Constanta la apel(68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:

Buna fetelor. Numele meu este Irina, sint o constanteanca ... nu prea linistita, care a descoperit nu de foarte mult timp prietenii de pe Dc.
Voiam sa va salut. Ne mai auzim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hello hello
ce vreme superba azi...noi tocmai ne-am intors de la plimbare pe plaja. e super si nu bate vantul de,loc, Patrick era sa se arunce in apa...de abia l-am luat de langa mare! acum amndoi baietii au cazut franti. hahahhaha asa ca-s singurica.
Sanzi asa repede veniti in romania? bravo!
Irina78, bine ai venit rintre noi! spune-ne mai multe despre tine....si te asteptam cat mai des pe aici!
Tania imi pare rau de unchiul tau...ce mai fac mandrele? cum e Bibitza la gradi?
va pup.....si o zi super in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


am ajuns si noi cu bine acasa.Mariucai nu prea i-a priit plimbarea cu masina.Cu toate astea totul a fost ok.
Cald ,cald si iar cald.Chiar imi era dor.
Roxana cred ca plimbarea a fost super.
Noi de maine la gradi dupa o lunga absenta.Sper sa se simta bine Mariuca.Nu prea ne plac noua diferentele bruste de temperatura care in ultimul timp ne-au cam creat probleme.
pup si o seara placuta!

Mariuca,februarie 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

O, Tatiana, suna bine...ce fel de proiecte??? de ce te grabesti cu cresa?? Daca mamaie si tataie pot sa stea cu ea...profita de asta...macar pana la toamna cand trece si ea de 2 ani!!!

Cristina, bine ati venit...asteptam pozele promise...
Azi a venit in vizita fetita unor prieteni si David mereu o confunda cu Mariuca...si apoi se corecta...

Roxa, io as veni in vizita si mai repede...ca imi e un pic de dor...desi imi place aici...

Eu imi 'satisfac" dragostea de bebei cu bebeii altora!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatzaaaaa
aaaahhhh ce vreme minunata!!!!
Tatiana ce bine ca e ok la munca si colegii la fel! enjoy!
Cristinel bine ati revenit!
fug la munca ca am o zi greaaaa.....sper sa revin later!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

buna dimineata.
maine se anunta vreme urata asa ca profitati de ziua de azi ca de maine gata vremea frumoasa.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna dimineata Constanta!
Sa aveti o zi si o saptamana superba si calduroasa!
Cu toate ca s-a anuntat schimbare de vreme ......


"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

pupici si de la noi.
semnam condica de prezenta.suntem super ocupati.acum ne "luptam"cu un nemernik de vecin care s-a dus si ne-a parat la politie ca terenul pe care e casuta noastra l-am ocupat abuziv si ca e terenul lui.


va pupam dulce.


jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salut!
Noi vrem sa iesim putin la plimbare si la piata. Sper ca vremea sa nu se mai raceasca prea mult in urmatoarele zile.
Dra mea si-a "dezlegat" limba, repeta tot ce aude, face fraze din ce in ce mai lungi si mai corecte. Cateodata ma minunez si eu de receptivitatea ei. Cateodata imi mai scapa si cate o "perla" pe care o regasesc in vocabularul Alexandrei ex. "duitza ma-ti".
O saptamana frumoasa si...pasnica pentru Jone

poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)
Alexandra -Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:

Buna fetelor,
Ce sa spun despre mine... am 28 ani, sint casatorita de aproape un an... inca incerc sa aflu daca am o casnicie reusita... asa am ajuns pe DC ... cerind ajutor...
Imi doresc un copil... de tare mult timp, dar probabil n-a fost sa fie inca... Dar sper ca in viitorul apropiat sa reusesc sa-mi fac "curatenie" in viata si sa am bb dorit.
Bucurati-va de caldura, caci am inteles ca diseara se schimba vremea.
Am inteles ca voi va intilniti cu bb ... cam cum procedati? Eu am o mare pana de prieteni... multumita tot mie, cred... si mi-ar placea sa-mi gasesc pe site.

Mergi la inceput