Fetele din Zalau(camera 7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Ha , ha , ha .... tot eu sunt ...

Mihaela acum am vazut pozele de primavara ... cred ca am astenie ca totul e cu intarziere la mine ... hi hi hi

Da ce mare a crescut Silvia ... si ce faina freza are ... si ce scumpica este ea ... cred ca e cumintzica , cel putin asa pare din poze , o fire mai cuminte ...
Sa cresteti mari si sa fiti sanatoase ... asta suna si pentru Diana !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Nu scapati voi asa usor de mine ...Mihaela suntem pe aceeasi lungime de unda , am postat pe aproape ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna dimineatza !!!

Vad ca nu prea este lume prin zona ... sa inteleg ca nu ne vom intalni maine .. ???

Daca mai vrea cineva sa vina sa dea un semn !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

Fetelor am ajuns acasa din vacanta,,,,a fost foarte misto....acum ca am invatat sa ma dau pe skiuri m-as tot duce...pacat ca se termina iarna. Slovacii se vede ca din asta traiesc...partiile is foarte misto amenajate, multe la un loc si pt toate nivelurile....cazarile sunt ieftine....deci a fost super ok. Seara mergeam la piscina...

Inca nu m-am obisnuit acasa,,,,nu vin la Zalau....eu merg rar oricum caci nu prea am ce face acolo. Oricum weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Salutare !!!

Biancalonean ma bucur ca a fost frumos in excursie ... iti urez la cat mai multe ... imi pare rau ca nu vii la Zalau sa ne putem cunoaste !!!

Restul ce faceti ? Veniti sau nu la intalnire?

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Ultima veste ... nici Bianca nu poate sa vina la intalnire , asa ca parerea mea este sa o lasam pe altadata ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna dimineatza la toata lumea !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Bianca repara-ti odata comp. sa am cu cine conversa ... ca in rest vad ca nu se prea inghesuie fetele !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

adriana m-am gandit sa nu te las sa monologhezi ... asa ca intru repede sa va spun ca sunt foarte ocupata cu puiutul asta acaparator ... dar promit ca o sa-mi fac timp sa dau un raport detaliat ...

mihaela mi-ar fi placut sa ne intalnim, dar poate (sigur) data viitoare

bianca chiar asa repara-ti calculatorul

bianca lonean ma bucur ca te-ai simtit bine in excursie

pe toate
am pus si noi poze noi in albumul martie 2006

Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Elutaca bine te-ai gandit draga sa ma bagi in seama ... mi-am dat si eu seama ca vorbeam de una singura pe aici ...

Da ce mare e Mihaita , foarte mult a crescut si e taaareeee dragut ... sa creasca mare si sa va bucurati de el ...

Claudia cum a fost in delegatie? Ai apucat sa vizitezi ceva ? Haide si povesteste ...

Paula ati gasit verighetele mult cautate si dorite? V-ati hotarat cum va fi nunta de zi sau de noapte ?

Mihaela imi pare rau ca nu ne-am putut intalni de data asta ... dar te asteptam data viitoare ... asta nu stiu cand va fi , dar sper sa fie cat mai rpd . Drum bun spre casa !!!

Bianca tot nimik cu calc.??? Arunca-l si cumparara altul ...

Elvira sa aduci lucruri multe si frumoaase de la baby-expo si sa ne anunti cand putem veni sa le vedem . te asteptam sa te reintorci cu bine acasa !!! sa ai grija de tine !!!

Va pupi , ma duc sa mai citesc legile ca sa fiu informata pe maine cand ajung la scarbici ...

albumele noastre

Mergi la inceput