FIV - 65

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Veronici sa dea D-zeu sa ai copii frumosi si sanatosi.





.
Gina vezi ca inceputul e promitator asa ca asteptam vesti bune.
luli sper ca te simti bine.
la toata lumea cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:


BRAVO VERONICI, FELICITARI,ti-am spus eu ca ai ramas.Sa dea domnul sa ai parte de o sarcina usoara si de sanatos (i)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

veronici FELICITARI!!!! Sa fie intr-un ceas bun!

Miru, la mine dupa fiv (nereusit) CM a venit cu cheaguri mari si foarte mult - am si fost avertizata de asistenta ca o sa vina ca la un avort...


Luli te-am tot sunat dar ai tel inchis; sper ca esti bine! Da si tu un semn cand poti.... pentru tine , Mihnea si Moni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edyna spune:

Veronici, dragutsa, ma bucur tare mult pentru tine si sotul tau. Sa ai o sarcina usoara si copilasi sanatosei si scumpei. Iti multumesc tare mult pentru vestea ta minunata, mi-a dat suflet si m-a adus mai aproape de mal (dupa recenta nereusita).

Fetelor, Veronici a pus capat uratei luni februarie. Haideti iar la treaba.
Va cuprind pe toate,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Veronici FELICITARI si sarcina usoara!
Cami tu ce mai faci, cum mai esti?
Pis
Luli iti doresc succes!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dasha spune:

Felicitari Veronici! Sa ai o sarcina usoara si un copilas sanatos.Ai mare grija de tine.
Pupici

Never say never!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

Multumesc mult fetelor,sa dea D-zeu sa ma bucur si eu pentru voi cat mai repede !!
Acum am o intrebare de pus fetelor care-si dau doctoratul pe aici in FIV.
Am o :prietena,partenera de suferinta,partenera de asteptari,ce mai, vecina de salon si de suferinta in zilele de punctie si de embriotransfer.In ziua in care am facut toate bhcg ea a avut rezultat 8.56. I s-a spus sa repete analiza peste cinci zile ,adica marti,dar si ea si eu murim de ingrijorare,oare o fi insarcinata?S-o fi prins si la ea un puisor din cei doi transferati? Ea se numeste Liliana,este din Poliesti si ne urmareste din umbra iar la FIV este la a doua experienta :( . La primul FIV rezultatul a fost clar=0 si atunci nu putea sa spere nimik,dar acum.....
Pleaseeeeeeee,raspunsuri !!!!

http://photos.yahoo.com/verocika2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirga spune:

Buna fetelor.
Veronici cu toata experienta mea in ale FIV-ului nu stiu sa-ti raspund. O singura data am avut o valoare de 15 la bhcg si pina la urma nu a iesit nimic. Dar speranta moare ultima.



Pupici si multa bafta.

Mirga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Veronici bravo mamica sa fie intr-un ceas bun!!!!!
Eu nu prea am mai intrat, recunosc pentru ca am fost foarte prinsa. Ieri tb sa raman in Buc si m-am intors zor nevoie mare acasa, azi am fost la serv, acum ma duc sa recapitulez daca am luat tot ptr ca maine voi fi in Buc pentru ET.
Am avut pana la urma 10 foliculi babani din care au rezultat 8 ovocite. Vedem maine ce va fi!!
O voi ruga pe Monica cat doarme Mihnea sa va spuna cum s-a finalizat.
Va pup cu drag si va multumesc pentru tot!!!!!

Lachi nu fi suparata pe mine, nu am putut vb azi.

Behind every love is a great story

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirga spune:

Luli bafta la ET. Cind va fi, miine sau duminica?
In orice caz eu iti tin pumnii sa fie cu noroc.

Pupici si multa bafta.

Mirga

Mergi la inceput