Mamici din Arad...???(44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

MIHAI
multa sanatate si o viata lunga si frumoasa alaturi de fetele tale

Ioana, ce burtica faina si mare ai!

Noi am avut parte de un nou week-end plin de dans Toata luna martie o tinem numai intr-o petrecere...asa ceva Asa ca ma scuzati daca nu va iau pe toate la rand da am un somn si o foame in mineeeeeee Va pupitez!



Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Ioana nu sunt tare scurt dar destul, pt ca suvitele l-au distrus si ca sa intregesc schimbarea sunt si bruneta.Burtica ta are personalitate si e maricica , eu o compar ca a mea de pe vremea aceea.

Astept sa vad BURTICILE si celorlalte fete.

Claudelu vrem sa vedem poze !

Diana ce e si unde e Kaufland ?Nu ti-au placut carucioarele cu 99,9 RON ? banuiesc ca voi cautati normale nu sport. Mergeti la baby expo din Timi? poate gasiti acolo.

Magda ce mai faci, nu mai stim de tine nimic?


Melania(14.01.2005) si mama


http://photos.yahoo.com/cofratu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Nico, Kauflandul e tot un supermarket, undeva ca dimensiuni intre Billa si Real. E chiar langa Billa din Gheorghe Lazar.
Carucior intr-adevar vreau unul normal, nu sport. Mi s-a pus pata pe unul si am aflat ca la Babyexpo e cu 2 mil reducere fata de magazin, deci sigur mergem la Babyexpo.

Diana , Vladut (16.05.2004) & samburelul (30+)
pozulici Vladut: bebelus si copilas

ian-febr 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Am aparut si noi.
Ioana, bineinteles ca prima data m-a uitat la pozele tale sa-ti vad burtica. Chiar ca e mare, a mea nu cred ca-i atata, poate il pun si eu pe Calin sa-mi faca poze.
Eu nici cu Dragos n-am avut-o prea mare.
Freza e super, iti sta fain cu parul scurt.

Fug sa termin de despachetat, va pup pe toate, poate mai intru in seara aceasta.

Alina (14+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
poze gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am si eu o poza cu burtika la 15 saptamani. Sa nu va mirati prea tare pe "suncile" mele.
Cu Dragos am avut alta forma la burta, era mai ascutita parca, acum e mai rotunda. M-am ingrasat 2 kg pana acum.
Aici:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinamorostes/detail?.dir=/1efd&.dnm=6c0are2.jpg&.src=ph

Alina (14+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
poze gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata fetelor!

Alinush ti-am vazut burtica!Deja se vede bine si la tine!

Gabi vrem poze si cu burtica ta!

Flavia si la tine e valabil!Vrem poze cu burtica!!!!

Diana tu nu mai pui poze noi?....ca tu chiar ai burtica de burtica!

Clau voi in afara ce chefuiala ce mai faceti?La plimbare mai iesi cu Raul?Tot in carucior?

Nico pune poze cu freza aia scurta pe care zici ca o ai sa te vedem!

Cred ca mi s-a pus pata pe poze........Deja nu mai am rabdare ....miercuri mergem la Cj sa il vedem pe ingerasul mic....sper sa fie bine....am emotii!!!!!

Pupici!


Ioana(14+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutari si de la noi.

Am avut o saptamana nasoala. Durerea de cap m-a lasat doar sambata, dar cum vecinii mei au avut de gaurit toata ziua mi-a revenit. Ieri si azi, pana acum e bine.

Cristina, LA MULTI ANI lui MIHAI. Multa sanatate si fericire alaturi de comorile voastre.

Ioana, da chiar ca ai burtica. O sa-mi fac si eu o poza sa-mi vedeti burtica, sper sa nu uit.

Magda, cum se mai simte tatal tau? Si Bianca ce mai face, ca nu ne-ai mai spus de mult.

Nico, incerc cat pot de mult sa nu ma stresez, dar uneori e imposibil, dar nu ma stresez in legatura cu bb ci la firma. Fizic ma menajez, pt ca coloana m-a rfacut sa evit de mult unele activitati.

Apropo, gravidutelor, voi cum stati cu durerile de spate, in partea lombara. Eu se pare ca nu voi scapa usor, pt ca am dureri care merg deja pe fese in jos si cand ma ridic de pe scaun sau din pat imi trebuie ceva timp ca sa ma indrept.

Nu stiu daca v-am zis ca am luat rezultatul analizelor. Mia iesit IgG pozitiv si la toxo si la CMV, dar Igm negativ, deci e ok. Hepatita e negativ si alfa-fetoproteina e ok.

Vineri merg la dr Popa, poate reusim sa vedem ce va fi.

Clau, nu te obosesc atatea chefuri???

Gabi, nici eu nu suport inghesuiala si mirosurile de transpiratii. Azi am fost la sanatate si nu era acolo cunostinta mea asa ca am incercat sa stau la coada, dar dupa 10 minute a inceput sa mi se faca rau ca era o inghesuiala si un aer irespirabil, asa ca am plecat.

Alina, cred ca la Ioana e cea mai mare burta dintre noi. Nu stiu cum e la Gabi, dar ...

16+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Flavia nasol cu durerile de spate....eu am ramas cu ele "mostenire" de la sarcina cu Alesio ca si atunci am avut un burtoi....asa ca inca ma necajesc si imi va fi tot mai greu pe masura ce va creste burtica....masajul te mai ajuta...
Sa nu uiti sa-ti faci poze la burtica sa te vedem si noi!

Pupici!


Ioana(14+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor!
Imi curge nasul, ochii, stranut...nu mai pottttt!!!

Ioana, eu n-am burta asa mare ca tine, dar am grasime mai multa ca tine. Tu esti schelet in rest.
Eu m-am ingrasat si in tale, parca mi s-a latit si bazinul.

Flavia, eu nu am dureri de spate, cel putin pana acum. Probabil tu ai din cauza herniei de disc, mai ales ca merge durerea pe picior in jos.

Ma duc sa ma culc putin ca pic de somn, maia les de la starea care o am.



Alina (15+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
poze gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, stiu ce vrei sa spui tu ca ...te-ai latzit in bazin , ai burta rotunda.... deci o sa fie fata, nu?
O sa imi fc si poz la burtica, dar nu stiu cand!!
Ioana, chiar ca e mare burta ta! A mea nu e chiar asa.
pe mine inca ma incap blugii. Cu Tudor de la o luna jumate nu am mai putut sa-i port.
Eu nu am probleme cu spatele.
Am o intrebare: stie cuneva ceva de lasimed??/ Eu am crezut ca e laboratorului lui laser system, dar se pare ca nu. Acolo trebuie sa merg sa imi fac analizele. Am vazut in pagini aurii ca au pe Varful cu dor si pe Busuioc.
Flavia, tu unde ti-ai facut analizele? Eu in 4 aprilie trebuie sa merg


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput