FIV - 65

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

FELICITARI!!!!!!!!!!!!!!
Asa vesti da!!!!!Iti doresc sa ai o sarcina usoara, si un bebe frumos.Pupici.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

BRAVOOO VERONICI .....FELICITARI ma bucur foarte mult ca ai reusit. Ma bucur sa aud ca si la Giulesti sint reusite. Iti doresc sa ai o sarcina usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Felicitari Veronici. Sarcina usoara! Valoarea mea la betahcg a fost de 300 si ma intrebam cati din cei 4 embrioni bagati s-au prins de am o asa valoare.

Monica , Luli sta bine cu productia. O sa intre ea sa va spuna. Sambata are Et-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luci_miru spune:

Veroniciiiiiiiiiiiiii..............felicitari......sa fi sanatoasa si tu bb.Sa dea Dumnezeu sa va fie bine si ...trage si tu piciorul .Fetele asteapta! Nu-ti poti inchipui cit ma bucur chiar daca nu te cunosc decit de aici de pe Dc.
Pis cum te simti? Dar tu Floran?
Mai aveti forta sa mergeti mai departe?
Eu inca nu mi-am revenit.Fetelor mai am o intrebare pentru voi: in momentul cind ati avut CM a fost ca de obicei sa ati eliminat si cheaguri?
Este totusi un capitol in care am auzit de gravidutze.
va pup pe toate,
Miru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luci_miru spune:

Luli tu cum te simti? Ai primit PM-ul meu?
Te pup
Miru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Veronici Felicitari si sarcina usoara in continuare!

Luli; Mirga Haideti fetelor, ca voi urmati sa ne dati vestile bune!

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

VERONICI FELICITARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIsa ai o sarcina usoara si fara probleme.....un bebe sanatos,mancacios si smecheros
vestea ta mi-a mai ridicat putin moralul....

"cand o persoana are un vis tot universul conspira pentru ca acest vis sa devina realitate"-Paulo Coelho

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca B spune:

Veronici FELICITARI SA FITI AMANDOI SANATOSI SI SA TE AJUTE DUMNEZEU SA AI O SARCINA USOARA

Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronici spune:

Multumesc mult pentru felicitari,aseara nu am mai stat pt.ca mi-a pus sotul "interzis" la statul in fund in fata PC. Am primit o promisiune: ca-mi va lua laptop ,imi trage cablul in dormitor si pot sa stau cat vreau pe forum dar.....IN PAT.
Pot sa va spun ca din cele 5 fete care am facut punctie si FIV in aceleasi zile la Giulesti ( si am fost 5 din cauza ca asa s-a intamplat,nu ne-au tratat ca un lot !!! La giulesti se fac INDIVIDUAL )
deci,din cele 5 cu certitudine pot sa va spun ca la 4 sigur s-a prins iar cea de-a cincea care sta in Caras Severin primeste azi rezultatul la bhcg. Daca si la ea iese OK,atunci au avut succes cu noi 100 % .
Mai vreau sa va spun ca eu nu am schimbat cu d-l prof.Marinescu 10 vorbe ( eu fiind pacienta doctoritei Moisa) ,nu l-am simtit distant si rece dar "l-am simtit" BUN PROFESIONIST.Eu am mers pe mana lor fara sa stiu prea mult "cu ce se mananca FIV-ul" si am reusit. Ghidati-va dupa suflet,ganditi pozitiv ,rugati-va mult Maicii Domnului si o sa vedeti ca reusiti !!!
Abia astept si eu sa dansez de bucurie la urmatoarele reusite !!

http://photos.yahoo.com/verocika2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Veronici...ce veste minunata BRAVO BRAVO BRAVO si inca o data BRAVO , ptr ca ai 4 smecherasi implantati , iar valoarea indicata...sigur sunt vreo 2 prinsi ma bucur enorm de mult de vestea asta , ce noroc frumos ai avut , ai vazut , cu cat sunt mai multe embrioane , cu atat sansele sunt mai mari , FELICITARI si ai grija de "voi" viitoare mamicuta norocoasa ! Sotul tau are dreptate , menajeaza-te si nu te gandi decat la odihna , cuibul puiutilor trebuie sa fie fffff confortabil !!! Te cu mult drag si-ti doresc o sarcina cat de frumoasa si mai ales usoara de toooooot ! -ici dulci pe burtica !!!
Fetelor tin pumnii celor care sunt in asteptarea rezultatului sa mergeti pe urmele lui Veronici cat mai repede , iar cele care au deja un bb (ca si mine) nu mai stati pe ganduri ci dati-i drumul ptr cel de-al 2 lea ca vremea trece si ovarele imbatranesc , iar -eii sunt si ei obositi si ne trezim (ca si mine) ca e prea tarziu ...e un sfat prietenesc ce vi-l dau , ca am trecut printr-o experienta trista-n ultimul timp (FIV-care n-a putut sa fie doar un ICSI , soldat cu un rezultat "-" de toata frumusetea)...asa ca nu asteptati prea mult !
Va pe toate si va tin pumnii sa fie numai de ++++++++++++++ vorba in acest frumos si nou capitol , deschis de Veronici !

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene+Alexandre 6 ani 1/2 (22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos

Mergi la inceput