Fetele din Zalau-vila :))

Fetele din Zalau-vila :)) | Autor: mihaela_s

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Ce mult scrieti cucuietelor :) Deja avem vila? Dar pe unde suntetzi toate? Ca se pare ca-s singurica pe aici

Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Salutare !!!

Uuuuuuaaaaaaaauuuuuuu !!!!!

Mai da ce fain de noi ... ne-am mutat in vila ... si asa de repede ... bravo noua !!!

Eu mai inainte am aterizat de la coafor , acum mi-am terminat de lacuit unghiile si am zis sa stau putin la pierdut vremea pana se usuca lacul .
Paula a fost cuminte azi-noapte , nu a avut numai o trezire ... in schimb eu ... am avut insomnie din nou ... la ora 4 eu stateam si ma uitam la TV ... acum nu pot sa ma duc sa pun capu-n perna ca imi stric frumusete de coc ... asa ca oi vedea eu la noapte cum voi rezista ...
Deci ... iar revin la efectul de glow ... eu nu ma vad rosie ci tot albastra . Dar daca voi ziceti ca sunt red , inseamna ca asa tre sa fie ... dar de ce nu ma vad si eu la fel ca si voi ... asta nu pot sa-mi explic ...
Azi nu mai am cand sa intru , asa ca va doresc un week-end placut tuturor ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

fetelor, va salut.

eu am cam absentat, dar vorba Mihaelei, motivat. Iaca, de cateva zile ma tot muncesc la site. Bianca, adresa e mobelvirapunctro cu www-ul de rigoare. Telefonul chiar nu-l stiu din cap, dar cand treci pe-aici ti-l dau. Nu mi-am facut probleme cand ai vrut sa ma pacalesti ca ai avut nevoie de el pentru ca mi-ai stiut id-ul de pe yahoo si puteai sa buzz in caz de urgenta. Cam atat, ma dor umerii, gatul si tot ce se cheama os, ca sa nu spun de coate.
Acu'am luat o pauza ca-mi astept adorata fiica la joaca.
Ma duc sa ma dezmortesc. Va pup si mai vorbim.

P.S. Adriana, cred ca de vina e vreo setare din browser, eu de pe calculatorul meu te vad rosie sclipitoare iar de pe al lui Cristi te vad tot vanata. Distractie placuta pe la nunti.

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

Fetelor....aici e noul"sediu"? Bine am nimerit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

sara buna fete dragi!!!!!!!!!!!

mai , dragilor eu m-am chinuit toata ziu sa intru la noi in vila si nu am putut.sper ca nu vor mai aparea probleme pe forum .

bianca bine ai venit in gasca.fara suparare dar nu sunt una si aceeasi cu bianca criste( ionutas) pe care o cunosti tu.spune-ne mai multe despre tine.am vazut pozele.mama da ce frumoasa esti!!!!!!!!!!


mihaela ce fac fetele?mii de!!!!te astept cu drag la santier.

adriana distractie placuta la nunta.ce toale ti-ai tras????????te asteptam cu impresii.

claudia te-am vazut cand ai iesit de la job.mama da ce faina ai fost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paula ce faci?cum stai cu pregatirile?

elutza mama pe unde esti?

elvira salutare.poate-ti trag o vizita maine.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

buna fetelor,

va scriu de pe baricade. Sunt la magazin cu Alexia, am venit la joaca dar de atata zburataceala a apucat-o somnul asa ca acuma tre sa-mi caut de lucru pana se trezeste. Primul lucru a fost sa-mi pun o cafea caci pana acum eram zombi.
Care v-ati nuntit ieri, ia trecti cu impresii...
Va pup, mai vb mai tarziu.

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Saluti , saluti,saluti !!!

Iaca ne-am trezit si noi si acum vrem sa mergem sa mancam . Am ajuns dimineatza la 3.30 acasa de la nunta . Am mai fi stat dar ma dureau picioarele de la dantalit si , in plus , pe jos era gresie si trebuia sa ma concentrez cand umblam sa nu care cumva sa prind ceva iepuri ...
Nunta a fost superba , mireasa la fel ... mama da ce toale faine si-a tras ... si asortataaaaaaaa .... ce sa mai ... are gusturi tipa ...
Meniul a fost unul iesit din comun , ca sa ma exprim asa , bogat de nu am putut manca tot . Am primit si salata de fructe cu inghetata , o combinatie pe care eu nu am mai incercat-o pana acum , dar e minunata ... a fost si tort de ciocolata pe fiecare masa ...
La mancaruri nu are rost sa ma bag ca nici nu as sti sa le insir pe toate ... doar atat va spun ca ultimul fel de mancare a fost un curcan imens pe care l-au adus flambat si l-au taiat acolo in vazul tuturor , apoi l-au servit la mese ...
Toale nu prea am avut ce admira la nunta , ca nu prea au fost cine stie ce toalete ... deci nu am avut pe ce ma minuna ( inafara de tinuta "miresei"), care a fost o superba rochita pe visiniu spre rosu ... da nu ma puneti sa v-o descriu ca nu voi reusi ... si niste pantofi asortati cu poseta ... ca-ti pica fata ... minunata ...
Am si dansat , deloc manele , dupa cum v-am spus dinainte , foarte multa muzica de masa , adica clasica , muuulltteeeee blues-uri , ceva romaneasca ... frumos ...
In rest , fetele sunt bine , Paula a dormit pana la ora 9 dimineatza , apoi inca o data de la 11 la 14 , asa ca am tras si eu "pe dreapta" . acum astept ora 16 sa o pun din nou la nani ca sa mai bag un somn si eu , apoi poate , daca Elvira e prin zona cred ca ii fac si eu o vizita ca am ramas iar fara pampers . Daca nu il trimit pe Luci maine sa cumpere .
Va tzuc si merg sa pregatesc papitza ...

Am uitat ... bine ai venit printre noi Bianca , astept prezentarile de rigoare ... sti tu la ce ma refer , nu ????

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

cafengiste la apel!!!!!!!!!!

fetelor si voua va merge aiurea forumul?sau e din cauza calculatorului meu?ma chinui de 2 ore sa scriu.si vad ca a postat si adriana si eu nu pot scrie .sper sa reusesc acum.

adriana vezi ce cuminti fete ai?cred ca tu esti d(i)evina.sau are mama soacra un stil de a linistii fetele pe care nu vrea sa ti-l divulge?

elvira mai ai scutece pt matei?vezi ca eu am luat saptamana trecuta un bax, asa ca te rog daca mai ai sa-l pui sub tejghea ca o sa vin candva sa-l iau.pupici printesei.

restul fetelor din gasca unde sunteti?sunteti in pauza de cafea??????????hai ca fug si eu la tzigara si o cafea si o sa mai trec pe la voi.sper sa pot posta .


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

Scuze Bianca...eram convinsa ca te stiu....pe accea bianca de care spuneai o stiu de la balet de la casa pionerilor. Eu am terminat la mate-fizica in 1990. Dupa facultate am ramas la Cj. Copii nu am inca...vad ca voi sunteti mamici.... dar as vrea sa vad si eu poze cu voi. Weekend placut in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

bianca nici o problema pt confuzie, dar am mai patit-o si de aceea am vrut sa precizez din start( au am facut liceul sanitar) .eu vin des in cj .poate punem de-o cafea.

adriana da nu ne-ai spus ce toale ti-ai tras tu?????????????pe mine nu ma interesa mireasa ci tu .na ca iar is rea.

elvira treci mama la o cafea.



Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput