Constanta la apel(68)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Jone, cum adica e terenul lui? pai voi aveti acte pe el, nu? ce tampenie...
Tatiana si in ce domeniu "prestezi"?...ca proiecte...peste totnu reusesc sa ma prind...

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Salut!
Multe evenimente fetelor.....
Am racit, de o saptamana duc boala pe picioare... dar inca n-am indraznit sa ma tratez, cel putin pana nu-mi vine... desi testul de sarcina a iesit negativ.
Am uitat sa va spun ca m-am tuns si m-am vopsit. Daca am timp, pun si eu niste poze, mai tarziu.
Tatiana, spor la munca si la bani! La ce fel de proiecte lucrezi??? Ca murim de curiozitate! Am vrut sa ajungem pe la voi ieri, dar ne-am pricopsit noi cu musafiri si...
Irina, cum adica "inca incerc sa aflu daca am o casnicie reusita... "?
Alina, (lulu77) esti tiza mea. Fetele mai vechi stiu ca si pe mine ma cheama si Alina.
Camelia, pt vorbareata! De acum... trebuie sa va cenzurati... exprimarea... verbala. Stim si noi cum e.....
Jo, pt vecinul cel rau!
Mada, putem aranja sa facem bb2 in acelasi timp?
Crig, sa ne povestesti cum a fost "prima" zi de gradi!
Oana, Crixia, helloooooooooo!



Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Vic, eu mai astept cu bebe 2, ca nu avem inca suficient spatiu...asa ca nu ma astepta pe mine, da-i bataie

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

uufff m-ati omorat ca se schimba vremea. io nu mai vreau. gata, sa fie caaaallld!!
Ina prieteni aici precis vei gasi, ca ne laudam ca suntem o gasca tare frumoasa! da, ne intalnim (mai rar in ultimul timp, e adevarat). si te asteptam si pe tine bineinteles!
Vic sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Bine ai venit printre noi ina!
Sunt sigura ca alaturi de noi te vei simtii ca intr-o familie si o sa ai multe prietene!
Fetelor ,cum petreceti ziua de Miercuri?
Va pup pe toate.


"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Intru si eu, tot intr-o goana, sa va doresc o saptamina frumoasa si fructuoasa. La multi ani pentru recentii sarbatoriti si scuze pentru defazare.
Tatiana, daca vrei ceva consultanta apropo de management proiecte, te sprijin cu placere. Lucrez in domeniu de aproape un an si am deja oarecare experienta (eu sunt pe proiecte culturale, am si cistigat unul important).
Cit despre cresa de stat, trebuie sa mergi la madam Mihalcea (directoarea creselor din oras) si sa vezi pe unde mai au locuri. Eu iti recomand cu caldura cresa 18, unde Alisia mea a fost un an jumate – atita doar ca e in zona Inel II, presupun ca prea departe de voi. Iti dau repere mai detaliate daca vrei.
Va pup si fug la munci.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

quote:
Originally posted by lizuca
Cit despre cresa de stat, trebuie sa mergi la madam Mihalcea (directoarea creselor din oras) si sa vezi pe unde mai au locuri.



Gabi, unde poate fi gasita d-na cu pricina? Ai idee, deja se fac inscrieri pt la toamna si de ce acte este nevoie? Saru-mana!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:


ce fac fetele?noi suntem bine desi eu am impresia ca ii fuge ochiul lui ege.aveti idee daca exista dr.oftalmolog pt.copii?
noi vineri am cununat.a fost ceva restrans si frumos.
zilele astea tr.sa-i fac gauri lui ege in urechi dar nu ma-ndur.imie frica.
ieri am iesit in parcul tabacariei,la restaurant si la metro.am stat 5 ore pe afara.a fost asa frumos.abia astept sa vina vara.
am uitat sa va zic ca ieri am inceput diversificarea cu suc de morcovi.nu prea ii place,tot mai buna e tzitza.
ma duc sa fac baie fetii.
va pup


ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Hello..

Roxa, multam' de intrebare... acum suntem bine.De azi am dus-o iar la cresa pe Bibi.E tare incantata. Am fost azi sa platesc pt. luna trecuta si abia am luat-o de acolo. Educatoarele sunt incantate de Bibica , desi e plina de nerv si curioasa foc. Mi-au spus ca e tare cumintica si mancacioasa.
Sinzi-mersi pt. urare!Cum este acolo? Alta...viata, alta tara...Dar tu stii cum este...doar esti romanca parata...vorba lui Costin.
Ina-bine ai venit! Orice casnicie are suisuri si coborasuri. In primii ani sunt inerente disputele...deh fiecare vine cu educatie diferita si cu conceptii diferite. Si in nici un caz nu e indicata proiectarea unui copil in perioade..tulburi. Nasterea unui copil nu salveaza casnicia...de cele mai multe ori unde scartie, chiar grabeste despartirea. In general e valabil si proverbul ..<Ziua buna se cunoaste de dimineata!> Sa dea D-zeu sa nu fie cazul tau si .. cat mai multa intelegere si iubire... cheia fericirii in general sta la femeie...
Lulu- te ,,calc,, cat de curand! Vorbim pe messenger.
Ege, exista un oftalmolog dr. Ofiteru in policlinica de copii nr.1 de la Spitalul Mare. Daca nu vrei acolo iti recomand unul f bun si cu aparatura pe masura particular si cu preturi rezonabile. Imi trimiti mesaj pe Pm daca te intereseaza si-ti spun exact unde.
Alina, sanatate multa si incearca oscilococcinum pt. raceala.e homeopat si nu-ti face rau in caz de...sarcina!
Nu mai spune nimeni nimic pt. 8 Martie. Am o prietena care si-a anuntat vizita. deci nu mai sunt...disponibila.

O saptamana placuta dragelor!

Pozele noastre !

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

chiar ca....nimik de 8 martie?!

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput