Clipe din trairile sufletelor noastre...(3)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Iaca,mey....mi-am activat si io iconul ala cu Y!.....hihihiiii...aviz amatorilor....care nu prea sint....

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Alyssa...hai sa-ti zic ceva si tu-mi zici daca nu-s eu o mare fraiera.

In micutul nostru orasel de provincie, venira acu 2 zile baietii de la Chippendale (asa se scrie?) si ieri parca, imitatia lor autohtona Flamingo Boys.

Si o prietena de-a mea, descurcareata foc (caci la noi inca mai merge cu spaga) a facut rost de bilete in primul rand la Chippendale.
Ei si eu, ca o fata cu educatie sanatoasa ce sunt, am zis ca nu merg eu draga, la destrabalari din astea sa-i vad pe-aia cum se scalambaie pe-acolo...si in primul rand ! Ha!

Si nu m-am dus!

Si nu m-am dus nici la baietii bastinasi care cica nici aia n-arata rau deloc.

Asa ca am stat cumintica acasa, si-am bolit frumusel...mai beam un ceai, mai luam o aspirina...
Daca ma duceam la baietii aia...sa vezi ce ma faceau ei sa transpir sa iasa raceala din mine

Fraiera, nu ?

Sa-ti traiasca fetitele ca tare sunt dragalase. Cel putin faza cu "sunt romanca" a fost chiar superba.

Brenda, buna ideea cu cabanuta la Busteni. Da' eu speram ca pe Ril il tragem la sorti, tu ti l-ai adjudecat repede !
Hai ca-mi place ca incet, incet se contureaza o iesire...

Alyssa, te bagi? Facem un gratar la jumatatea distantei, adica pe la Londra, asa?

Pupaturi somnoroase de noapte buna.
Cine stinge lumina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Tot eu.

Zepellina, e firesc sa fii trista, o sa mai dureze o perioada. Dar ai sa te simti din ce in ce mai bine, din ce in ce mai eliberata si mai usurata.

Si cand o sa dai de gustul libertatii sa vezi ce-o sa-ti mai placa.
Ma refer la liberatea aia interioara...de a fi tu insati.

Insist pe chestia asta caci eu asta am simtit in primul rand. Ca in sfarsit am voie sa fiu eu !
Acum ma bucur de libertatea asta si inca mai sper ca intr-o buna zi va apare si omul potrivit cu care sa o impart. Nu sa i-o daruiesc, n-as mai face greseala asta, ci s-o impart.

Te pup in mod deosebit caci stiu cat iti e de greu acum.

Si o pup in mod deosebit si pe Bagherra, care e o proaspata mamica singura si tare trista.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Offf... ce ocazie ai ratat cu baietii frumosi!... Nici eu nu am fost deloc da' nu vad ce e rau in asta... Iti trecea boala instantaneu, baga hormonii in activitate si mureau toti microbii :))

Eu ma gindeam sa fac ceva cu fetele mele si cu prietenele lor, cu mamicile lor pe care le cunosc.Acum vine March Break'ul adica vacanta de martie... Eu sint in management de blocuri de lux si am un bloc suuuper cu piscina, sauna, jacuzzi, sala de filmuri cu ecran mare pe perete, barulet si fotolii mari si confortabile. Si ma gindeam asa la o zi de fun in piscina care este cu cupola de sticla si inconjurata de plante exotice... Si apoi cind sintem satuli de balaceala sa trecem la sala de party sa facem pop corn la microunde si sa comandam pizza si sa ne uitam la un film nou... Eiii... daca ati fi aici asta asi face! Dar pina ma deplasez eu in Romania am sa fiu prezenta la intilnelile voastre cu gindul!...

Zeppelina... Haide sa-ti dau si tie un pup O sa te simti mai bine dupa o perioada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

KUKI... Special pentru tine : http://www.chippendales.com/the_show/ si pentru toate femeile singrele si nu numai, de 8 Martie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Wow, wow, wow....ce frumos mi-am inceput ziua


Cred ca am ochii mari, stiti cu inimioare din alea care clipesc in loc de pupile, ca la desene animate.


Multumesc, Alyssa.
Offff, ce-am pierdut !

Cati, mama, tu ai fost? Daca nu (si daca da), anul viitor mergem amandoua.


Sa aveti o zi frumoasa si usoara, care pe unde va aflati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Mey.....nu imi place sa fiu io Gica Contra,da' pe mine ma lasa rece maimutareala aia a cipandeilor sau a lui Pasat....Mi se pare un circ ieftin pt.ia o pauzari isterice sau neconsolate,care nu au altceva de facut decit sa-si arunce banii.Si ca sa vad ce? La urma urmei,barbati goi poti sa vezi oriunde,gasesti poze pe net cu ghiotura.Live e mai greu sa ai asa ceva linga tine....Asa ca....Kuki,ai stiut tu in subconstientul tau,credc,de ce nu te duci.
Primavara se lasa asteptata,iar a invins zapada,dar sa speram ca nu pt.mult timp...
O zi minunata va dorec tuturor....
Bagheera....sintem cu gindul linga tine.

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Kuki, as fi mers si anul asta la ...spectacol!

Dezvaluirile o sa le fac la munte, daca ma lasati sa stau in camera cu Rilbuc!
Ei, ce mai spui acum Brenda?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Brenda draga, atunci tie iti trimit un prieten bun sa iti dea o floare de la mine...
http://community.webshots.com/photo/449731746/2270671670059572000lbGwNW#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

quote:
Originally posted by Alyssa

Brenda draga, atunci tie iti trimit un prieten bun sa iti dea o floare de la mine...
http://community.webshots.com/photo/449731746/2270671670059572000lbGwNW#



Huhhhhh.....pai asa mai merge.....e cu totul altceva....


Cati....te primim cu noi in camera.......deci tu erai a treia(Nu neaparat in ordinea cronologica)....uraaaa.....o camera e ocupata! mai avem una!cine se mai baga?


Acum tre sa plec,nush daca ne mai "vedem" in seara asta,va doresc o noapte de vis!

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput