Clipe din trairile sufletelor noastre...(3)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Ok,Rodica.....
Rilbuc,te bagi?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Zepeelina, pai pentru noii veniti in club, sa stii ca incepem pupaturile in ordine inversa
Si dam si de baut

Mey, Ril, tu taci cat taci si cum apare una noua si libera la orizont cum apari cu fanfara !
Gata, Cati daca n-a mai scris de doua zile, ai si uitat-o ! Tz, tz, tz....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by KUKI
Mey, Ril, tu taci cat taci si cum apare una noua si libera la orizont cum apari cu fanfara !
Gata, Cati daca n-a mai scris de doua zile, ai si uitat-o ! Tz, tz, tz....




Da' de unde stii cam am uitat-o?

Fiind evenimente speciale in viata noastra, trebuie "sarbatorite", nu? Iar o famfara mi se pare potrivita pt noii veniti. Asa, sa-i mai incurajeze putin, sa se bucure ca au ajuns aici decat sa ramana singuri in 2.


Brenda, ma bag daca imi permite timpul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Me....uite,io zic ca nici fanfara nu e potrivita,prea suna a funebru.....O intampinam cu o floare,ca e cel mai bine.
Rilbuc,pai eu zic ca maine ar fi bine,ia vezi...iti permite timpul?
Pe la 3-4 asa?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Mai fetelor, Rilbuc e luat! Evident, de mine!Da'- i dau voie sa mearga, daca poate, ca are si el treburile lui...
Ma gandesc ca s-ar bucura Bagheera...Stiti, cand am nascut eu, m-am bucurat tare mult cand au venit colegele la mine.Ma rog, atat cat a fost posibil, ca aveam niste dureri insuportabile de cap, din cauza anesteziei.Ehhhh, a fost cumplit, nu vreau sa-mi amintesc prin ce-am trecut. Si copilul meu cu probleme...
In alta ordine de idei, ma gandesc la cineva. Mult de tot!!!Si...cred ca o sa am o intalnire in weekend!!!va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

caatiii, ma faci gelos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Asa da! Imi place buna dispozitie pe care o simt in aer! Bravo, Cati, tine-o tot asa! Sa vii sa ne povestesti impresiile...




http://community.webshots.com/user/freediaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

va multumesc

mai stau putin la intrare, inca nu intru pentru ca sotul doar ma ameninta mereu ca pleaca, pana mi-o da un shut...

va pup si eu


zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Zepellina, pai daca te ameninta, inseamna ca deja esti singura in doi, ceea ce e mai rau decat singur de unul singur.
Asa ca treci incoace, la pupat, flori si alte alea, cu fanfara sau fara.

Cati, unde iesi mai in week-end, sa vin sa stau tupilata dupa un copac, ceva, sa trag cu ochiul la Fat Frumos, sa avem ce barfi pe urma


Hai pa !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Si io credeam ca fac marea cu sarea daca mai stau asa. Numai ca ni s-a deteriorat si mai rau relatia. A fost doar o problema de timp pana sa intru in clubul asta. A fost greu la intrare (nici nu am avut famfara , dar acum nu mai e asa. Si imi pare rau ca nu am facut mai demult.

Mergi la inceput