Piticodromul de ian-feb05 (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Liviana, eu te sfatuiesc sa cumperi un carucior sport cu rotile mari. E singurul lucru pe care il regret la caruciorul meu sport, ca nu are rotile mari.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Poze de la Mot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna seara!

Noi am fost la Baby Expo azi pe la 4, ne-am invartit vreo 2 ore. Ce am luat: o suzeta Nuk- 90.000 lei, o cutie cereale Nestle grau cu miere- 110.000 lei + un castronel gratis, 2 caciulite Piticot, din acelea raiat cu cozoroc - 80.000 lei /buc si atat. La hainute m-am uitat, mi se pareau scumpe, restul nu aveam nevoie. Chiar nu a fost aglomerat.

Faza tare: noi am fost cu MihaT si sotul ei si ne invartem pe acolo. Mihaela se opreste si intreaba o fata:" Tu esti de pe forum?", ea "Da", o recunoscuse pe piersicuta Crisu, era Ixxi.

Apropos, Ixxi aratati super toti 3! Sa ne zici ce ai cumparat, cum sunt carutul si scaunul auto.

Ne-am mai intalnit si cu Gabi.i, dar noi plecam si ea venea, doar ne-am salutat.

Amaya, super piscina aia, ma tenteaza si pe mine!

Patricia, sa stii ca sunt de acord cu tine in legatura cu masa, cand ii este foame lui Vlad sta in scaunul de masa drepti, cu mainile langa corp si deschide gura ca o vrabiuta. Dar in rest, sunt fitze, si trebuie sa-l fac sa manance, ca as sta o gramada cu el la masa, iar la tv l-am pus de 2 ori pana acum, in cazuri super extreme.

Aoleuuuu, eu cred ca nu ajung la intalnire, ca sambata este ziua soacrei si nu putem lipsi . Of, ce rau imi pare!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Oana, arata-mi si mie caciulitele, please.

pupici

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leta spune:

Eu voi merge la Baby Expo miine, in jur de 12. Sper sa gasesc acolo biberoane in unghi de la Chicco, fiindca in farmacii nu au mai gasit (stiu ca au avut o pauza de "schimbare de design" si disparusera toate produsele lor de pe piata...);

O sa vin doar cu o prietena, pe Andreea o las in parc cu tati, ca se anunta vreme frumoasa. Poate ne vedem pe-acolo...(daca ne recunoastem, ca eu n-am fost la nici o intilnire post-natala )

Leta si un bebe
2005 - primul an de viata
bebe in 2006
want my life back

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

Gata cumparaturile!!!!!!!

Noi de la baby expo am luat de la Chicco: carut sport 330 ron, scaun de masina 430 ron si am primit bonus o spuma de baie cu aroma de capsuni, suzeta 9 ron(care in farmacie e 20) si cana cu cioc din silicon 26ron.

am primit o goraza de esantioane, cele mai ametite sunt fetele de la sanosan, mi/au dat de 5 ori!!!!

bubu carutul e super, crisu a stat asa de bine in el, la un moment dat chiar a adormit, am dus/o la masina unde tati montase scaunul si am asezat/o in el si a facut nani pana acasa, cand am oprit motorul ea a fost drepti! multumesc de compliment, super burti poate

sunt asa de fericita ca am gasit carutul asta, de cand il cautam i/am inebunit pe toti.

aaaa vedeti ca si fetele de la farlin dau esantioane de klorane.
hainutele sunt scumpe.




Beatrice si
piersicuta Cristina bebe si piersicuta Cristina copilas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Leta, am mai scris ca la magazinul Chicco au readus tetine si biberoane fizioligice dupa 3 luni de pauza.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Ixxi, ia pune poze cu cariuciorul.
Noi avem de la Brevi si e ffff bun. Il vom lua cu noi.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

Crinuta nu cumva emotiile placarii l/au dat peste cap? banuiesca sa tu esti foarte emotionata si ii transmiti si lui.

rici parca tu spuneai de hainutele praz? eu toata iarna am cumparat din cora hainute de vara (uneori scoteau la reducere), iar azi cand le/am pregatit de spalat an vazut ca am o rochita si un body marca praz. pe eticheta cusuta scrie praz, iar pe cea atarnata scrie producator starconf hunedoara, au si pag de net.

Beatrice si
piersicuta Cristina bebe si piersicuta Cristina copilas

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Ixxi, nu e exclus, e si asta o posibilitate.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput