Copii capricorn ! (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

CAPRICORNUTII DIN 2006 NU-I PUTEM ADAUGA?

mama Mariei Alexandra si a lui Stefanut

Pagina Mariei http://www.babiesonline.com/babies/m/mariaalexandra/
Pozici http://pg.photos.yahoo.com/ph/gratiela_ion/my_photos

"Dragostea este indelung rabdatoare; dragostea este binevoitoare; dragostea nu vrajmaseste, nu se lauda, nu se trufeste." I Corinteni, 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Of, Andreia, ce greu trebuie sa iti fie ! Imi pare rau ca trebuie sa treci prin asa ceva !
Nu poti decat sa speri si sa crezi ca totul va fi bine !
Sa ne anunti pe cand este operatia, sa ne gandim la tine, sa-ti transmitem din energia noastra pozitiva !
Ce face Bianca ?
Sanatate si fii tare, pt. tine si cei dragi tie !
april, tare imi place ce adaugi tu, sub numele tau !
Si eu as vrea role pt. Cristina, dar nu ma pricep la ele. Am sa intreb mamicile de 2002, daca au vreo idee.
Ce mai face Andrada ? Cum a fost marea intalnirea, fiica-tata ?
Cristina daca il prinde pe tati, acesta nu mai scapa de ea....dar ii si place sa se puna la mintea ei.
strumfi, scrie datele lui Stefanut si...ia notite, sa stii ce te asteapta !
Bine ati venit in clubul nostru !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71728" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71157" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Da Nina, mult a trebuit sa treaca sa-mi dau seama ce-i mai importanta in viata. De, anii isi spun cuvantul. Experienta te invata.

Andrada e bine, s-a bucurat enorm de taticutul ei, asa cum il alinta ea. O luna si jumatate a fost mult pentru ea, desi in urma cu 2 ani si eu am lipsiit tot atat timp, dar era mai micuta si nu a realizat asa bine.

S-a bucurat de cadouri multe, multe, multe. Tati a cumparat pt printzesa lui toata AMERICA. Plus cadourile de la fratele meu, ce sa-ti spun, era in nori

Role musai sa-i iau, de Paste, dar nu ma prea pricep, n-as vrea sa iau ceva aiurea. Ar trebui sa caut pe DC informatii despre role, dar nu prea am timp acum.

Sanatate tuturor.
Andreia iti tinem pumnii.

Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.

"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

april, mie intotdeauna mi-a placut sa ma bucur de lucrurile marunte. Poate unde am crescut cu lipsuri si am invatat sa ma bucur de orice lucru minunat din viata mea, indiferent cat era de marunt, pt. mine insemna mult. Dar eu ma refeream la "floare de cires", "pe un nor buclucas", "iarna pe ulita".
Imi inchipui ce incantata a fost Andrada de cadouri !
Daca aflu ceva despre role, te anunt !
Andreia, sper ca esti bine ! La fel si Bianca !
Un weekend cat mai frumos !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71728" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71157" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Dragele mele, sunt ok,.......cit pot sa fiu. Mai am 4 sapt cca pina intru in spital.......sper sa fie bine!!!!

Bianca e ok si ea, duminica merge la muzeul comunicatiei la ziua unei fetite. Miercuri am fost in alt oras la ziua unui baietel...dar, fiind cea mai mare nu prea ia placut Au facut la MC si tare nesimtiti au fost amgajatii. Am ajuns acolo si, desi era rezervat, mesele nu erau aranjate, si, mai mult, erau alti clienti acolo In final, a fost ok............dar Bianca a zis ca nu mai vrea acolo

April, daca imi fac timp iti pun o poza cu rolele Biancai. Eu le.am luat anul trecut la mina a doua....aproape noi. Sper sa-i mai vina si anul asta..I-am luat si genunchiere, cotiere si casca avea de la bicicleta. Nu stie inca sa mearga pe role, a incercat anul trecut , dar cind am plecat in RO am uitat sa le luam.......si cum toata vara am stat acolo.............

Va doresc un WE placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Nina, pai vezi cum munca ne influenteaza viata????
Livezile de cires din jurul meu isi spun cuvantul. Mai putin si infloresc. Sa vezi atunci nebunie. E superb. Imi plac la nebunie. Si apoi, prin plimbarile mele printre pomi mai arunc si eu un ochi spre cer, si ce vad???? un nor buclucas care nu ma lasa sa vad Soarele. Dar si cand iese Soarele pe ulita mea, atunci sa vezi tu..........
Ca de iarna m-am saturat

Las' ca va pun eu poze cu livezile de cires, mar, prun inflorite sa vedeti si voi ca eu de fapt la serviciu sunt in statiune
Sa ma auda sefu'

Helbi se pare ca dupa Paste te operezi. Draga de tine.
De role m-am tot interesat, in curand trec la actiune.

Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Andreia, totul va fi bine, gandeste pozitiv si asa va fi !
april, abia astept pozele cu livezile tale inflorite ! [:))]
Ai gasit role ?
Cristina iese cu bicicleta de cand s-a incalzit si am mai scapat de hainele groase.
Stiti ce face ? A inceput sa scrie mai multe litere si cuvinte. Ca Nina si tati scria de mult.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71728" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71157" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Ce mai fac copilutzii?

Noi suntem bolnavioara de ieri: gripa stomacala. cu tot tacimul....varsaturi, diaree, durut in git....asa ca acum luam si antibiotic
Sper sa-si revine pina duminica, asa cum m-a asigurat dr, ca eu azi nu am ajuns la serviciu, si dat fiind ca in 2 sapt. intru in spital, as incerca macar astea 2 sapt. sa fiu acolo...........
La noi a iesit soarele, e caldut, desi adie vantul...........

Va doresc un WE insorit si frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Sanatate Biancai!

Sambata am luat in sfarsit role, cu tot tachamul: genunchiere, cotiere, casca. Dar cand sa mearga Andrada cu rolele era sa ne omoram, nu alta, nu-si poate tine echilibrul deloc. Acum facem exercitii prin casa, afara inca nu indraznim. Poate doar si cu tati cu doar eu nu sunt in stare s-o tin.
Ii plac nespus de mult dar ii este si frica sa nu se loveasca. Cam fricoasa e.

In rest toate bune, ne pregatim de ziua unei prietene bune care va avea loc sambata. Nu stie cu ce sa se imbrace Asta e cu fetele!

Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.
"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Of, of.... Refacere rapida si sanatate Biancai !
Tare greu este cu absentele de la serviciu, chiar daca sunt motivate, stiu, Andreia !
Sa ne tii la curent !
Eu, chiar daca nu scriu zilnic, tot mai apuc sa citesc ce s-a mai scris.
april, e bun antrenamentul prin casa. Il practica si Cristina cu patinele, pe covor, cand afara nu era timp de patinaj.
Sper sa gasesc si eu, role, pe masura ei, de Paste !
Sa ne povestesti cum s-a imbracat, pana la urma, Andrada, la petrecere !
Din iarna, a inceput si Cristina cu parada modei din cand in cand. Se imbraca numai cu ce ii place si crede ea ca ii sta bine.
Va doresc toate cele bune, va pup !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71728" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71157" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput