Mamici din Arad...???(44)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Gabi eu habar nu am de Lasimed....poate te lamuresc fetele!Eu am in 8 programare la Labormed.
Asteptam si poze cu burtica ta!

Pupici!


Ioana(14+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, hai ca stiu ca nu e o regula cu ai burta rotunda e fata,daca e ascutita e baiat,daca ti greata si ai manca dulciuri e fata, daca nu vomiti si te simti super ok e baiat...poate mai demult de potriveau si chestiile astea, dar acum...
Eu v-am mai zis cred ca presimt ca e baiat, dar nu pot spune ca n-as vrea sa fie fata.
Inca mai port si eu blugii si pantalonii, nu toti, dar inca mai incap in ei.

Lasimed e un laborator ok din cate stiu eu, noi trimitem pacientii si acolo ca e aproape de noi si uneori ei au fonduri mai multe zile din luna. La cel de pe Varful cu Dor, e chiar pe colt cu Politia Rutiera si cu Petra.
Gabi, numai acolo le poti face?

Ioana, tu ce analize iti faci in 8?

Alina (15+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
poze gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am sunat la Lasimed si costa 1.550.000 lei ,am sunat si la Labormed iar acolo costa 1.850.000.
Pot sa imi fac orinde analizele astea, dar acolo mi-a zis Furau.
Fetele, care sunteti la al doilea copil, spuneti-mi mai trebuie facuta toxoplasmoza, daca mi-am facut-o la prima sarcina???


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, ce analize mai faci?
Eu nu mi-am facut pentru toxoplasmoza nici acum si nici la prima sarcina.


Alina (15+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
poze gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alinush eu imi fac iarasi analizele uzuale de sange(hemoleucograma+tablou), urina, anticorpii pt. toxoplasmoza, rubeola, VDRL, HIV, sideremie, calcemie, Mg....nu mai stiu ca e ditamai lista...
Eu nu mi-am facuttoxoplasmoza la Alesio asa ca nu stiu ce sa zic....oricum de la primul copil si pana la sarcina asta exista posibilit. sa te fi infectat cu toxzoplasmoza, asa ca eu cred ca de aia trebuie facute iarasi....

Pupici!


Ioana(14+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

'Neata burticoaselor (voi aveti prioritate) si neburticoaselor .Saptamana asta sunt libera asa ca am mai mult timp doar ca trebuie sa merg si pe la facultate ca a inceput de 2 sapt si inca nu mi-am bagat nasul pe acolo.
Fetelor multumesc pt gandurile bune pt tata.Acum e bine ,nici nu se vede la care picior a avut tromboflebita dar inca e pe seringa automata zi si noapte.Sper ca pe vineri va merge acasa ,inca nu a spus dr nimic.
In rest caut ca dipserata caine pe net in crescatoriile din Ungaria.Am luat legatura cu un tip care mi-a raspuns la mail,in mai va avea catelusi dar se poate sa nu fie culoarea care o vreau eu.Pe cei colorati cum imi plac mie ii imperecheaza la toamna.Pe Cate l-am rezolvat,saptamana asta il duce un baiat care lucreaza la firma de jos la tara catre Savarsin.Daca vine acasa si de acolo il pun pe avion sau pe mare .Indiferent cat l-am capacit sau pedepsit tot pleaca noaptea pe gard cand ii dam drumul din chenel.Apai mie imi trebuie noaptea cainele in curte sa latre nu sa umble la program si dimineata vine acasa la hotel la mancat si dormit.
pupici la toate si sa fiti iubite

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata gagici!

Magda ma bucur ca e mai bine tatal tau!Multa sanatate!
Zici ca nu-ti trebe caine sa umble la?Pai adu-i tu o catelusa sa vezi ce cuminte sta acasa.....sau poate nu?!Bafta la gasit caine cum vrei tu!

Fetelor trezireaaaaaaaaaaaaaaa!

Pupici!


Ioana(14+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Trebuie sa imi fac asa: toxoplasmoza, alfafetoproteina si citomegalovirus(parca asa ii spune). Astea a trebuit sa le fac si cu Tudor in perioada asta a sarcinii. Preturile care vi le-am zis sunt pentru astea 3 analize,care nu se compenseaza. Flavia, si tu tot astea le-ai facut acum, nu?


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

LA MULTI ANI MAGDA!!!!!!

Sa fii iubita, sanatoasa si fericita toata viata ta!

Pupici!


Ioana(14+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

quote:
Originally posted by flavia ramona

Scuze, graba:

LA MULTI ANI MAGDA! Sa fii iubita si fericita.

Distractie placuta sa ai azi.



Multumesc frumos Flavia.Azi am fost la servici sa duc prajitura,saraturi,cafea,tigari si suc la fete.La noi asa e moda.Musafirii o sa-i am duminica adica pe nasi si fini.
Si uite asa am ajuns la jumatatea drumului dintre 30 si 40.
Fetelor azi am primit mail din Ungaria (asa ca de ziua mea )se pare ca peste 2 luni mergem dupa catelus ,abia astept!!!!
Ioana ti-am vazut sotziorul la d-na Geta dupa retete pt diabet.Si eu eram acolo tot pt retete.

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput