Constanta la apel (70)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Simona, asta este de departeeeee, cea mai buna veste pe ziua de azi! Ma bucur enorm pentru tine si sotul tau, sa va dea Dumnezeu un bebe sanatos si nazdravan!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

multumesc fetelor! sa speram ca o sa fie bine ...
sinzi, e o propunere asa de "touching" ca nici nu stiu ce sa raspund ca sa fiu la inaltime.
sunteti toate asa de dragute, ca ma simt coplesita ...

hai ca am trecut subiectul pe pag 1 ca ajunsese pe 3.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Simona FELICITARI !
Sa aveti parte de un bebe sanatos ,vonic si frumos!
Fetelor ,sper ca intr-o zii sa va dau si eu o veste ..asa de frumoasa ....pana atunci am decis sa facem un tratament natursit ,si dupa Paste sa ne programam la Bucuresti la un consult ,la dr. Tutunaru.
Pana atunci ..viata trebuie traita!!
PUPICI!


"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Liris ! Multa sanatate si curaj!!!

Tatiana, eu am folosit de doua ori Loperamid-ul la Maria si a avut ceva rezultate.

Jone, succes cu stalpul !

Tania, multa sanatate!

Azi nu ma chef de munca, asa as lasa totul balta si as sta pe DC , dar nu sunt de capul meu aici .




Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Sanzii, felicitari ai un baiat pe cinste.Cred ca ar trebui sa-l premiezi barosan, iti face trecerea de la romania la state placuta fara batai de cap.Gandeste, ca daca nu ar fii reactionat asa, ce de probleme ai fii avut? Asa ca tot David este in frunte ce mai nota 10(zece)pentru el.
Simona, felicitari si sa auzim numai de bine(cand misca, cum, si in ce fel)
Despre mine ce sa spun, mai am cateva zile de ospen si apoi trebuie sa fac moldaminul.asa o sa fac de cand incepe sa pregateasca injectia pana la o ora dupa.Problema este ca inca tusescnici nu mai stiu ce sa mai iau.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Simona, felicitari si urari de bine si de la noi. Mai, dar ce secretoasa ai fost! Cred ca ai vrut sa scapi de gurile noastre mari, ca data trecuta te-am coplesit cu sfaturi si pareri... Las' ca totul va fi OK, o sa faci un copil frumos si sanatos, cu care o sa te mindresti p-aici.
Dana, noi am gasit la plafar un sirop indian "Cough... nu stiu cum", e bun pentru orice tip de tuse (productiva sau ne-) si mi s-a parut foarte eficient. Incearca si cu ceai de nalba mare, se prepara la rece.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

simona!ura!imi vine sa trag o fuga pana la tine sa te pup!

alexandra are 6+2 dinti astia 2 sunt proaspeti!

ma duk sa pun poze in album sa o vedeti ce face!
pupici

jo si alexandra

***************
"si maine e o zi!sper ca va fi cu soare!soarele acela va rasari si pe strada noastra"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hello dragelor!
acum am venit si eu de la bucuresti, obosita moarta..dar ma duc mai repede la iepurasul meu!
Simonel, !!! in piata grivitei sunt multe magazine de materiale ff frumoase...de la cele de toata ziua la cele de gala.
Dana sper ca esti mai bine cu tusea!
Tania ce mai face Biuta? e tot asa mestera la gradi? dar Andreea? cum e la scoala?
Jo marfa faza cu stalpul....superb!
fetili am liber de la seful meu sa ma duc la pitic....asa ca va pupez! sa aveti o dupa-amiaza frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

http://360.yahoo.com/jonelip

cel mai cuminte copil din lume!
cand doarme!ca in rest..........

jo si alexandra

***************
"si maine e o zi!sper ca va fi cu soare!soarele acela va rasari si pe strada noastra"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Am si eu o rugaminte la constantence.Caut un profesor de engleza bun pentru fetita mea de 7 ani.As vrea s-o meditez in particular(din toamna).Imi puteti recomanda pe cineva? Marilen

Mergi la inceput