata si plina de amintiri frumoase!

si toate cele bune!

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Ahhh...Alyssa, am vazut ca ai postat si m-am si repezit sa citesc si cand colo...ne dai vesti proaste !!!

Nu stiu ce sa zic, cert e ca la un moment dat am simtit si eu nevoia unei pauze, dar avand internet si acasa si la birou, n-am prea rezistat tentatiei.

Nu pot decat sa-ti doresc sa-ti priasca pauza, sa te odihnesti, sa redescoperi placeri mai putin virtuale in jurul tau si te asteptam cu drag sa revii vesela, odihnita si cu forte proaspete.

Un special pentru tine si pentru fete si sa te intorci repede.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danim spune:

Buna :)

Au venit intaririle .
Bine v-am gasit!!! cine da o ??

Dani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:



Dani, noi asa ii primim pe noii veniti, cu fanfara.

Cat despre cafea, de obicei io sunt bucatareasa clubului, restul sunt puturosi cu totii
Asa, ca hai, dau o cafea si stam nitel la o barfa mica, cum ziceam, ca intre fete.

Ril, mama, tu sa nu tragi cu urechea, ca nu-i frumos

In afara de Alyssa, care e invoita pana pe la vara incolo, restul pe unde umblati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Kuki, sunt puturoasa, da' da-mi si mie o cafeaaaaa. Si speranta nu moare niciodata. si la 100 de ani poate sa dea norocul peste tine. Numai ca nu stiu la ce mai foloseste atunci.:)))
Danim, bine ai venit. Cum bei cafeaua ? Asta ca sa stie Kuki cum sa ti-o pregateasca...
Brenda, acum nu putem sa fim pline de avant si energie in orice clipa... si mai ales dimineata.:P
Alyssa, pupici.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Ioana, hai ca eram prin preajma...

Eu sunt atat de dependenta, nu de cofeina, ci de placerea momentului, incat mai nou incerc sa ma pacalesc singura cu cafea fara cofeina.
Asa ca am de doua feluri, cine vrea, sa ceara...

In alta ordine de idei remarc cu bucurie ca au aparut niste smile-uri noi si de-a dreptul simpatice




Si...preferatul meu

Mergi la inceput