Clipe din trairile sufletelor noastre...(3)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Alyssaaaaaaa.....acum am vazut cine mai era linga Richard!!!
Mey,sa-ti traiasca comorile,tare sint dragalase.Maya e dolofanica si parca-ti vine sa musti din ea,cred ca n-as putea sa ma abtin...
Printese in toata regula,sa-ti traiasca si sa te bucuri de ele si cu ele!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Ma bucur ca v-ati "combinat" fara sa ma puneti si pe mine la socoteala.

Eu fiind cea mai batrana,,v-ati gandit voi ca mi-ar sta bine sa dorm in camera alaturata, cu copiii, nu-i asa?
Beneeee....sa stiti de la mine ca vorba aia cu "gaina batrana..." e adevarata.
Drept pentru care, io gaina batrana, va las sa va paruiti in voie pentru Ril, eu promit sa ma descurc la fata locului.

De exemplu as putea beneficia de un instructor de ski...
Numai ca am sa va rog sa dormiti cu urechile acoperite ca nu cumva zgomotele din camera mea (si sa stiti ca nu la sforaituri ma refer) sa tulbure linistea din camera voastra

Sunteti knock out ! Ha !

Tineretu' din ziua de azi..tz,tz,tz...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Se pare ca eu sunt cea mai vorbareata din gasca. Deh...de la o varsta...

Alyssa, tare sunteti frumoase, toate trei !
O familie frumoasa, sa va dea Dumnezeu sanatate si sa fiti mereu vesele si fericite.

Recunosc cu rusine ca prima data mi-a luat ochii "prietenul" ala al tau cu floarea-n mana de n-am mai vazut nimic in jur. Da' m-am dezmeticit repede.

Auzi, da' tu mai stii vorba aia romaneasca cu "prietenii prietenilor mei sunt si prietenii mei"?
Deci...prietenul tau e si prietenul meu, right
Poate sa ma deranjeze oricand, ba chiar pot sa-l iau cu mine la intalneala de la Busteni, poate sa doarma cu mine in camera, vedem noi cum ne-om inghesui



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by KUKI
Eu fiind cea mai batrana,,v-ati gandit voi ca mi-ar sta bine sa dorm in camera alaturata, cu copiii, nu-i asa?
....
Numai ca am sa va rog sa dormiti cu urechile acoperite ca nu cumva zgomotele din camera mea (si sa stiti ca nu la sforaituri ma refer) sa tulbure linistea din camera voastra



Mey, cu copiii cine mai sta? Aaa, scuze, zgomotele din camera ta sunt de la copii. Sa vedeti ce-o sa se mai joace. Sunt convins ca se vor juca f. bine cu tine

http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

quote:
Originally posted by rilbuc1

quote:
Originally posted by KUKI
Eu fiind cea mai batrana,,v-ati gandit voi ca mi-ar sta bine sa dorm in camera alaturata, cu copiii, nu-i asa?
....
Numai ca am sa va rog sa dormiti cu urechile acoperite ca nu cumva zgomotele din camera mea (si sa stiti ca nu la sforaituri ma refer) sa tulbure linistea din camera voastra



Mey, cu copiii cine mai sta? Aaa, scuze, zgomotele din camera ta sunt de la copii. Sa vedeti ce-o sa se mai joace. Sunt convins ca se vor juca f. bine cu tine

http://community.webshots.com/user/rilbuc




Auzi tinerelule, faci ca ziaristii, nu-i asa? Scoti cuvintele din context si te crezi smecher.
Ia citeste mai atent in urma, sa vezi ca eu dorm fie cu instructorul de ski (am vazut eu odata unul...mama, mama), fie cu "prietenul" ala al Alyssei, care implicit e si prietenul meu
Cat despre zgomote...lasa-ti imaginatia sa zburde....sa vedem cata ai, incotro o ia ?
Asa ca eu zic sa va luati fiecare copilul din dotare si sa vedeti cum va organizati. Ca al meu e mare, o sa stea toata noaptea la discoteca, eu n-am nevoie de bona, ca voi astia mai mititei.
Ha, ha, ha, ce de avantaje are varsta a II-a, abia acum incep sa le descopar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:


Un grup se hotaraste sa faca o orgie la munte,intr-o cabanutza....
Zis si facut,pleaca cu totii,ajung la cabanutza,se instaleaza,sting lumina si....da-i bataie la orgii....
Dupa vreo 30 de minute,un tip aprinde lumina si spune:
_Bai,hai sa ne organizam un pic,ca e a treia oara cind iau m..e..."


BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Uite cu promisiuni din astea de nopti firbinti la cabana mai marim si noi un pic traficul pe la coltul de singurei si singurele...
Ca uite ca a mai aparut un tatic singur :))

Mersi pentru complimente pentru fete! Da, este adevarat, pe aia mica o pup si o musc de fiecare data si e asa de nostima, are un glas de ratusca...

Kuki, da este si prietenul tau, nu sint posesiva!

Rilbuc, eu cred ca te invidiaza toti barbatii de pe forum :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

Buna fetele. Am tot fost pe drumuri zilele astea, dar am cetit tat tat asa ca is la zi.
In primul rand LA MULTI ANI! pentru ziua femeii.
La multi ani si Dianei Brenda. Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea. Si daca ai nevoie de o mana de ajutor vin cu placere, da cu tot cu brontozel ca nu avem cu cine sta.
As mere si eu la munte da ce fac cu Butza, ca desi eu is cea mai batrana (pe bune KUKI) eu cred ca am cel mai mic tanc, asa ca trebuie sa caram, bibe, pampersi, olitza si o tona de haine ca ne facem ca purcelul. Si nu ne mere nici masina.
Baghera fruntea sus ca o sa fie bine si venim noi buluc peste tine sa te inveselim nitzel.
Zepelina capul sus "The show must go on1"
Alissa nu fii suparata ca odata si odata ne-om intalni noi toti cumva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

La multi ani,mamici!
Sa avem o primavara frumoasa,calda plina de bucurii si sperante implinite.Si cu mult,mult soare!
Valabil si pt.Ril..... iaca,de ziua F.M.I (pardon,femeii...)
Mey,incapem cu totii in cabanuta,ne mai luam si saci de dormit eventual,nu-i bai.Si merg si pampersii,ca si noi am fost la fel!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

La Multi Ani, dragi F.M.I., sa ne traiti si sa va bucurati de viatza!


http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput