Constanta la apel (70)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Jo tare dulcica fetita ta!!!

Tatiana...bravo!!! SA o tineti tot asa? Si va intoarceti la cresa acum?

Roxa, bine ai venit si o zi super cu Bursucu!!!

Dana, multumim de felicitari...si io ca orice cioara sunt mandra de puiul meu!!!

Cornelia ce mai fac piticii?? Stefan? Am auzit ca Maria vrea si ea o sora ca David...

Simonici, sa fiti voi sanatosi si sa ne trimiti primele poze cu bebelache si vedem noi apoi

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

am pus si eu poze cu nepotelele mele gemene ca tocmai le-a pus cercei.daca aveti chef sa va uitati:http://pg.photos.yahoo.com/ph/nastasie_adriana/album?.dir=/8b31

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Hi-hi! Da, Sanzi, Maria vrea o surioara ca David, a se citi "ca a lui David", adica Mariuca .

Copiii mei sunt bine, dar ma chinuie tare noptile. Plus ca Stefan a devenit supernazdravan, nu sta o clipa si face numai prostii. E baiat mare, a facut primii pasi singur (nu prea are echilibru, dar e curajos in schimb ). E tare frumusel (dupa parerea mea si a lui Doru). Maria e mai inteleapta ., dar tot insomniaca.



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Nastasie ce nepotele dulci ai!!!

http://community.webshots.com/photo/549052854/2368214490057956473iQtuMu

am pus si noi poze din parc de azi

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
M-am gandit sa arunc si eu un oki p'aci inainte de a pleca la munaca si ce vad? Numai vesti bune.
Liris felicitari, sarcina usoara.
Am vazut pozele cu cavaleri si d-re (Sinzi, Jone, Adriana) sunt superbe.
Multa sanatate si spor la joaca d-relor care au de recuperat in urma bolilor.

Alex este bine, ne mai laudam si noi cu vreo doua masele care au iesit pe "neasteptate" , nu am stiut ca au iesit pana acum cateva zile.

O zi buna!

Week-end placut!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Buna, buna.
Simona, deci coceai tu ceva! Da Doamne sa fie totul bine de data asta! Pupici si de la mine!
Sinzi cat soare prin pozele tale! Cate grade sunt acolo la voi?

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza!
ce zi frumoasa azi...sper sa nu mai bata vantul ca la nebuni!
Cornelia Stefan e chiar frumusel.....nu e doar parerea voastra!
Marilen, imi pare rau, nu stiu nici o profesoara de engleza....dar poate te ajuta fetele. daca nu uit cumva esti pentru prima data la noi, nu? nu vrei sa ne spui mai multe despre voi, sa va trecem in listuta....ca intrare oficiala in gasca?
Sanzi ce frumos e la voi! suuuper! (inca-s galbena de invidie)
fug la treaba.....o zi super sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

stiti cum arat eu zilnic?
si ce fac eu mereu?
scotocesc in saci toata ziua dupa cate ceva ce imi trebuie!
am senzatia ca sunt ca una din aia care cauta in tomberoane.
de cate ori ma cauta cineva eu sunt cu capu in sac si fundu in sus.

va pupik


ps.ma duc sa caut ceva in vreun sac.

jo si alexandra

***************
"si maine e o zi!sper ca va fi cu soare!soarele acela va rasari si pe strada noastra"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna dimineata !
Marilen ,eu iti pot recomanda pe cineva ptr meditatii la limba Engleza ..nu este profesoara ,in schimb este traducatoare legalizata ,mediteaza copii ,adultii ,este tanara (in jur de 25 de ani ) are rabdare ,este super ,super ok ,vine la domiciliu si nu este nici scumpa .este foarte buna .daca vrei scrie-mi pe pm .
In rest ...nu prea ma laud cu nimik nou ,dar stau si ma gandesc ...de fapt chiar am nervii , ptr ca la control doctorita mi-a dat verdictul cum ca nu as avea ovulatie ..e iute ca nu este asa ...ptr ca eu in fiecare luna , in perioada ovulatie am intepaturi ,dureri in burtica ..ca doar nu is nebuna io.
Oricum m-am hotarat ,la Bucuresti cu mine !!

si cu sotul...

PUPICI LA TOATE CONSTANCENTELE MELE IUBITE!!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Scuzati-ne pentru ca nu ne-am prezentat...As fi fericita daca am putea intra si noi in gasca.Eu am 38 de ani, fetita mea,Diana e nascuta pe 20.08.2006. Am descoperit "Despre copii" destul de curand dar deocamdata nu am conectare la internet acasa,intru si eu pe forum printre picaturi, la servici...De cand v-am descoperit am devenit mai optimista,ati reusit sa-mi schimbati starea de spirit(am trecut printr-o perioada mai grea si aveam nevoie de prieteni...)Pe curand, Marilen

Mergi la inceput