Ajutor !!!! Dr. Mihalache Florina...

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ralluca spune:

Acum am vazut ca noi i-am raspuns lui Dolcebaby, care a postat intrebarea candva anul trecut. Trebuie sa fi nascut deja. Chiar sunt curioasa cu cine a nascut pana la urma. Sper ca a fost totul ok.

Tanya, te-ai edificat pana la urma?

Numai bine!

Raluca
12+ posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeaforever spune:

Buna ! Se pare ca nu a mai scris nimeni de mult pe acest forum!Eu eram pacienta la dr.Puiu Carina(dar a plecat din tara ) colega cu Dr.Mihalache la care sunt acum... si eram curioasa sa aflu mai multe detalii despre dansa deoarece e prima oara cand voi ajunge la dansa pe 25 febr 2008. Si observ ca sunt doar cuvinte de lauda, sper sa fie asa deoarece eu voi naste cu dansa peste aproximativ 2 luni si e prima mea sarcina si eram curioasa daca mai scrie cineva care sa fi nascut cu dansa de curand sau care sunt paciente ale dansei. Va urez tuturor mamicilor o sarcina si o nastere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Eu am nascut cu Dr. Mihalache acum 2 luni si pot sa spun ca am fost foarte multumita atat de modul in care mi-a urmarit sarcina cat si de prestatia de la nastere.
Daca citesti povestea nasterii fetitei mele Sara , ai sa afli mai multe...oricum , desi era bolnava coapta , programata la operatie la gat , dr. a venit la nastere si m-a ajutat f. mult...nu stiu ce mi-a facut dar mi-a declansat dilatarea , care se incapatna sa se produca si in 10 min. de cand a venit dansa am nascut.
Epiziotomia s-a vindecat f. frumos , uterul a fost curatat bine ...n-am ce sa reprosez.
In timpul sarcinii a fost tot timpul atenta la analize , mi-a raspuns cu rabdare la fiecare lista de intrebari cu care ma duceam la control . Am comunicat f. bine , m-a incurajat si mi-a risipit temerile pe care le aveam legat de nastere.
Eu am fost f. multumita si tot la dansa as merge daca as mai face un copil.

Gattasalvaje - mamica Sarei ( 22 Decembrie 2007 )

Sara Eliza - cel mai frumos cadou de Craciun POZE

Povestea nasterii

Lucrushoarele Sarei vacanta 2007 Bebelina din burtica Cununia civila Nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarmiluta spune:

buna ziua

numele meu este catalina ,sunt casatorita de 7ani dar inca nu avem copii.Pe internet am gasit ff multe aprecieri ptr dna dr mihalache si ma gandesc ca o consultatie la dansa ar fii o idee buna ptr a vedea de ce nu am ramas insarcinata pana acum .

Deci, va rog ptr cine a fost la cabinetul dansei ...am nevoie de adresa si nr de telefon ptr programare ..

multumesc mult
cata
cata042002@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liana.berbec spune:

Daca ma puteti ajuta si pe mine cu un numar de mobil. Am fost chiar azi la dansa dar am uitat sa il cer si trebuie sa o sun in prima zi de menstruatie ca sa ma programeze pentru laparoscopie.

adresa de e-mail este: lianaberbec@yahoo.com

Multumesc.

Mergi la inceput