Cluj rulz! (38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Roxa, nu prea imi vine sa iti spun cat unt am pus (un pachet intreg; pt ca am pus si cartofi )

Daniela, mai aveti suzeta? La gunoi cu ea! Vezi sa nu-i deformeze dantura! Stiu caz sigur de deformare a danturii de la suzi! Arata groaznic! si somn usor!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Alinutza, tot am uitat sa-ti raspund: avem studio foto; nu organizam nunti. Parca m-ai mai intrebat ceva, dar nu mai stiu ce . Poate imi amintesti tu daca era important.

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

buna seara!
ma bag si eu in seama....
va urmarescde catva timp si -mi plac e ce vad pe aici. am surprins ceva dicutzii legate de un studio foto...al marianei tache. as vrea si eu sa-mi sco o parte di fotoasele de la nunta de anul trecut. ca ...au trecut mai mult de 6 luni si noi ne uitam la ele tot pe calculator.

mariana, imi poti spune daca va aduc cd-ul cu fotoasele, se poate s ami le faceti? imi dai si ceva preturi ?
va multumesc anticipat!!!!!!!

alynutza, legat de subiectul:vesta si lavaliera....prca, poti merge la central si la celalat magazin alb si negru de langa city bank si sa-i rogi pe cei de acolo sa-ti arate ceva cataloage . ei fac si la comanda. daca modelul exista si materialul il au pe stoc, trimit comanda mai departe la piatra neamt unde sunt atelierele.iti aduc ceea ce ai comandat in vreo 3 saptamani. tinand cont ca mai ai multicel pana la nunta, ai pute aincerca sa faci miscarea asta.vezi daca iese.sper s afie amabili cei de acolo si sa-ti ia in considerare doleantza.

va pupic pe toate si noapte buna!!!!!!!!!

roxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steaua spune:

fetele!
....... la ora obisnuita de nesomn!
Mariana, Stefan a fost azi delicios la telefon. Mai ales ca mi-a raspuns la intrebarea Ce mai faci?; de obicei, copiii pe care i-am auzit eu la telefon repeta ce spun mamele. Cat mai sta buni? Se pare ca bubitele- iritatii (ca nu stiu cum sa le numesc) dispar de la lotiunea minune de 400 000 lei. Am observat, in special dupa baitza, cand , de obicei, erau mai pronuntate.
Somnic usor!


Corina & Alex (11 iulie 2005)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

Buna dimi'

Azi cu forte proaspete si optimiste.... nu ca ieri...
Ieri, dupa ce am citit ceea ce toate stiati deja, m-a luat o durere de cap, o stare de apatie si jale, de am crezut ca nu mai scap... si fiie-mea tragea de mine si de hainele groase si urla PADA-PADA... si n-am avut scapare... am mers afara (dar la noroi-nu la zapada)... spre dupa-masa mi-am mai revenit si eu.... asa, ca sa nu zica sotu' ca am patit ceva.

Am o pb. : stie cineva vreun logoped??? ca nepoata mea ar avea nevoie.... se balbaie de ceva vreme, dar mai ales cand se grabeste sa ne zica ceva... e asa dulce, dar ne temem sa nu fie ceva rau... Si mai ales, a mai patit vreo mamica asa ceva cu puiul ei???
Multumesc anticipat

minunea vietii mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ce mai fac fetele?

Roxi, mersi mult de sfaturi. Poate imi poti da mai multe indicatii despre acel magazin langa City Bank, ca nu prea stiu unde vine asta. Pe la Central m-am tot invartit, n-am vazut nimic pe bleu si nici nu s-au oferit sa-mi arate vreun catalog.

Mariana, eu am intrebat pentru ca ziceai tu ca si voi faceti foto la nunti, pe cand am dat eu vestea ca mi-am gasit fotograf pentru nunta.

si mai vin pe la voi.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

salutare

noi am avut noapte alba rau(acuma imi injectez ), n-am dormit mai deloc, Thea s-o sculat si m-o strigat de n ori, din sfert in sfert de ora, apoi a inceput sa se inece cu mucisori, iar pe la 3 i-a urcat zdravan febra.
am luat-o langa mine, apoi am dus-o inapoi ca nu e obisnuita, apoi a inceput sa planga ca vrea iar langa mine si tot asa pina dimineata.
bine ca am avut examu ieri ca era jale


v-am zis ca pompita aia la aspirator nu vrea nici sa o vada

vreau s-o trimit la control sa vad daca nu are rosu in gat.inca o noapte de asta si clachez.

bene, acuma is fericita la munca

va pup


Cristiana si gagalicea Theodora Alexia (2 anisori si 8 luni)

http://photos.yahoo.com/thea_alexia

la mare 2005 http://www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0
nasterea papusii :http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Mariano, cam mult un paket de unt...dar asta e...

Cristiana, imi pare rau pentru Theiutz, va doresc sanatate multa, aveti grija....

Alynutza, nu ai cum sa ratezi magazinul de langa City Bank, e cel mai frumos, cu manechine in costume in vitrine...e magazinul Agnes Toma sau Alb si Negru, nu mai stiu exact...


Roxa

PS Flo, da si tu un semn ca ne prapadim!!!

Serbanica talharica



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare fetelor.
Cam de mult nu am mai fost pe aici.
Vreau doar sa va salut si sper sa revin in curand.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Azi Dan a facut primii pasi, frumos de tot, topa-topa pe afara. Sa nu dati cu rosii, dar se tine bine, nu mult, dar bine. L-a ajutat si rotobilul. Sa nu credeti ca a facut turul blocului, dar 4-5 pasi e super pt. mamai-uami.

Gata cu lauda. Corina, hai Steaua.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz


Mergi la inceput