Copii capricorn ! (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Ciao fetele, ma uit de ceva vreme la subiect si nu ma puteam decide cand sa scriu.

Noi postam la mamicile de Arad dar am intrat totusi sa facem cunostinta si sa va rugam sa ne primiti si pe noi in catastif sa mai aparem intr-o evidenta .

Suntem 2 fete cucuiete , una nascuta in ianuarie , deci capricoarna : Melania -14.01.2005 si mamica ei Nico. la toate si multumim.


Melania (14.01.2005) si mama

http://photos.yahoo.com/cofratu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Nico si Melania, bine ati venit ! Marti veti fi si voi in catastif !
Mamicutze de capricornutzi, va doresc un Paste fericit si tot ceea ca vreti sa vi se implineasca !
Iar capricornutzilor, daruri multe si frumoase de la !
Pe curand !



Sfintele Pasti sa va aduca lumina in suflet si in casa, sa fiti mai buni si mai gingasi cu cei din jur ! Paste fericit, alaturi de cei dragi !

Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73624" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71157" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Andreia, ce faci, cum esti ? Eu sper ca ai trecut cu bine peste operatie si totul este ok.
M-am gandit la tine zilele astea si tare rau imi pare ca nu avem cum sa tinem legatura, sa-ti fim aroape, sa-ti insuflam din energia noastra pozitiva.
Recuperare usoara si te asteptam cat mai curand posibil, aici, cu povesti despre Bianca.
april, am gasit si noi, role de la DHS, doar ca sunt cam maricele pt. Cristina. Dar asa mari cum sunt, incearca sa patineze cu ele. Singurica nu poate, inca, dar ii place tare sa patineze si cred ca va reusi si singurica, pana la urma.
Ce mai face Andrada ? Reuseste sa se tina pe role, sa patineze ?
Mai are un pic si termina cu viata de gradinita, la fel ca si Bianca Andreiei. Asteapta sa mearga la scoala ?
Cristina asteapta sa mergem la Buzias, acum, la clinica pt. copiii cu diabet. Iar mai apoi, la vara, la Toplita, la ziua Patriciei, verisoara ei. Pana atunci, imi tot cere sa ii povestesc ce vom face, cand vom merge, cum va fi ?
Sanatate si numai bucurii, va doresc !





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabet zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73624" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71157" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Anina, cu Andrada greu e cu rolele
Nu poate sa-si tina echilibrul si se si teme. Sa speram ca vara aceasta o sa invete macar sa se tina bine pe picioare. N-as fi crezut ca e asa greu. Eu nu ies cu ea, doar taica-sau, mie mi-e teama ca ma trage cu ea daca cade si ne facem zob. Probabil ca e antitalent. Aproape ca nu mai vrea role de frica.

Andreia, spune-ne cum esti cu ochii?

Pusici tuturor.



pascutzele mele
floare de cires
Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Nu credeam la cum arata rolele in piciorusele Cristinei, dar merge si singurica ! Este nascuta pt. sport, ce mai !
Va pup si va doresc numai zile senine !
Andreia, sper ca esti bine si o vei putea conduce pe Bianca, asa cum vroiai.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabet zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73624" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71157" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

FELICITARI Cristinutza!

Asta da!
Noi inca nu mergem bine.

pascutzele mele
floare de cires
Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Multumim, april !
O ajuta si incapatanarea la ceva...nu se lasa pana nu reuseste !
Un weekend cat mai frumos, va doresc !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabet zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73624" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71157" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

April multumim frumos !


Melania (14.01.2005) si mama

http://photos.yahoo.com/cofratu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

am am incurcat borcanele...

Nina iti multumim frumos !


Melania (14.01.2005) si mama

http://photos.yahoo.com/cofratu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Am vb cu Nina acuma la telefon, acuma au intrat in judetul Hunedoara. Cristina e bine, a avut glicemiile scauze dimineata si la amiaza, dar sunt bine, nu are rau de masina si calatoria decurte fara nici o problema.
Va saluta pe toti si va multumeste pt tot ce faceti pt easi pt Cristina



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
Opere de arta



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput