Fetele din Zalau-vila :))

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Bianca nu mi-am mai tras toale noi de data asta , am mers cu tinuta de la revelion .
Elvira , chiar asa cum zicea si Bianca , a fost Luci saptamana trecuta la magazin sa cumpere pampers nr.5 si a luat ultimele 5 bucati , ai mai primit de atunci ? Ca daca nu sa cautam in alta parte ...

Bianca nou-venita e bine daca o sa ni te adresam cu Bia ca sa te deosebim de Bimilit ? Sau daca ai tu alta preferinta sa ne spui si noua ...Sa intelegem ca locuiesti in Cluj , dar esti de origini din Zalau ? Haide si prezinta mai multe detalii despre tine . Am inteles pana acum ca nu ai copi , dar esti casatorita ??? Asteptam ...

Mihaela ... ce faci , esti la patinoar ?

Ma duc sa mai fac nani , vorbim mai tarziu , dupa ce ma trezesc !!!

Pupici ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Ia spune la fata ce-ai mai vazut interesant pe la nunta? Poate-mi dai ceva idei .... Unde s-o tzinut nunta?

Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

... n-am disparut ... am fost pe aici si am observat ca ne-am mutat la vila ... insa forumul a mers asa de naspa incat de cate ori aveam timp sa postez nu mergea si cand mergea incepea ispravuta sa faca scandal ...

bine ai venit bianca ... chiar asa asteptam date cat mai multe despre tine ... pozele noastre le poti vedea daca imi trimiti un PM cu adresa ta de yahoo ... deoarece sunt cu acces pe baza de lista

elvira am aruncat o privire pe site si pana acum ce am vazut imi place ... mai mult am vazut niste mobile faine ... dar asta pentru cand oi avea bani

bianca vin nitel mai rar ca petrec mai multa vreme cu mama la o barfa, la o poveste ... profit de ea ca saptamana asta mai e aici apoi pleaca... daca e bine piciorul

Mihaita a macat mai bine zilele astea ceea ce e partea buna ... dar a fost tare marait si a vrut sa stea doar in picioare (si e prea mic) ... asta e aprtea mai putin buna ...

gata, va las acum ... ne-ntalnim maine tot aici
pe toate

Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

La mine n-a mers forumu', de asta am lipsit...n-am fost nicaieri, am stat acasa sa ne incarcam bateriile, incepe iar o saptamana .


biancalonean, eu am terminat in '89 la mate-fizica, ti-am spus ca te stiu, erai o frumoasa si pe atunci, daca si mie imi placeai...nu mai zic de baietii de la noi din clasa.... Acum stai in cj?

bianca, fetele sunt bine, baietii tai? Matei cum e la un anisor? Si-a dat drumul la mers? si voua!

adriana, ma bucur ca v-ati distrat la nunta! Ei, as fi vrut eu la patinoar...dar astea de la noi s-au topit, iar la cel din Hu, nu ajungem asa usor...prea multe cheltuieli...iar distractia prea scurta...

fetelor, va pup, o saptamana frumoasa va doresc!

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Revin, ca sa va mai pup, ca tare-mi sunteti draji!

De fapt am vazut ca ati mai postat in "apartament", si voiam sa-i spun biancailonean ca am fost in NY in vizita, e sora mea acolo, de 3 ani. Si da, stau in SM de 4 ani, dar vin des prin Zalau, mama locuieste acolo.

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandana spune:

Cine doarme la ora asta ? Se pare ca toata lumea...
Bianca....multumesc de complimente tu draga mia dar nu ma las acuma no....stii tu intre atatea mirese si invitate frumoase si aranjate de nunta trebe sa ma tin in ton cu ele...Dar tu ce faceai prin oras ? La shopingareala? Ce fac barbateii tai ?unt ok ?
Darius al meu este bolnavior...a tusit sambata spre duminica de mama focului iar dimineata la 10, am fost la medic si acu luam tratament.
Eu sunt singura cu darius acasa intrucat Fla este la Bucuresti...
Adriana....ma bucut sincer ca ti-a placut la nunta ,si ai dreptate a foast foarte frumoasa mireasa...cocheta...si neaparat intreab-o de unde si-a achizitionat pantofii rosii...de care am auzit ca n-a avut noroc ca i s-a rupt ceva toc....S a speram ca nu e semn rau...mai ales ca pantofii rosii sunt specifici....stiti voi cui...Gata cu rautatile ,insa sa stii ca la starea civila au fost f.emotionati ambii fiind cu lacrimi in ochi...Asta insemna ca se iubesc mult...sau poate cine stie ?
Mihaela,eluta ce faceti dragelor ce va fac puisorii?Dar voi....
Elvira,te salut si asteptam vesti mai amanuntite despre site...poate vrei si tu sa-mi dai nr. de tel.si e-mailul tau sa mai povestim pe msg.
Bia....bine ai venit printre noi si dupa cum spunea Adriana asteptam prezentarea...am pazut pozele tale si sustine ce spune Bianca....la prima vedere esti Ok Vezi ce rauca sunt...hai ca glumesc......Sper ca la prima intalnire ne vom cunoaste mai bine..
Sper ca nu esti secretoasa si tu ca si Blueeyes....care rusinica sa-ti fie ca nu ai vrut sa-mi raspunzi...
Mai fetelor eu am tot posta dar nu stiu ori nu apare ori nu vreti prea mult sa pove cu mine....Daca nu ok....ma retrag ce puii mei...las ca va dau eu voua....
Gata cu sfadeala....ca nu am sfaditorul la mine...si trebuie sa ma cul caci de dimineata incep munca si la 7 terbuie sa fiu la birou
Va pupacesc pe toate... O noapte linistita va doresc...vise placute si soti iubaciosi..Pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandana spune:

Adriana te astept sapt asta sa-mi arati cum sa pun si eu niste poze...ca poate stiu eu se sperie fetele de mine cand vad ce mai postez uneori si cine stie se sperie ca sunt bau-bau
Si spunet-mi careva care e treaba cu VILA...ca nu pricep...nu am vazut ultimele postari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

ura!!!!!!!!!!!!!si-a revenit forumu!!!!!ura!!!!!!

cafengiste la apel!!!!!!!!!stiu ca e tarziu de cafea , dar un fara cofeina tot merge.

mihaela , matei inca nu si-a dat drumu singur, dar is necajita ca nu-l prea vad sa mearga singur.el alearga daca-l tin de manuta , iar cu hamu e prapad : nu-l pot tine bine ( is ia un avant si fuge).e tare nazdravan, dar si cumintel foc si e un iubaret de mami , iar pe tati il prefera pt ca-l face avion si-l cam lasa sa faca ce vrea el.

elutza cat te pot invidia .dar gata nu mai zic nimic.ce papa mihaita?

adriana oricum sunt super toalele de la revelion si la o adica chiar sunt noi.am eu niste mici rautati dar nu le spun acum aici .

paula la urmatoarea intalnire musai trebuie sa te prezinti si o sa-ti facem capul varza ( cu privire la meniuri, aranjamente, etc).nunta voastra unde o sa fie?

carmen pe unde esti???????????????hai mama la o poveste.

elvira sper ca nu esti suparata ?ca nu prea mai dai cu carpa prin vila si uite ca se aseaza praful!

bianca eu vin joi la CJ ce zici punem de-o cafea?

claudia ce faci ? iti pregatesti sotul de drum?esti in concediu si saptamana asta?pupici lui ma iubesti.


va tuc pe toate si mai vin.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

claudia am postat in acelasi timp!!!!!!!!si ce faci cu Darius ? il duci la camin asa bolnavior?auzi faza cu vila nu ti-o spunem pt ca tu esti fata desteapta si te prinzi un doi.daca erai blonda iti explicam da asa..................ai mei barbati sunt ok.flaviu e in concediu saptamana asta pt ca are ceva treaba( daca ai de batut cuie sau de zugravit il trimit la tine) , plus ca eu merg joi si vineri la cj si nu am cu cine sa-l las pe matei.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Fetelor sunt asa de nervoasa .... ma chinui de 3 ore sa intru pe forum si nu reusesc nicicum ... am vazut ca tare multa lume e nemultumita ... au zis moderatorii ca acum schimba ceva la el si spera sa mearga mai repede ... asta e , nu avem ce face ...

Paula nunta a fost la Complex Severus ( fosta cantina armaturii) . Nu stiu unde faci tu nunta , dar pot sa-ti spun ca am ramas foarte impresionata de schimbarea facuta la aceasta cantina . Servirea e ireprosabila , aranjamentul salii , mesele , scaunele , masa mirilor , design-ul de pe pereti si de pe jos ... ce sa mai ... cred ca e cea mai eleganta sala de nunti din Zalau . Idei nu stiu ce sa-ti dau , ca ei au stilul lor , din cate am observat , toate sunt personalizate si , probabil , toate salile unde se organizeaza nunti au stilul lor si nu cred ca ar accepta idei din afara ... acuma tu poti intreba si , vorba lui Bianca , la urmatoarea intalnire iti spun tot ...
Claudia a fost foarte frumos , intr-adevar , la nunta ... da repede circula vestile , asta ca sa nu zic barfele, de ai si aflat treaba cu pantoful ... Am dansat si eu de m-au usturat talpile si mi s-au umflat picioarele ... asa ca nu am mai rezistat si la 3 am venit acasuca ... Poate iti fac o vizita deseara ...
Mihaela uite ca a venit iar zapada ... poti sa mergi la patinoar acuma ... da chestia e ca nu stiu daca va tine pana in week , ca in timpul saptamanii , banuiesc ca esti super ocupata si nu ai timp ... Pupici la fete ...
Eluta ce pacat ca sta asa putin mama ta la tine ... cred ca "profiti" la maxim de acest mic ajutor . Dar se va descurca singura , asa de repede dupa operatie ? Mihaita ce face , mai are nopti albe? sanatate mamei tale !!
Bia ( biancalonean ) am vazut si eu pozele si ma alatur fetelor cand spun ca esti foarte frumoasa .... si ce corp ... mama .... Sper sa ne intalnim curand .... eu tot mai astept prezentarea ...
Elvira cum stai cu pregatirile de carnaval ? Nu a sosit inca factura ? daca ai nevoie de ajutor , striga si venim ... Andreea numara zilele pana cand va imbraca rochita , aripile , coiful ... nu mai are rabdare ...

Eu nu am mai reusit sa intru ieri sa postez , am dormitat aproape toata ziua ... taaareeee greu imi revin dupa cate o nunta sau un chef ... ma dor toate incheieturile si picioarele ... da ce sa faci ? Astea sunt riscurile cand te zbenguiesti prea mult ... da a fost fain oricum ...

Sper sa reusesc sa mai intru azi ...

albumele noastre

Mergi la inceput