Fetele din Zalau(camera 7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Salutare de la scarbici !!!

Acum vad si eu efectul de glow , am intrat pe internet explorer la servici , iar acasa intru cu opera-beta si pe ala nu se vede .

Azi e prima mea zi de munca .... revin cu impresii mai tarliu ...


albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Sorry fetele ca n-am mai intrat...dar n-am avut timp deloc. Sambata am fost putin prin orash... Am gasit vreo 2 modele de verighete acre ne-au placut... Dar mai acutam si la Cluj. Vineri mergem....shi ne bazam cam mult pe targul de nunti. Sper sa gasim acolo cat mai multe...ca daca nu....

Inca n-am hotarat daca facem nunta de zi sau de noapte. Noua ni se pare prea devreme ora 2....si prea tarziu ora 8. Noi vrem sa facem de la 4....Miercuri mergem la Severus....sa vedem daca ne lasa.

Ia ziceti shi voi cum vi se pare mai bine....nunta de zi....sau de seara....plsss

Acuma va las....ca plec cu iubi prn orash....sa ne cautam firma de decorat. Daca nu gasim sa ne placa....aducem de la Cj

Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Buna seara !!!

prima zi de munca a fost OK . Nu credeam sa-mi intru asa rapid in mana , ca sa zic asa . S-au schimbat cateva proceduri , dar in mare a trebuit doar sa-mi reinprospatez memoria .
Paula a ramas cu soacra mea si s-au inteles de minune aman2 . Cand am intrat in casa , Paula a alergat inspre mine si s-a bucurat enorm sa ma vada . Acum inteleg de ce se bucura atata cand ajungea tatal ei acasa seara ...

Va pup si mai revin maine cu povesti ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Saluti!
Daca nu am avut parte de intalnirea cu voi, am fost la o prietena pe care n-o vazusem din septembrie, e gravidutza si trebuie sa nasca peste o luna...si am avut o sambata seara foarte placuta. Am si uitat cat e de bine intre prieteni si oameni dragi. La fel de bine imi fac si intalnirile cu voi, sa stiti. Ei, eu tot insist sa ne intalnim, adica va anunt cand venim, pentru ca eu duc lipsa prietenilor aici...insa e de inteles ca nu putem intoteauna sa ne sincronizam si sa ne intalnim. Va veni vremea calduta si atunci cu siguranta ne vedem cu copiii prin parc, in we cand vom fi la zalau.

adriana, sper sa te acomodezi repede, sa nu fii la fel de obosita ca mine cand ajungi acasa...

elutza, e tare scump mihaitza, il dulce!

bianca, tot fara net????

paula, spor la cumparaturi!

claudia ce mai faci?

elvira, tu? ai fost plecata? din pacate n-am ajuns la tine, in schimb mi-au placut foarte mult maieul si bluzitele pe care le-a luat mama...si nu numai mie. Nu exagerez, dar Silvia n-a mai dat jos maieul cu inimmioare de pe ea, iar bluzitele deja sunt murdare. Parca vad ca le spal si iar vor fi in top!

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandana spune:

Mihaela te salut....Am postat in acelasi timp insa eu pe cand sa inhei am pierdut tot...si nu stiu cum sa recuperez ce am reusit sa scriu...asa ca nu am dispozitia necesara sa o iau de la capat acum..
Va pup pe toate si va doresc o noapte linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Elvira cand putem sa viyitam magazinul , sa vedem noile produse aduse de la Baby-Expo ???

Abia astept sa vin la tine ... e prea rpd azi dupamasa ???

Pupici ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

Va salut fetelor.
Am ajuns si eu azinoapte acasa dar am stat pana acum 5 minute cu fetele sa aranjam marfa care e....super super mega multa. Adriana, daca vrei sa vii sa vezi, tocmai am deschis dar...ai nevoie de cel putin o ora doua sa vezi tot ce am adus. Nu exagerez.
Am intrat sa va salut, merg sa dau ultimile indicatii.
Va pup.

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

'neatza !!!

Am fost ieri la elvira si am cumparat o gramada de hainutze la printesele mele foarte frumoase .... Cele care aveti copilasi mergeti rpd,rpd ca trec ca si painea calda ....

Elvira sa vezi draga ce sic e Paula cu blugii si bluziga cu capison ....

Sa aveti o zi mult mai frumoasa decat este afara ....

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

tocmai cand ma pregateam sa dau raportul s-a trezit pui , asa ca va spun doar ... buna dimineata

pe toate

Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Noapte buna !!!

albumele noastre

Mergi la inceput