Fetele din Zalau(camera 7)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Saluti!

elvira, parca ma simt mai bine, azi am avut si putin timp pentru mine, am colindat magazinele solo-lucru rar intalnit, de obicei mergem in trupa .
Remediu? ceai de urzica si vitamine-eu folosesc din cele efervescente. Tu cum esti?

adriana, foarte frumoasa peetrecere, ma bucur sa aud ca elvira a fost organizatoarea! Uite o idee super, eu in noiembrie, de ziua dianei, am colindat orasul dupa o locatie si ioc! Am facut ptrecerea acasa, desi in urma cu un an, am zis ca never! Ce zici elvira, deschidem o filiala la SM?
Andreea a fost o domnisoara frumoasa!

bianca, repara mama computadorul, nu vezi ce linste-i pe aici de cand lipsesti?

elutza, mihaita s-a revenit?

claudia, cum mai esti?

bia-loneanu, n-ai ajuns acasa?

Pupici si o noapte linistita!

Am pus si eu poze de primavara.

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

mihaita a inceput sa manance mai bine, dar va povestesc mai multe maine ca acum e tarziu si mi-e somn ...
sper sa reusesc sa vad maine si pozicile pe are le-ati pus ...

pana atunci NOAPTE BUNA

Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

ha , ha , ha ... am intrat in camera 6 si am postat acolo , apoi am vazut ca am mai terminat de construit inca o camera si am zis sa intru si eu sa o vizitez .

Fetelor , cine imi recomanda pe cineva pentru curatzenia saptamanala ? Adica calcat,aspirat,spalt baie,bucatarie si geamuri ? Si un pret ceva ... ????

Bianca nu ti-ai reparat comp. , tot mai ai probleme cu el ?

Va pupi si mai vorbim ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mihaela multumim pentru aprecieri !!! Ce fac fetele tale , sunt bine ? Cum merge Diana cu scoala ? Silvia e bine si ea ?

elutza asa sunt toti copiii fara pofta de mancare , am povestit cu mai multe mame si toate se plangeau ca le mananca copilasii foarte rau . Asa ca nu-ti face probleme ... Paula este in a 3 a saptamana cand nu doreste nimik altceva decat lapte cu cereale .
sper sa va reveniti rpd si sa poti intra sa ne scri ce mai faceti !!!

Bianca ne lipseste apelul de dimineatza :" cafengiste la apel " ... Nu ai rezolvat inca nimik cu calculatorul ??? Hai repara-l rapid si treci la povesti !!!

Paula cum stati cu pregatirile de nunta ? V-ati gasit verighetele dorite ? Cum arata rochia de mireasa ? Hai cu mai multe detalii ...

Restul fetelor pe unde umblati ???
Ne-ati parasit , cumva ??? V-am speriat ca si pe Anca ???>

Hai ca va pup , ma duc in patutz sa fac nani ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

am reusit sa intru putin, cat doarme mihaita, insa in timpul asta am tare multe de facut ...

puiul meu creste, vrea sa exploreze tot mai multe, vrea toata ziua in picioare, asa ca eu sunt tot dupa el ... am sperat ca daca-l pun in premergator pot sa suflu si eu un pic ...dar, da de unde! ... deschide sertare, trage de fata de masa, deci trebuie sa fiu si mai atenta ...
toata astea ar trece cum ar trece daca ar manca, dar mananca cat o pasarica ...

adriana ai primit banii pe cic?... ca eu tot astept postasul si nimic, plecata de acasa nu am fost tocmai pentru ca speram sa vina

gata, sper sa pot reveni repede

Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Noi venim maine seara la Zalau, nu stiu daca mai apuc sa postez,de aceea va spun acum. Daca organizati ceva, asta e nr. meu de tf: 0740038118. Daca nu, poate ajung sambata la Elvira, sa vad ce noutati mai are.

Aprropo, elvira te rog sa-mi dai si mie adresa site-ului.

adriana, fetele sunt bine. Diana e ok cu scoala, nu avem pobleme, doar la mate e necesar sa lucram in plus si acasa. Dar merge bine.

elutza, spor la alergat! Abia acum incepe! Ce te incurajez, nu?

Va pup!

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Salutare !!!

Azi nu mi-a mers net-ul pana tarziu ... asa ca nu am intrat sa dau salutul de buna dimineatza !!!

Elutza am primit banii in 10 martie , vineri mai precis , dar tot asa am sunat-o pe postasita si am rugat-o sa vina cu ei ...
Dar sunt mai multe transe cand se alimenteaza cu bani ... uite , de exemplu , la Bianca ii ajung banii numai dupa data de 20 a lunii , ii spunea postasul care e la ea ca intra doar in transa a 2 a de bani ... mai bine intreaba cand vine postasul daca poti suna in 5-6 a lunii la ei jos la tranzit , sa ceri cu el/ea si sa o rogi sa vina cu ei mai rpd , eu asa procedez ...

Va pup ca trebuie sa merg sa le fac baitza printeselor !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Mihaela acum am vazut postarea ta ... eu sunt de acord sa ne intalnim ... daca mai sunt doritoare sa scrie aici sa vedem cum ne organizam .
Elvira si Claudia nu sunt in zona , deci am ramane restul , adica Bianca,Elutza,Paula ,eu si Mhaela . Bialonean vii la Zalau cumva in acest week-end? Daca da , da un semn sa ne intalnim si cu tine ...
Carmen vad ca ne-a parasit ... am uitat pe cineva ???

Daca da , scuze si astept raspunsurile voastre !!!

Noapte buna !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

adriana ok, daca va organizati-imi cer scuze ca eu dau iar startul si voi ramaneti cu organizarea...astept un mesaj sau tf.

Pupici!

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput