Impreuna, Timisoara (39)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Dia, tanti asta vinde in Piata 700.
Duce si la alte persoane dar prin apropiere
Eu o sa o intreb.
Si mai stiu una in zona Mircea cel Batran.
In zona ta chiar nu stiu dar voi mai intreba.
Tinem legatura.
Pupici!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Eu acum am aparut,am fost intr-o vizita,copiii mi-au adormit in masina,mama denaturata ce sunt.
Dia,frateoe meu sta in Crisan,lor din cate stiu le aduce cineva lapte.
Intreb maine,ca nu e departe de Plopi.

fetelor sunt franta de oboseala,dupa ore am fost si la Targul de Martisor,mi-am luat o fusta cu 350 mii,raiata,violet,culoarea mea...am dat lovitura,in Euro erau intre 700-1 milion si nu de calitatea asta.
Cam atat,ma duc la culcare dupa ce imi fac datoria pe inca 2 topicuri,daca e cazul.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Angi unde se tine?
La Centrul Regional de Afaceri?
Stii cumva daca e deschis si duminica?
Si cam ce ai mai vazut pe acolo?
Maine nu ajung, ca am ore pana la pranz, dupa masa cu voi, dar duminica as trage o privire...
Pusi

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Doris,la Olimpia,la CCIAT,spwer ca scris bine,acolo e centrul de afaceri?
E mult mai slab decat cel de anul trecut de Martisor.
Doar maine mai e,pana seara am inteles.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Da, Angi, acolo e Centrul Regional de Afaceri.
Pacat ca maine e ultima zi...
Nu am cand sa mai ajung.
Merci oricum.
In alti ani se tinea si la Casa Tineretului?
Nu stii nimic?

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

stiu ca se tinea acolo cu ani in urama,dar de cand l-au facut pe asta tot aici se tin,ceea ce ma mira e ca nu vezi un afis ceva afara,ca sa afli ce targ este,tot felul de reclame si -atat,inainte era afisat vizibil,eu trec zilnic pe-acolo,cu masina e drept,dar si inainte tot asa treceam,acum m-am dus la plezneala,am vazut parcarea mai plina si stiam de anul trecut ca a fsot un asemenea targ.
Stai linistita n-ai pierdut mare lucru.
Eu cu fusta am facut sapaturi,dar in rest bluze minuscule,nicidecum bune de noi,nimic care sa imi ia fata,ceva lenjerie de pat,camasi barbatesti scumpute,fata de bluzele de femei,multa pielarie,faina,dar exorbitanta,ceva gablonturi amarate si cam asta a fost.
Anul trecut am luat de acolo cadouri seriase de 8 martie pe bani putini,aveai de unde alege,mi-am luat cercei de aur,erau cateva bijuterii celebre in oras,acum una amarata cu argintarie,plantele au fost super,acum niste uscaturi.
Am mai vazut interesant poate pt. unii cosmetice Elite,am deschis subiect la femina intim,despre asta,iar pt. tine special,azi in timp ce imi cumparam fusta se facea o demonstratie de coafura,de catre Igiena si prezenta Felicia Stoian,care debita tot felul de ineptii,nu m-am dus sa ma inghesui pe-acolo,ca se stransese lume si ma grabeam.
Te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Angi, de prezentarea de la Igiena stiam de la mama, dar sincer, sunt sigura ca nu am pierdut nimic.
Vroiam sa trag o fuga dupa ce ies de la scoala, dar dupa ce mi-ai povestit, nu mai merg.
Acum 2 ani s-a mai tinut la casa Tineretului, si a fost fain.
Acolo au venit si reprezentanti ai unor firme de aparatura si ustensile de coafura, mi-am luat atunci un feon si o foarfeca de tuns super, cu un pret f. bun.
Asta m-ar fi interesat si acum.
Merci fain de informatii, m-ai scutit de un drum.
Poate vii si tu macar un pic diseara.
Pusi.
Fug la scoala...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy11 spune:

Doris erau ceva din aia dar eu am trecut pe langa ei cam cum ai trece tu pe langa tobe.
De aia i-am omis.Sorry!
N-as putea sa-ti spun cine,dar ceva chestii demonstrativa faceau si la coafura,parca,in afara de faza cu igiena,la cosmetica sigur si la manichiura la fel...aaa,erau si ceva vopsele,acum imi amintesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!

andanii, la multi ani cu sanatate si fara reparatii!!!!!
ma bucur ca este activitate pe aici! imi place
dia_ gindeste-te si la noi si arunca un pahar cu apa din ocean si incoace! o s-o tii intr-una in chefuri luna asta, asa am vazut!
irina, bb2 face bine, l-am vazut ieri la eco. m-am dus la un prieten la sp.Bega ca am avut oarece scurgere maronie si m-am gindit ca e bine sa vad ce este. al meu dr. e in concediu (normal, toate lucrurile urite se intimpla in we sau cind dr. lipseste) asa ca am apelat la prieteni. nu este nimic, bb e ok, sta cu degetele in gura, de-acuma deja. cu polipii este deja urgenta, pina acum am tot tras ca poate nu mai trebuie, dar asta este, n-o fi capat de tara.
danitin, multumesc de oferta. pile sunt destule, ma descurc. pupici la spiridus!
silvana, poate ne gasim pe la dr. zabos, ca vad ca altfel nu merge. multa sanatate la puiut (si tie!).
doris, chiar s-au intimplat minuni! tine-o tot asa si va fi super bine pentru toti! felicitari! ai un sot super! mi-a placut faza cu martisorul virtual
ana ce ne mai spui, ceva cu tilc!!!!!
felicia, tu ce faci, impachetezi??
cuculeana, ce face burtik?
angy, gabi
acum va pup pe toate, va doresc un we placut (pacat ca nu e frumos afara)
eu mi-s ferricita ca am liber la calc (al meu sot este la pescuit, asa ca imi fac de cap




http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Katik, zici ca l-ai vazut pe bb2?
Ce fain...
fetelor, ne vedem la 19 in Unirii...
Pupici

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput