Fetele din Zalau-vila :))

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

in sfarsit pot posta.mama da ce aiurea merge forumu.

cafengiste la apel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adriana odihna placuta si sa-ti revi un - doi.vezi ce mic e orasul?

fetelor pe unde sunteti?la job?sau shhopingareala?

sa aveti o zi frumoasa .va pup si mai vin.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

elviraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!pauza de cafea!!!!!!!!

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

acum am venit de la vaccinul antirujeolic sper sa nu fie urmari neplacute



Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

Bianca, nu mai fac nici o pauza de cafea, adica iau pauza de tot pe ziua de azi, ma doaaaare-un caaap de nu mai pot. Si pe mine la faza cu scutecele m-ai pierdut, zi-mi de care vrei ca nu mai stiu , oricum maine vin scutecele si pt tine si pt adriana, sa nu le spun pe marca sa nu facem reclama gratuita
Cat despre ultimile pregatiri pentru carnaval...poate ma mobilizez de maine caci zilele astea am fost terminata. Mai avem doar vreo 5 locuri pentru carnaval.Am emotii, si sper sa fie bine. Gata, o tulesc. Va pup.


eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Fetele ati primit oferta speciala de la q.?
Ce parere aveti ?
Hai ziceti repede pe care ce va tenteaza ?

Va pupi ca ne pregatim sa mergem in vizita !!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandana spune:

Bianca, azi chiar nu l-am dus pe darius la camin si l-am lasat pana la amiaz cu Silvia si apoi cu Lili ca nu am putut sa ma descurc altfel.Mamei ii scoat maine ghipsul,Fla este la Bucuresti asa ca....si mi-a fost mila de el ca a mai tusit si asera si apoi n-as vrea sa imbolnaveasca si alti copilasi.
Dar de maine trebuie sa-l duc,asa ca gat cu binele...Saracii de ei de mici la program nu ?
Eluta am pazut pozele cu Mihaita si este un copil superb ..Sa va traiasca si sa fie sanatos....
Ok...acu va pup...poate mai trag o fuga mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

Rapid,rapid va urez noapte buna tuturor !!!

va pupi !!!!

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

fetelor, va pup si eu in fuga, merg la nani...

n-am noutati, doar daca v-as povesti ce si cum e la scarbiciul meu, dar mai bine raman doar eu scarbita.

fetele sunt bine, trece asa de repede o seara! abia apucam sa stam putin impreuna si deja trebuie sa ne culcam...

voiam sa vedeti maimutica mea. O imita pe Diana in toate, dar mai ales in prostii .

sa aveti o noapte buna!

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii
Mihaela si fetele mele
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

claudia sanatate mamei si lui ma iubesti.mama abia astept sa-l tuc putin.da mama ta a stat singura la ea acasa?cum s-a descurcat?

elvira cum adica mai ai 5 locuri? oferi invitatii sau cum se procedeaza? ca eu is blonda si ma prind mai greu.durerea de cap e cauza lipsei acute de " munca"!!!!!!!!!!!!si ca atare iti dau eu putin de lucru: vezi ca nu pot accesa pozele de la bucatarii , dormitoare , etc.

adriana somn usor.nu mi-a mers messu azi ca vroiam sa te bazai cu niste curioziti.

elutza pupici lui mihaita , stai linistita ca nu prea sunt reactii la AR.

restul fetelor din gasca pe unde umblati? la derdelus ?


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

mihaela scuze .eu nu am vazut postarea ta decat dupa ce am trimis mesajul meu.da silvia e o scumpica.mie mi se pare lunguta pt varsta ei.( asa ca o curiozitate : ii e buna pijamaua ?)


fetelor Baby Expo vine la CJ in 26-27-28 mai .Eu sigur merg daca doriti( si aveti curajul) sa veniti cu mine va astept pe listuta .

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput