Copilasi dragalasi de ian-feb 05 (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Sirmie multumim pentru informatii. Apropo e asta, eu uneori am impresia ca Victor vorbeste japoneza.
Cica vremea buna tine pana duminica asa ca daca ne ajuta si programu' cupilului ne vedem in parc.

Shobo, am citit doar ecourile la ce ai spus tu.Si mie imi place la Rest Indian. E vorba de Taj?

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Simona, m-ai facut curioasa sa ma uit si eu cu mai mare atentie la poze. Mie mi se pare ca seamana cu tine. Ochii si forma fetei cel putin. Si in orice caz, se spune ca baietii seamana mai mult cu mamele. Eu insa sa stii ca nu-mi fac probleme de astea. Sa semene cu cine-o fi, sa fie placut si sanatos si va avea o viata fericita.

Ixxi, intotdeauna la targ sunt oferte speciale. Mai mari sau mai mici, in functie de darnicia firmelor. La chicco au sigur reduceri. Inainte sa nasc am vazut la tag un patut care ne-a placut, dar nu l-am cumparat caci ni s-a parut prea devreme. Stii cat am dat in plus? 2 mil. Si carut i-am luat tot asa, din oras, si dupa 1 luna la targ era cu 1,5 mil mai putin, exact acelasi model. Deci sunt reduceri. In plus, la targ gasesti direct importatorul si nu mai platesti si adaosul de magazin. (de exemplu am aflat ca la carut daca ne duceam undeva prin Chitila il luam mai ieftin oricum, dar de unde sa stii de Chitila?). Exact la fel si cu scaunul de masa. Mi-a placut la nebunie un model ca era exact in culoarea bucatariei mele. Era vreo 3 mil acum un an, aveau promotie ca deabia il adusesera in Romania. Nu l-am luat si cine umbla pe la Prisma dupa el (deci benzina si timpin plus) si sti cat a fost? 5 mil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Patricia, vedem. Vorbim pe yahoo ce si cum.
Zici ca e promotie la Nestle? Ce trebuie sa cumpar?

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

am scris in fuga si sa nu se inteleaga gresit. nu toate produsele sunt chicco (de fapt de la chicco am luat numai lucruri mai mici - ham, cantar etc) si de-aia stiu ca au reduceri.
Patutul e Gracco.
Carurul e Bebe Confort(cred)
si scaunul e Brevi (parca)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Imi pare tare rau de Laura Stoica. Ce nenorocire.

Am citit amanunte: (sursa www.hotnews.ro)

"Cantareata Laura Stoica a murit, joi seara, intr-un tragic accident de circulatie petrecut pe soseaua Bucuresti-Urziceni.

Soferul unei Dacii papuc care se indrepta dinspre Bucuresti spre Urziceni a intrat pe contrasens si a lovit in plin autoturismul Renault Clio, condus de Cristian Margescu, baterist in trupa cantaretei,
in varsta de 36 de ani, in care se afla si Laura Stoica. Cele trei persoane din cele doua masini au murit pe loc.

Nu se stie, deocamdata, din ce cauza soferul Daciei a intrat pe contrasens. Cele doua masini care s-au ciocnit frontal au fost distruse.

Laura Stoica (38 de ani) a anuntat pe 1 martie ca era insarcinata in luna a treia, dupa ce ani la rand a crezut ca nu poate avea copii. Ea s-a logodit cu Cristian Margescu, bateristul din trupa ei, de Dragobete.
"
Sarmana! Asa ceva nu ar fi trebuit sa i se intimple

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

Si noua ne place spanancul.
Il papam fiert, cu ou, sau cu Almette, sau cu sos alb, depinde de ce cantitate fac, si daca gatesc numai pt Bubu sau si pt noi.
Intru si eu in vorba, sa nu credeti ca iar am , ca daca tot de intalnire vorbiti, eu sunt pe langa.
Azi i-am facut brocoli fiert. O sa papam si noi ca tare-i bun. Pt noi am facut snitele de soia, legume Thai si orez. Snitel a papat si Albert, singurel. Ce avea pe botic...macar stiu ca a mancat.
Apoi a rasturnat borcanul de muraturi si toata bucataria mirosea.
De ciuda am intrat pe net.

Albert are 1 an

Rici, cea mai fericita mamica si omuletul ei drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Ixxi, eu ziceam de ofertele de ieri din Carrefour.
era asa liber ieri ca nu imi venea sa cred.

Crinuta, produse pentru copii. eu folosesc lapte si cereale. sticlutele de suc sint la 200 ml cred, nu stiu exact cit costa in mag, dar cred ca cel putin 50 mii..majoritatea sint lozuri cistigatoare de suc, dar sint si de lapte sau altele dar rare.Oricum o afacere
am ales suc de mar, portocale si fructe de padure. I-am inceput unul de f padure aseara si a fost tare incintata de gust. daca nu folosesti produse Nestle, poti sa cumperi 1-2 cutii lapte pt mine, nu ma deranjeaza sa fac stoc.
ce diferenta de pret totusi,, in farmacie e 225-240, depinde de unde cumperi, la Carf era 180 parca...

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Rebecca, dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Megg spune:

Patricia, ce suc pt copii zici ca i-ai dat Rebecai? Ai incredere in sucurile cumparate? Eu nu i-am dat decat facut in casa, din fructe.

fetelor, weekend palcut! si la multi ani pt 8 martie, ca n-am mai intrat atunci....
mai am 2 ore si incepe weekendul. ce fain!



http://community.webshots.com/user/megg2005


Megg si bb Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Megg, Nestle. Eu am incredere in cele foarte cunoscute. Am incredere de ex sa ii dau si suc din compot ananas, care e tot conserva. Nu ca i-as fi dat pina acum f multe (cred ca i-am cumparat 1-2 ori suc si de citeva ori borcane de fructe; i-as fi dat ocazional si mincare dar nu i-a placut deloc.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Rebecca, dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

scuza/ma patricia se pare ca am citit in dunga.....oboseala bat/o vina....de as putea mi/as pune o perfuzie cu somn!!!!!!

Beatrice si piersicuta Cristina (18 februarie 2005)

Mergi la inceput