Cum am inceput o noua viata...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Esti o adevarata luptatoare! Felicitari!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Bravo, Otilia! Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacm spune:

quote:
Originally posted by ponicid

Otilia draguto, esti una si aceeasi persoana cu Otilia Romea cantareata din Romania?
Te admir. Ai avut un curaj pe care eu nu l-am avut niciodata!
Sunt mult prea comoda si fricoasa.
Daniela, mamica de Ana-Maria



Otilia, cum de nu mi-am dat seama?????
Fetelor ascultati-o pe Otilia cantand. E minunata!
http://stage.vitaminic.it/main/otilia_romea/all_tracks/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liv spune:

Otilia, ti-am ascultat citeva melodii si mi-am amintit ca le-am auzit mai demult .. ai o voce foarte frumoasa! Ai talent. Ai talent la muzica, ai talent la povestit, esti o tipa foarte tare. Bravo tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:





@+...
Otilia & La Adelita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Otilia, m-ai facut praf! Esti o adevarata luptatoare!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebi spune:

imi aduc aminte ca ai participat la Mamaia sau la Cerb... nu mai stiu exact .....unde chiar ai castigat loc1


foarte frumos canti!!!!!!!!! prin ziare se scriau tot felul de mizerii despre tine. acum stiu cu siguranta ca esti o persoana "suuuuperdeosebita".

Bravo tie! esti buna de dat exemplu!!!!!
catalina si o mamica fericita

"Don't look back in anger!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floare de Colt spune:

Felicitari Otilia, pentru toate realizarile tale si pentru toate miracolele care s-au petrecut in viata ta, datorita extraordinarei tale puteri de a lupta pentru visele tale marete!

Pupicei dulci tie si celui mai superb miracol din viata ta, cel care iti aduce fericire in fiecare clipa.

Cu drag,
Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

FELICITARI, OTILIA!!!
Povestea ta imi da si mie speranta! si imi arata ca daca esti perseverent pana la urma reusesti. Bravo tie! Fetita ta cred ca va fi foarte mandra de tine cand va fi mai mare si cand isi va da seama cat te-ai luptat pentru o viata mai buna.
Jos palaria in fata ta!!

Ralu-mamica Ioanei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

quote:
Originally posted by bebi

foarte frumos canti!!!!!!!!! prin ziare se scriau tot felul de mizerii despre tine. acum stiu cu siguranta ca esti o persoana "suuuuperdeosebita".


Ziarele sunt intr-o permanenta goana dupa subiecte "senzationale", cancanuri, scandaluri etc. Dar in cazul meu un rol important avea "prietenul" meu, care din gelozie vroia sa se razbune distrugindu-mi "imaginea" si cariera si povestind jurnalistilor in cautare de subiecte "tari" tot felul de enormitati despre mine, care mai de care mai "scandaloase", fanteziste... Asta i-a reusit bine, dar ma intreb: cu ce folos? Cind i-am facut surpriza cea mare si l-am parasit... a fost foarte socat! Citeva luni n-a mai fost in stare de nimic, iar apoi si-a pierdut functia... Pe urma a incercat sa se consoleze cu cea mai buna prietena a mea, dupa care a povestit ziaristilor cum ca am ramas in continuare buni amici si ca ar fi venit, chipurile, pina la Paris sa ma viziteze!!!

Oricum, va multumesc mult pentru vorbele frumoase pe care mi le-ati lasat aici...

Daca vreun ziarist se rataceste pe aceasta pagina ii amintesc ca trebuie sa aibe aprobarea mea pentru a prelua subiectul... Legea copyrightului. Iar eu nu mai vreau nici un fel de "reclama". Portia de care am avut parte in Romānia a fost suficienta. Asa ca sper din tot sufletul ca subiectul acesta nu va depasi granitele DC.

Cu drag,
Otilia

Mergi la inceput